Csevegő

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Az a hír járja, hogy egy újabb tömegszövetség van összeállóban ellenünk, (ami szokásos) Feltenném a kérdést záródott klánokkal mi a koncepció, hogy akarjátok eldönteni melyikőtök nyerjen, ha nem tudtok átlépkedni? :) (aki nem érintett, nem veszi magára)
 

Deleted User - 1524758

Vendég
igazából GG a Szenteknek :D a nyerési Limitet viszont feljebb raktam volna mert igy kb 2 hét alatt simán zárható a világ aminek nem látom sokértelmét..
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Átalakulhatna dominanciásra, úgy izgalmasabb lehetne, és megtudnánk ütközni a rivális DN-el. 1v1-be valószínűleg, de az FN is veszélyes lehetne. Ha van rá mód érdemes lenne átgondolni a suppnak.

Kérdezném a tisztelt supportot, lehet ilyet kérvényezni tőlük? Úgy gondolom valamennyi játékos nevében tenném.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1524758

Vendég
szerintem is több értelme lenne.. mert 2milla és 300 falu szinte 2 hét alatt össze lehet szedni... igy szinte harc nélkül már 80%-a a feltételnek teljesítve van 8 nap alatt
 

DeletedUser19597

Vendég
Átalakulhatna dominanciásra, úgy izgalmasabb lehetne, és megtudnánk ütközni a rivális DN-el. 1v1-be valószínűleg, de az FN is veszélyes lehetne. Ha van rá mód érdemes lenne átgondolni a suppnak.

Kérdezném a tisztelt supportot, lehet ilyet kérvényezni tőlük? Úgy gondolom valamennyi játékos nevében tenném.

Ez eléggé sportszerű kérés lenne, főleg úgy, hogy ti vezettek, és ezzel nekünk segítenétek, hátha több esélyt kapunk ellenetek.
Mindenesetre én is keveslem ezt az itt eltöltött pár napot. Többnek gondoltam.
Mindenesetre van pár legendás játékos a klánotokban, akikkel élmény megküzdeni, szóval nekem ez a része a játéknak most jól esik. :)
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Ez eléggé sportszerű kérés lenne, főleg úgy, hogy ti vezettek, és ezzel nekünk segítenétek, hátha több esélyt kapunk ellenetek.
Mindenesetre én is keveslem ezt az itt eltöltött pár napot. Többnek gondoltam.
Mindenesetre van pár legendás játékos a klánotokban, akikkel élmény megküzdeni, szóval nekem ez a része a játéknak most jól esik. :)

A legendás túlzás de szereti a harcot ez a pár lelkes amatőr :)
 

Deleted User - 1524758

Vendég
na akkor most mi lesz? semmi változás?
mert akkor GG a Szenteknek, behúzták a kört.. 9 nap alatt :D
 

Deleted User - 1524758

Vendég
örülnék ha tényleg normális csata lenne, szerintem a 2millát elkéne takaritani, maradjon a 70% os arány és legalább pár hónapig még lehetne harcolgatni
 
Fent