Világ 63 Csevegő

DeletedUser19597

Vendég
Harmónia van. :3

Hermione?

emma-watson-can-t-believe-you-came-to-rescue-her-photo-u1
 

fikuszkukisz

Member
A reakció pontszáma
35
A szerver indulása előtt megkeresett egy ismerősöm, hogy lenne-e kedvem indulni, mert lesz egy jó csapat. Írtam neki, hogy csak pp-zni megyek maximum, mert nincs jelenleg kedvem játszani. Mondta, hogy menjek nyugodtan, legfeljebb ha kipépéztem magam átadom neki a falut. Rendben, semmi akadálya.
Telt-múlt az idő, pépézgettem, küldtem a védőket amikor kérték. Nem rég írtam az ismerősömnek, hogy foglaljon, ha akar. Azt írtra, hogy jelenleg nem tud, mert más tervei vannak, amúgy sem ér rá, építsem még egy kicsit.
Ma reggel rám írt a klán vezetője, hogy küldjem el a védőimet egy társunkhoz, mert kellenének. Elküldtem 24 óra távolságra, erre 3 óra elteltével kivágtak a klánból és nekem jöttek. Kérdezem, hogy miért volt szükség erre? Egy 1500-as pp faluért érdemes ilyen sunyi munkát végezni? Ha írtok simán átadom a falut, hiszen tudtátok, hogy nem játszom komolyan.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Nemtudom melyik klánról volt szó. Én hasonló cipőben jártam, annyi különbséggel, hogy nálam teljesen korrekt eljárás volt, aldaronnak építettem falut, küldtem a védőket black moon-hoz és pilvohoz amikor kérték felválltva, és aldaron el is vitte a falumat, amikor kapacitása volt rá. Pilvo teljesen korrektül járt el velem.

Nehéz elhinni, hogy van olyan ember aki azt megjátsza amit írtál. Semmi értelme nem volt az egésznek...
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Random kérdés. Nyert már az ASG valaha világot?
A válasz ebben az "elfeledett" ASG versben keresendő!
Mi akkor is...
Akkor is szervert nyerünk
Egész világ, hogyha ellenünk
Ez a naprendszer legjobb csapata
Imádjuk Őt: Drága Asgardia!

Egy nagy csapat ontja Nukejait
Nincs fontosabb, mint a pontjaik
Félni sose kell, a jobbak mi vagyunk
Akkor is győzünk, hogyha kikapunk.
 

Feldscher

Member
A reakció pontszáma
46
A válasz ebben az "elfeledett" ASG versben keresendő!
Mi akkor is...
Akkor is szervert nyerünk
Egész világ, hogyha ellenünk
Ez a naprendszer legjobb csapata
Imádjuk Őt: Drága Asgardia!

Egy nagy csapat ontja Nukejait
Nincs fontosabb, mint a pontjaik
Félni sose kell, a jobbak mi vagyunk
Akkor is győzünk, hogyha kikapunk.
Jézusom...
 
Fent