Világ 63 Csevegő

A jövőlátó

New Member
A reakció pontszáma
4
Legutóbbi hozzászólásomat törölték, mert előre elmondtam, hogy mi lesz a szerver sorsa. (Eddig mind bejött.) Most próbálom nem elspoilerezni a lényegesebb dolgokat, így talán a hsz is megmarad.

Jelen állás szerint az OS a szever legnagyobb hatalma, míg a Beast-ASG (most még csak) mnt a szerver másik esélyese. A leendő szövetség most még kisebb-nagyobb gondokkal küzd, de mindketten tudják, hogy szükségük van egymásra az OS ellen.

Eközben a LOST a kezdeti sikerek után nehézségekbe ütközött, sorban bukják a falukat.

A szerver sorsa a következő 2 hétben dől el: ha az ASG és a BEAST klán össze tud dolgozni, esélyeik a szervergyőzelemre megkétszereződnek. Ha nem tudnak összedolgozni, a LOST tömbösödik és az Os-el összedolgozva lassan térdre kényszerítik az Asg-t és a Beastet.

A Kg. szerepe egyre elhanyagolhatóbbá válik, hiszen tagjaik néhány héten belül beolvadnak a két nagyobb klánba.
 

Deleted User - 1518107

Vendég
Ugyanez a véleményem talán annyival másabb hogy a Kg.t nem fogják olvasztani hanem bedarálják mivel a klánok zárulnak és nincs náluk annyira kiemelkedő játékos.
 

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Én már azóta nem vagyok ASG-s, hogy mertem játszani DJ-vel nemzetközin. Azóta Gábor a leveleim se olvassa. 59en például írtam neki, hogyha nem olvasod el ezt a levelet akkor kikap az ASG. Nyilván nem olvasta... pedig én mindent megtettem

De, ha nem vagy ASG-s, akkor minek mentél oda?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Én már azóta nem vagyok ASG-s, hogy mertem játszani DJ-vel nemzetközin. Azóta Gábor a leveleim se olvassa. 59en például írtam neki, hogyha nem olvasod el ezt a levelet akkor kikap az ASG. Nyilván nem olvasta... pedig én mindent megtettem

Romeo is meg Sini is volt ott (már ameddig), mégis felvette őket, szóval más ok lesz emögött.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.394
Én már azóta nem vagyok ASG-s, hogy mertem játszani DJ-vel nemzetközin. Azóta Gábor a leveleim se olvassa. 59en például írtam neki, hogyha nem olvasod el ezt a levelet akkor kikap az ASG. Nyilván nem olvasta... pedig én mindent megtettem

Te csak az egyik jobbnál jobb nője voltál, aztán dobott, de te azóta is vágysz rá :confused:
 

jonyboy

Active Member
A reakció pontszáma
136
Komolyan nem tudom hogy lehettek ennyire retardáltak :D Más témátok sincs mint az ASG? Azt elhiszem, hogy egész nap otthon ültök, mert semmi dolgotok nincsen, de ez már nagyon unalmas.
Zsemle,draga.... Azert beszel mindenki az ASG-rol mert mindenki tudja hogy ez a klan jelkepezi a "magyar elite"-t. Ha az OS-nek tobb eselye lenne akkor nyilvan roluk gunyolodnanak ;)
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.156
Komolyan nem tudom hogy lehettek ennyire retardáltak :D Más témátok sincs mint az ASG? Azt elhiszem, hogy egész nap otthon ültök, mert semmi dolgotok nincsen, de ez már nagyon unalmas.
Egyet kell ertenem, undorito hogy kemkednek es twitcen is kozvetitik a megbeszeleseket. Gyerekes, tuti Barcsa all emogott is.
Egy nyilvanos szavazast is letre fogok hozni, a cime; Hagyjatok beken az ASG-t
 
Fent