Világ 62 Csevegő

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
már értek mindent...

kapom a klántársaimtól az üziket, és majdnem mindegyiknél barcsa név aláírást látok :/

minket is megvásárolt titokba :(

Pali
 

DeletedUser20498

Vendég
C0nan a legnagyobb király! ;)
Este klasszikus mesterhármas!
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
barcsára nem titok.
ÉN döntöttem így, és a srácok a klánban tudtak erről.

én inkább arról regélnék, hogy witcher miként is állt irányunkba ha már v59.
jaaaa, hogy ez nem lényeg. elvárt, de a mi kérésünkkel nem foglalkozott.

Ismerhetnél már. Addig korrekt vagyok, míg velem is azok. Ahogy az ellenkezőt tapasztalom, akkor ne lepődjünk meg a következményeken.

no igen. míg létezett a jacke féle klán. hogy is volt az az 1-es tanya 1-es főhadival? :)

mennyi ideig is építgetted? :) még két arma, és akkor nektek ott végetek.

én a helyedben pont hogy meghúznám magam, mert neked is van vaj Gabikám a füled mögött bőven, és azt a világot koránt sem emlegetném, ahol witcher klánjába szerepeltem. (szokásához híven bukta a szervert)

én kellemesen csalódtam Barcsa-ban bárki bármit mond, szavatartó ember. Erről ennyit.

más téma.


Barcsa mikor veszed meg a fiókom? :D
klánba már úgy is a tiéd a legtöbb fiók :/ pont az enyém nem kell neked? :D na szép......

Pali
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Ohh bakker, akkor most nem értem... Az 1000 könnyüló nem direkt hajtotta a 3000 bárdost hogy tartsák fel a 250 kossal a támadókat?:oops:

Dehogynem!!!
Látom nem érted a zseniális stratégiánk lényegét! :) Mi védőbe kosokat gyártunk azért mert akkor a támadóitok azt fogják gondolni, hogy nekik úgyis a kosokat kell követni és akkor egyszerűen elmasíroznak együtt a falunkból! ;) Ravasz ugye? :D
 
Fent