Világ 62 Csevegő

Séfbácsik

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Én nem mondom, hogy más klánnak nincs, de nem látom azt más klánoknál, hogy kijönnek külsőre vagánykodni azzal hogy kéme van.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Kémekkel játszasz és még büszke is vagy rá :D Niiice úgy tűnik a tisztességes játék már kihaló félben van :D Nem baj így nagyobb pofára esés lesz ha nem ti nyertek nekünk meg nincs veszteni valónk :p
Te nagyon visszamaradott, ugyanugy volt kemetek a gmfben, rinnen ott probalta kiszedni az infokat scoprionssal, kerdezd meg mulant.
Ne jarjon a szad, nezz szet elobb :D
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Arrol ne is beszeljunk, hogy Vandort atcsabitottatok a spartabol es a sajat klanja ellen jatszattatok mint 1 kem. Tudom, mert lattam az uzenetet, zsomby teged is helyelt es hagyott nalad 1 easter egg-et
 

Mugiwara

Member
A reakció pontszáma
80
Arrol ne is beszeljunk, hogy Vandort atcsabitottatok a spartabol es a sajat klanja ellen jatszattatok mint 1 kem. Tudom, mert lattam az uzenetet, zsomby teged is helyelt es hagyott nalad 1 easter egg-et
Nem tagadom a dolgot és nem is vagyok büszke rá.:confused: Vandort tényleg felkerestük, hogy szeretne-e váltani és közénk állni viszont közel se az volt a fő cél, hogy tőle információkat kérjünk, ráadásul amiket kértünk annak es hiszem, hogy világ rengető jeletősége lett volna, mert nem hinném, hogy amiatt bármit is bukott volna a sparta emiatt. :p A GMFes kémet meg kérlek ne kösd hozzám, nem képmutatásból mondom, de arról én ténylegesen nem tudtam, így nyilatkozni se tudok a dologról. Az easter eggre mondjuk kiváncsi lennék, hogy mi az...
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Nem tagadom a dolgot és nem is vagyok büszke rá.:confused: Vandort tényleg felkerestük, hogy szeretne-e váltani és közénk állni viszont közel se az volt a fő cél, hogy tőle információkat kérjünk, ráadásul amiket kértünk annak es hiszem, hogy világ rengető jeletősége lett volna, mert nem hinném, hogy amiatt bármit is bukott volna a sparta emiatt. :p A GMFes kémet meg kérlek ne kösd hozzám, nem képmutatásból mondom, de arról én ténylegesen nem tudtam, így nyilatkozni se tudok a dologról. Az easter eggre mondjuk kiváncsi lennék, hogy mi az...

Nincs vele semmi gond, de
1. nem mertetek a Randommal menni eleinte, nehogy nektek essenek. Gyavasag
2. Vandor informaciot osztott a klanjarol es nem tamadott titeket & at se vettetek magatokhoz, hanem hagytatok, hogy menjen a hattermunka

Ugy gondolod, ha en magasabb szinten uzom a kemkedest, akkor ez a fajta kemkedes tiszta? Gondolkozzunk mar el...

3.
1602085949273.png
 

Mugiwara

Member
A reakció pontszáma
80
Nincs vele semmi gond, de
1. nem mertetek a Randommal menni eleinte, nehogy nektek essenek. Gyavasag
2. Vandor informaciot osztott a klanjarol es nem tamadott titeket & at se vettetek magatokhoz, hanem hagytatok, hogy menjen a hattermunka

3.
4593 bővítmény megtekintése

Részben igazad van nem mentünk a Randomba, mert akkor célkeresztet rakunk magunkra és hamar a peremen találjuk magunkat, legalább is ezzel indult utána pedig jól éreztük magunkat, hogy kis csapatként is boldogulunk. Majd azért léptünk be, mert Bundy foglalta Trine falvait és két külön helyen sansza se lett volna tartani északon azokat a falvakat.
Vandor pedig jóval később jött át mint ahogy én szerettem volna, kb 1 maximum 2 hét után akartuk, hogy átjöjjön, de valamiért ő húzta az időt (már kezdtük azt hinni, hogy felültett minket) :D
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Részben igazad van nem mentünk a Randomba, mert akkor célkeresztet rakunk magunkra és hamar a peremen találjuk magunkat, legalább is ezzel indult utána pedig jól éreztük magunkat, hogy kis csapatként is boldogulunk. Majd azért léptünk be, mert Bundy foglalta Trine falvait és két külön helyen sansza se lett volna tartani északon azokat a falvakat.
Vandor pedig jóval később jött át mint ahogy én szerettem volna, kb 1 maximum 2 hét után akartuk, hogy átjöjjön, de valamiért ő húzta az időt (már kezdtük azt hinni, hogy felültett minket) :D
Igy mar tisztabb, viszont nem mentseg az alol, hogy a Random tobboldalulag probalt megint feltorni, mint anno 58-on es itt meg csufosabb lett a vege.
 

Mugiwara

Member
A reakció pontszáma
80
Igy mar tisztabb, viszont nem mentseg az alol, hogy a Random tobboldalulag probalt megint feltorni, mint anno 58-on es itt meg csufosabb lett a vege.

Nem is mentességet kerestem ez alól. Mielőtt kiredült volna ez a Zsombys ügy nem is foglalkoztam a kémkedéseddel, mert úgy voltam vele az mindenhol van, de hogy a vezetőségben van a kém kicsit erős :D De az tény és való, hogy ha nincs a kém akkor se lenne a helyzetünk sokkal jobb. Mivel szerintem a legfőbb probléma (főként északon) a vezetőség hiányoságga, bár ezt se tartom döntőnek, sokkal inkább, hogy a front játékosok nem voltak elég aktívak. :/
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1534977

Vendég
Nem is metességet kerestem ez alól. Mielőtt kiredült volna ez a Zsombys ügy nem is foglalkoztam a kémkedéseddel, mert úgy voltam vele az mindenhol van, de hogy a vezetőségben van a kém kicsit erős :D De az tény és való, hogy ha nincs a kém akkor se lenne a helyzetünk sokkal jobb. Mivel szerintem a legfőbb probléma (főként északon) a vezetőség hiányoságga, bár ezt se tartom döntőnek, sokkal inkább, hogy a front játékosok nem voltak elég aktívak. :/
Igen, a 2 kombo dominalo.
A kemmel igazabol a GMF-et eltettem, kozben mi meg joval hatekonyabb erot demonstraltunk ratok. GMF megkapta tolem az osszes arma cp-teket, elore betonozva voltak ellenetek, leginkabb eszakon mert delen kreten volt a GMF vezeto.
En tovabbitottam az informaciot nekik, hogy kik uresek s ki nem, en tovabbitottam nekik, hogy kik akartak atallni hozzatok a GMF-bol, ki volt a kem (scorpions) illetve mik a terveitek, hogy mozogtok, mindent.
 

Mugiwara

Member
A reakció pontszáma
80
Igen, a 2 kombo dominalo.
A kemmel igazabol a GMF-et eltettem, kozben mi meg joval hatekonyabb erot demonstraltunk ratok. GMF megkapta tolem az osszes arma cp-teket, elore betonozva voltak ellenetek, leginkabb eszakon mert delen kreten volt a GMF vezeto.
En tovabbitottam az informaciot nekik, hogy kik uresek s ki nem, en tovabbitottam nekik, hogy kik akartak atallni hozzatok a GMF-bol, ki volt a kem (scorpions) illetve mik a terveitek, hogy mozognak, mindent.
És ha ti emiatt nyernétek meg a világot számodra nem érne kevesebbet a győzelem így, mint hogy pusztán játéktudásból iletve aktivitásból nyernétek? Számomra lenne különbség, de ezt te érzed. :D Hozzá teszem engem nem nagyon izgat, hogy nyerek-e vagy nem eleve mikor indult 62 úgy volt, hogy csak PPzni fogok... :D
 
Fent