Világ 62 Csevegő

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Ha berakok két épültet épülni, majd egy főhadit berakok a kettő közé, a most utolsó èpület ugyan annyi ideig épül, ha megfelezem a berakás előtt, mintha csak a berakás után felezném meg?:)
 

Reberner

Never Give Up :)
A reakció pontszáma
291
A Megfelezett épület idő arányosan 5%-kal kevesebb ideig fog épülni, ugyanúgy mintha alapbol fele annyi ideig epulne..
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Újra felhoznám a témát, mert látom telnek be a klánok és hátha lesz akire hatással leszek.

Szánalmasnak tartom, hogy nem elég a 75-ös klánlimit egy klánnak ekkora világban. Nekem ég a pofám, hogy 50-nél többen vagyunk a klánban, mégis milyen vezér az, aki boldog, boldogtalan embert felvesz csak azért, hogy majd kirúghassa?!

Ha csak minden vezér annyi embert tartana a klánjában, akivel foglalkozni is tud, fejlesztené őket, nem pedig magára hagyva várná mi lesz az illetőből, talán nem ilyen kicsi világok lennének, nem vennék el a klánvezérek az emberek kedvét a játéktól...
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Újra felhoznám a témát, mert látom telnek be a klánok és hátha lesz akire hatással leszek.

Szánalmasnak tartom, hogy nem elég a 75-ös klánlimit egy klánnak ekkora világban. Nekem ég a pofám, hogy 50-nél többen vagyunk a klánban, mégis milyen vezér az, aki boldog, boldogtalan embert felvesz csak azért, hogy majd kirúghassa?!

Ha csak minden vezér annyi embert tartana a klánjában, akivel foglalkozni is tud, fejlesztené őket, nem pedig magára hagyva várná mi lesz az illetőből, talán nem ilyen kicsi világok lennének, nem vennék el a klánvezérek az emberek kedvét a játéktól...


Gabi, te soha nem csináltál testvér klánt vagy akadémiát? A klánok tagságában sok a ppzős/falu húzó játékos, egy csomó tag kifog kopni 2-3hónap alatt.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Szerintem egy ujjamon meg tudom számolni, hogy hány olyan klánban voltam vezető, ahol nem elleneztem bárminemű akadémia létrehozását. Pedig azok még nagyobb szerverek voltak kisebb létszámmal.

Értem én, hogy a klántagok nagyja csak az ingyen falut húzza, és ez így jogosan mentség arra, hogy miért kell a 40 aktív tag mellé segítségnek 60 támogató.

Várj, nem, nem értem.
 

Séfbácsik

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Azért látszik az, hogy azok a kis klánok akik alklánokat hoznak létre hosszútávon nem fognak beleszolni a 3 nagy dolgába.
Ezek a klánok vezetői valószínűleg nincsenek tisztában annyira mélyen a játékkal mint te vagy az itt jelenlévők ezért felesleges ezt rajtuk számonkérned.

Érdekes egyébként a statisztika amit csináltál Shh hogy le van maradva farmba, közbe mégis annyit gyűjtöget hogy övék a legtöbb nyersi tanulságos.
 

Rinnen

Member
A reakció pontszáma
78
Meg van is van az első ban a szerveren, gratulálunk!:rolleyes:
Tudnám miért olyan nehéz tisztán, önerőből játszani
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Álmodozni azért lehet, nem? :)

Amit még nagyon "hiányolok" az az Eki-féle jóslat ami szerint a Random és a Shss! elpusztítják egymást, az ExoS saját magát öleti meg, a Spárta lehanyatlik és a titokban szerveződő ASG megnyeri dicsőségesen a szervert és innentől minden szervert, magyart és nemzetközit is!
 
Fent