Világ 62 Csevegő

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
őszintén.

Gabriel-t ismerem egy ideje, és hasonló problémákat tapasztaltam vele már.
(lásd:v29 stb.)

mindig is jó volt a beszélőkéje, a minimális tartalmat ami 1 mondat kb. berakja egy 10+ mondatos szövegbe. ennek köszönhetően sokszor pont a lényeg nem kiszűrhető könnyen.

jól csinálja, csak van aki ezen már át lát.
a konzekvenciát levontam magamnak, a pontos dolgokat nem ismerve nem is lehet normálisan nyilatkozni. (max gabriel-ről, mivel ismerem)

további szép napot és ne vitázzatok :)
inkább üljetek le egy asztalhoz igyatok 1-1(lehet kötőjel nélkül is ) sört :)


Pali
 

=Mulan=

Active Member
A reakció pontszáma
121
Szerintünk meg pont, hogy a Ti részetekről ment az időhúzás. Utolsó pillanatban okéztátok le, aztán másnap egész nap nem reagáltatok semmit, holott tudtatok az aznap déli htáridőről is. Összesen egyetlen nap volt amikor nem voltam itt, ne hazudj már légyszíves. Arra az egy napra is volt helyettesem a tárgyalást illetően, csak elkezdtetek vele személyeskedni.

Valóban nem foglaltunk semmit, mert nem volt mit, barbárokra meg veletek ellentétben nem akrtuk elpocsékolni a nemeseket. És most már talán látod, hogy én miért sürgettem annyira azt az egyesülést, amit Ti folyamatosan csak húztatok. Persze, ki lehet jönni ide hisztizni, meg hazudgálni (nyilván én is azt teszem), de talán ha megértenéd, hogy nem a mi hibánk amiért gyorsabban fejlődtünk nálatok... Nekünk sürgetőbb volt az összeolvadás, Ti pedig fennakadtatok az új néven, hogy 40000 farm+nyersivel is bekerüljenek hozzánk emberek és azon, hogy milyen jogokat kapjanak a Ti vezéreitek. Egy idő után elfogy az ember türelme, nekünk elfogyott, ahogy az MNT is lejárt.

Ettől függetlenül én személy szerint nem neheztelek rátok. Attól, hogy így alakult, nem dőlt össze a világ. Szerintem elcsesztétek és bízom benne, hogy a helyes következtetéseket vonjátok le, nem pedig az összeesküvés elméleteket gyártjátok. Mert ha mindenki más a hibás, Ti pedig csak áldozatok vagytok, akkor még egy párszor így fogtok járni.
Áhhááá,szóval nem foglaltatok,mert nem volt mit. Gyüjtöttétek a nemeseket,mert nem volt mit foglalni. És tárt karokkal vártátok hogy az AXIS beolvadjon,hogy továbbra se legyen mit foglalni,teljesen tiszta!o_O:D
 

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
Áhhááá,szóval nem foglaltatok,mert nem volt mit. Gyüjtöttétek a nemeseket,mert nem volt mit foglalni. És tárt karokkal vártátok hogy az AXIS beolvadjon,hogy továbbra se legyen mit foglalni,teljesen tiszta!o_O:D
Az AXIS-ból csak az ment volna aki teljesített is volna. Látom ezt nem nagyon érted, de ne gondolkozz sokat, mert elfáradsz
 

=Mulan=

Active Member
A reakció pontszáma
121
Az AXIS-ból csak az ment volna aki teljesített is volna. Látom ezt nem nagyon érted, de ne gondolkozz sokat, mert elfáradsz
Játszhatod itt a Janit, de mindenki tudja, hogy ezek üres szavak ės kő kemény hazugság. De magyarázkodhattok még pár napig itt, akkor sem tűnik hitelesnek, csak egyre szánalmasabbnak. Ez egy stratégiai játék, és ez is egy stratégia, bár a gusztustalanabb fajtából, de az. És mielőtt sértegetsz, csekkold hogy az IQ-d száma eléri-e a lábméretedet. ;)
 

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
Azert menj mar vissza a Mated accra, sajatrol nem hiteles? Nem kell itt witchert jatszani

Érdekes módon azt a fiókot levágták. 2x büntették.
Egyszer már kapott büntetést először 1 naposat, most úgy gondolták adnák még egy véglegest is neki, megjegyzem ugyan azért.
(És engem ne keressetek mert csak az öccse vagyok, de nagyjából vágom mi van.)

Játszhatod itt a Janit, de mindenki tudja, hogy ezek üres szavak ės kő kemény hazugság. De magyarázkodhattok még pár napig itt, akkor sem tűnik hitelesnek, csak egyre szánalmasabbnak. Ez egy stratégiai játék, és ez is egy stratégia, bár a gusztustalanabb fajtából, de az. És mielőtt sértegetsz, csekkold hogy az IQ-d száma eléri-e a lábméretedet. ;)

Azt, hogy szerinted csak a falvak kellettek nekik, arra azt tudom mondani nézd meg honnan vettek fel embert most.
AXIS elb.szta. Lehetőségük volt rá. Mehettek volna az aktívak, de nem. Követelőztek. Legyen ez legyen az. Megunta az Shss.
MNT lejárt. Késve ment egy lista, ami nem volt jó. 24 óra lejárt éjfélkor. Reggel 8-kor meg ment a hadüzenet és a foglalás.

Nemesek és a sereg is kész volt már régen. Nem kell elhinni, de ez van.

Nyilván az is óriási stratégiai lépés volt az AXIS részéről, hogy 4-5 ember leölette a seregét egy BB-s játékoson MNT lejárta után.
 

DeletedUser20221

Vendég
Játszhatod itt a Janit, de mindenki tudja, hogy ezek üres szavak ės kő kemény hazugság. De magyarázkodhattok még pár napig itt, akkor sem tűnik hitelesnek, csak egyre szánalmasabbnak. Ez egy stratégiai játék, és ez is egy stratégia, bár a gusztustalanabb fajtából, de az. És mielőtt sértegetsz, csekkold hogy az IQ-d száma eléri-e a lábméretedet. ;)
Ricsi ne erőltesd hiába való :D
 

ifj. feketevezer

New Member
A reakció pontszáma
10
Érdekes módon azt a fiókot levágták. 2x büntették.
Egyszer már kapott büntetést először 1 naposat, most úgy gondolták adnák még egy véglegest is neki, megjegyzem ugyan azért.
(És engem ne keressetek mert csak az öccse vagyok, de nagyjából vágom mi van.)



Azt, hogy szerinted csak a falvak kellettek nekik, arra azt tudom mondani nézd meg honnan vettek fel embert most.
AXIS elb.szta. Lehetőségük volt rá. Mehettek volna az aktívak, de nem. Követelőztek. Legyen ez legyen az. Megunta az Shss.
MNT lejárt. Késve ment egy lista, ami nem volt jó. 24 óra lejárt éjfélkor. Reggel 8-kor meg ment a hadüzenet és a foglalás.

Nemesek és a sereg is kész volt már régen. Nem kell elhinni, de ez van.

Nyilván az is óriási stratégiai lépés volt az AXIS részéről, hogy 4-5 ember leölette a seregét egy BB-s játékoson MNT lejárta után.

milyen kedvesek, megvartak az ejszakai bonusz veget?kevesebb savat kapnatok, ha leirnatok az igazat, minthogy csoportosan probaltok eljatszani egy szerepet
 

DeletedUser20221

Vendég
Kenytelen vagyok kedves MateD ezt az uzit kiraknom, mert ugy latom tul nagy az arc, raadasul meg a Szeth fiokkal is titkolod ahogy multizol, pedig azt is bevallottad anno nekem.
Szallj le a magas lorol, 61en is csaltal, es tudom, hogy aki 1x csal az tovabbra is csalni fog. Ha legalabb szepen nem megy, akkor ne pofazz azoknak akik megprobalnak jatszani is. Na viszlat.
4124 bővítmény megtekintése
Tuti DSA-as volt . :D
 

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
Kenytelen vagyok kedves MateD ezt az uzit kiraknom, mert ugy latom tul nagy az arc, raadasul meg a Szeth fiokkal is titkolod ahogy multizol, pedig azt is bevallottad anno nekem.
Szallj le a magas lorol, 61en is csaltal, es tudom, hogy aki 1x csal az tovabbra is csalni fog. Ha legalabb szepen nem megy, akkor ne pofazz azoknak akik megprobalnak jatszani is. Na viszlat.
4124 bővítmény megtekintése
Nem csalt, de viszlát :D
 

Grasshopper

New Member
A reakció pontszáma
5
Játszhatod itt a Janit, de mindenki tudja, hogy ezek üres szavak ės kő kemény hazugság. De magyarázkodhattok még pár napig itt, akkor sem tűnik hitelesnek, csak egyre szánalmasabbnak. Ez egy stratégiai játék, és ez is egy stratégia, bár a gusztustalanabb fajtából, de az. És mielőtt sértegetsz, csekkold hogy az IQ-d száma eléri-e a lábméretedet. ;)

Mondod ezt te aki lelepett az emberek penzevel amikor osszedobtunk ppre... jah es vilag elejen szoltunk erre azt mondtad meg nem jott meg a fizetesed...ennek 3 hete de lehet tobb is... jo szar helyed lehet...tehat mikor is jon meg a money? Vagy megint eltunsz ? :) jah es a rizsa nem kell...
 

Deleted User - 1534977

Vendég
De gyasz ez a Gabi fele csapat. Jo nagy az arc, viszabb kene venni kicsit, de gyujtogetesben legalabb elsok... az a legfontosabb!

Tobbszoros bukott vezertol mit varunk? Majd most becsicskit par tagot, lenyegtelen, hogy mennyire csal / hazudik, huz 1 alklant a Randomnak es ismet megmutatja milyen "jo", kozben elhiszi, hogy mindenkinek a szemebe hazudhat.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.158
Majd most kitanitja a jatekosokat kovetkezo szerverre. Legalabb a gyujtogetest mar tudjak.
 

Deleted User - 1544782

Vendég
Khmm Sracok... Ez az ujjal mutogatosdi ovi nem mukodott meg senkinel. Hagyjatok a fenebe az egeszet, mondjak, hogy az okos enged...
Csupa remek jatekost latok itt magam korul a forumon, akik sokkal jobbak annal, mint hogy itt essenek egymasnak :cool:
Peace ;)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.025
Khmm Sracok... Ez az ujjal mutogatosdi ovi nem mukodott meg senkinel. Hagyjatok a fenebe az egeszet, mondjak, hogy az okos enged...
Csupa remek jatekost latok itt magam korul a forumon, akik sokkal jobbak annal, mint hogy itt essenek egymasnak :cool:
Peace ;)
De, korábban nagyon is működött, ha az egómra, önbecsülésemre próbáltak ilyen formán hatni. Eléggé forró fejű voltam és zavart a dolog. Nyilván zavar még mindig valamilyen szinten, de már sokat fejlődtem az elmúlt évekhez képest, és már tudom kezelni. Értelmes emberek ők, nagyon is, pont ezért próbálnak így "legyőzni".
 
Fent