Világ 62 Csevegő

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Lehet fogadni? :)
Lenne egy merész tippem, hogy ez lesz a kövi: 514|548

Csak nem a régi jól bevált "raktár-maxolós-%osnyersibónuszt-felhasználós" taktika alakul éppen? :)
 

DeletedUser19597

Vendég
Mivel az a hír járja, hogy a Stark klán lehet, hogy elindul a szerveren, akkor közlöm...
Stark Pp a klánunk neve, tehát indulni nem fogunk. Nem tudom ki milyen hírt terjeszt, de nem valós.

Csak azért írok ide, hogy tisztában legyen ezzel mindenki.
Aki pedig meggondolja magát a tagjaink közül, az meg majd kilép és becsatlakozik valahova.

Sok sikert a klánoknak. Izgis világ lesz ez megint csak, ezúttal más végjátékkal!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Mivel az a hír járja, hogy a Stark klán lehet, hogy elindul a szerveren, akkor közlöm...
Stark Pp a klánunk neve, tehát indulni nem fogunk. Nem tudom ki milyen hírt terjeszt, de nem valós.

Csak azért írok ide, hogy tisztában legyen ezzel mindenki.
Aki pedig meggondolja magát a tagjaink közül, az meg majd kilép és becsatlakozik valahova.

Sok sikert a klánoknak. Izgis világ lesz ez megint csak, ezúttal más végjátékkal!

már rögtön jön a kifogás, mielőtt mi kegyetlen spártaiak kivéreztetünk!44!!!!
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Mivel az a hír járja, hogy a Stark klán lehet, hogy elindul a szerveren, akkor közlöm...
Stark Pp a klánunk neve, tehát indulni nem fogunk. Nem tudom ki milyen hírt terjeszt, de nem valós.

Csak azért írok ide, hogy tisztában legyen ezzel mindenki.
Aki pedig meggondolja magát a tagjaink közül, az meg majd kilép és becsatlakozik valahova.

Sok sikert a klánoknak. Izgis világ lesz ez megint csak, ezúttal más végjátékkal!
sztem senkit nem érdekel, h indultok-e vagy nem, mivel nem vagytok tényező ebben a játékban, ASG is inul minidg mégse veszi senki komolyan őket
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Az ingyenes 7 napos PF-t nem lehet elajándékozni? :(

huhúú, meglett az 500 pont \o/
 

Deleted User - 1530803

Vendég
sztem senkit nem érdekel, h indultok-e vagy nem, mivel nem vagytok tényező ebben a játékban, ASG is inul minidg mégse veszi senki komolyan őket
Amennyiben ők nem tényezők, de elpicsáztak titeket, az rátok nézve mit jelent? Jelenleg nyert neked egy szervert, majd sütött neked egy bucit és jelenleg top1. Te eközben még a bucit sem tudtad megemészteni...
monkaHmmpici.png
 

-Primo-

Member
A reakció pontszáma
51
sztem senkit nem érdekel, h indultok-e vagy nem, mivel nem vagytok tényező ebben a játékban, ASG is inul minidg mégse veszi senki komolyan őket

Szerintem meg te nem érdekelsz már senkit sehol, mégis bele pofázol minden világ minden fórumába de csak úgy mint a dicső ASG-t és Dongabcit, téged is mindenki csak egy szar viccnek tart.
 
Fent