Világ 61 Csevegő

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
tudod....a hóembernek jó a kályha mellett! még a végén tiszta könny lesz a szemem , hogy meg mertelek gyanúsítani! szegény ...jönne hozzánk aklánba duálba....hahaha mindjárt beveszlek megbízható tagnak is oké?
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Azért van bannolva mert baromság jogos.

Hagyd rá , szegény kehet megint úton van .. nagy melegben napszúrást kaphatott a feje :( Lehet még fel sem tunt neki h depra belsozve lett , amennyire aktivan reszt vett MINDIG IS a klánja minden napjaiban :D :D :D :D
Aztán majd ha szégyenben elbuknak , meg írja h a mi hibánk volt mert támadtunk :eek::eek:;)
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
tudod....a hóembernek jó a kályha mellett! még a végén tiszta könny lesz a szemem , hogy meg mertelek gyanúsítani! szegény ...jönne hozzánk aklánba duálba....hahaha mindjárt beveszlek megbízható tagnak is oké?

Légyszi engem ! A megbízható stimmel nem ? :oops::oops: <3
 

Deleted User - 1530803

Vendég
tudod....a hóembernek jó a kályha mellett! még a végén tiszta könny lesz a szemem , hogy meg mertelek gyanúsítani! szegény ...jönne hozzánk aklánba duálba....hahaha mindjárt beveszlek megbízható tagnak is oké?
Te megint miről beszélsz? Milyen beveszel tagnak? Magamhoz próbáltam hivni duálnak, de belátom hiba volt, mint az is, hogy azt mondtam 2 IQ-d van, mert annyi sincs.
s25uffc.jpg

Viszont a lehető legrosszabb embert próbálod bemocskolni mucikám. :)
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Hagyd rá , szegény kehet megint úton van .. nagy melegben napszúrást kaphatott a feje :( Lehet még fel sem tunt neki h depra belsozve lett , amennyire aktivan reszt vett MINDIG IS a klánja minden napjaiban :D :D :D :D
Aztán majd ha szégyenben elbuknak , meg írja h a mi hibánk volt mert támadtunk :eek::eek:;)
eeeezzzzz megint eszméletlen poén volt! szerintem ne erőlködj. szegény.... már sajnállak hogy ennyire IQ hiányban szenvedsz
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
eeeezzzzz megint eszméletlen poén volt! szerintem ne erőlködj. szegény.... már sajnállak hogy ennyire IQ hiányban szenvedsz

Hagyd csak pupi :D Én a helyedben már magamat sajnálnám :/ írj rám pm , segítő jobbot nyújtok . Vannak ügyes tutorialaim , hogyan is vezess klánt , kaptam én is :/ nem saját de rád férne na.. :/
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Velem akar valaki Duálosodni? Jól kenek vajas kenyeret meg néha kiviszem a szemetet.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Kicsit erősnek érzem ezt egy useless backline playertől, aki még kardot sem látott
Például vegyük a 6 ismétlém a kemény HAT darab támogató pontodat 9 falunál, backline fiókkal. :oops:
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Valóban nem láttam,bekameráztad a házat?:D
Erre fele nem gyártanak sereget:eek:,de örülők hogy szólsz hogy van már 6 támogatom,még mindig azt hittem 0-nál vagyok:p
 
Fent