Világ 61 Csevegő

DeletedUser19597

Vendég
Oszinte legyek ?
Sajnálom de azt . Es mindent felre teve irom bocsi .

Na ezen most meglepődtem.
Egyrészt elfogadom a bocsánatkérésed... másrészt annyira nem.
Ez egy játék, túl nagy "csavart" elvileg nem csináltál. De azért nem felejtem el, bármi is lesz már...

Azt megkérdezhetem és elmondanád, hogy miért sajnálod?
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Mondd már el nekem, hogy én mi rosszat tettem vele akkor még emberileg? Hiszen nem is ismertem, csak akkor kezdtünk el ismerkedni...

Mindenki különféle stílusban játszik .
Van akinek ez jon be van akinek az .
Itt nem a nyomorek kémekrol van szo amit ti ugy ajnároztok hogy nekem van , v50 SBT be epitett kemek dodo123 jelenleg Starkos vagy Ebalazs , ott nem volt gond ? Vagy hogy van ez ? Meselj mar solo.
Benn voltunk a HNK ba , segitettuk oket . Mi volt tamadjanak ussenek elore foglalni ugy sem tudnak . Vagy nem?! Beszelgettunk igen . Nem is volt gond. Aztan az OS folyamat fenyegette oket vagy nem ? Helyeket igergettetek nekik a vegere vagy nem ?! Par faluval frontra tudtak menni , mit ertek vele ? Semmit . .. A vegen a trialfiokunk ( én Dolph Marrow) atleptunk az SBT be igen . Ahogy tettek volna tobben csak feltettek a faluikat. Mert mi ugy gondoltuk h ahogy az a vilag zajlik nem helyes .
Ha tetszik tetszik ha nem nem . De az OS sracoknak is van velemenye rolad is ;)

Sajnalom, viszont ha ott lennénk ujra atlepnenk . Mert azon a vilagon gyozelmet (nem elveve a technikai klantol) de az SBT erdemelte volna .

Igaza van eyes nek . Ha akkor a HNK nyit valamelyik oldal fele akkor meg lett volna esely egy izgalmas világra . Így mire volt esely , semmire .. sajnos .
Nem fikaztam nallatok Rebernerek voltak tolunk , OS ba ugye PI meg zsoltiek ..
Lehetett volna máshogy is. Ennyi .
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Na ezen most meglepődtem.
Egyrészt elfogadom a bocsánatkérésed... másrészt annyira nem.
Ez egy játék, túl nagy "csavart" elvileg nem csináltál. De azért nem felejtem el, bármi is lesz már...

Azt megkérdezhetem és elmondanád, hogy miért sajnálod?
Bocsi azert hogy oszinten leirom meg ha meg is bant valami xd nem másert nyugi :D:D
 

DeletedUser19597

Vendég
Mindenki különféle stílusban játszik .
Van akinek ez jon be van akinek az .
Itt nem a nyomorek kémekrol van szo amit ti ugy ajnároztok hogy nekem van , v50 SBT be epitett kemek dodo123 jelenleg Starkos vagy Ebalazs , ott nem volt gond ? Vagy hogy van ez ? Meselj mar solo.
Benn voltunk a HNK ba , segitettuk oket . Mi volt tamadjanak ussenek elore foglalni ugy sem tudnak . Vagy nem?! Beszelgettunk igen . Nem is volt gond. Aztan az OS folyamat fenyegette oket vagy nem ? Helyeket igergettetek nekik a vegere vagy nem ?! Par faluval frontra tudtak menni , mit ertek vele ? Semmit . .. A vegen a trialfiokunk ( én Dolph Marrow) atleptunk az SBT be igen . Ahogy tettek volna tobben csak feltettek a faluikat. Mert mi ugy gondoltuk h ahogy az a vilag zajlik nem helyes .
Ha tetszik tetszik ha nem nem . De az OS sracoknak is van velemenye rolad is ;)

Sajnalom, viszont ha ott lennénk ujra atlepnenk . Mert azon a vilagon gyozelmet (nem elveve a technikai klantol) de az SBT erdemelte volna .

Most ezzel nem értem, hogy hol fejezted ki a sajnálatodat felém... Ez egy nagyon szép bocsánatkérés volt tőled bazdki XD

1., Dodo-ból nem nézem ki.
2., Nem volt kémünk, de azt olvastam SBT-sektől, hogy ők találtak kémet és ki is tették.
3., Ha jól emlékszem Keegan és Lucky? kémkedett az SBT -nek tőlünk, innentől még mindig úgy néz ki a dolog, hogy 2-0 oda...
4., Nem kell a véleményüket kérned, látod nap mint nap, hogy Crixus sároz engem XD De ő csak azért, mert technikai klán lettünk a végén.
5., Az, hogy az SBT-nek helyet kínálnak, arról Pilvo és én is tárgyaltunk, hogy nem lesz ilyen. Elég volt betömöríteni 80 főt abba az egy klánba.
6., Igen, a HNK -soknak mi engedtük, hogy frontra menjenek, mert ígértük. Pilvoék összevesztek velük, nem igazán engedték őket a frontra.

Elhiszem, hogy technikai klán volt, de a klánjaink összevesztek. Ne vegyél már az OS-sel egy kalap alá, amikor csak a legvégén "közösködtünk".

Ha bocsánatot kérsz, akkor meg elvárom, hogy valami ellentámadáskodás nélküli legyen, látom mennyire sajnálod a tettedet. :)
 
Fent