Világ 61 Csevegő

Deleted User - 1405950

Vendég
Én meg azt nem értem mért kell hülyeséget hozzászólni!!!??
Nézd meg ki hozta létre a világ beállítási javaslatot...hát nem a support...
Többször leírták, a német központ dönt ők felküldik hogy mi ezt szeretnénk és vagy elfogadják vagy nem, nem a magyar csapat hozza a végleges beállítást.
Kicsit nézz utána mielőtt irogatsz, köszi.
Nekem nem kell mondanod hogy hogy megy,volt benne részem elég sokat tanultam,,,,hidd el ha nagyon akarják a változtatást véghez tudják vinni...
Nem egyszer volt rá példa :)
Sőt volt már rá olyan eset is hogy 3-5 nappal (napok számában nem vagyok biztos) az indulás előtt lett változtatva...
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
De úgy amúgy összességében most kinek mi nem tetszik?
Mert ha mindenki leírná a végén az lenne, hogy nem is lehetne olyan szervert indítani amin valaki indulna.
 

Deleted User - 1405950

Vendég
De úgy amúgy összességében most kinek mi nem tetszik?
Mert ha mindenki leírná a végén az lenne, hogy nem is lehetne olyan szervert indítani amin valaki indulna.

Játék sebessége: 1
Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 200
Őrtorony: Aktív

Így egy örök élet lesz ez a szerver... Bár lehet csak nekem vicces a 200...de az komoly...
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Játék sebessége: 1
Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 200
Őrtorony: Aktív

Így egy örök élet lesz ez a szerver... Bár lehet csak nekem vicces a 200...de az komoly...

Oszinten szolva 53-on 2% volt a fake limit ortorony mellett 200 ms-es idokozzel... El tudod kepzelni :rolleyes:
 

WILLPOWER

Well-Known Member
A reakció pontszáma
342
Szerintem is el kéne törölni. Mint régen, menjenek csak a 4 ezredes vonatok aztán aztán úgyis vannak "okosságok", a nagyok megoldanák simán!
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Remek,azt hittem hogy legalább eléri az 1,4 sebességet,erre megint mehetek fel hogy szeretném a szabit eltolni 2-3 hónappal!:eek:
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Játék sebessége: 1
Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 200
Őrtorony: Aktív

Így egy örök élet lesz ez a szerver... Bár lehet csak nekem vicces a 200...de az komoly...
Hát aki dark annak lesz egy év :) ne sírjatok játszunk :) egy rugalmasabb jó játékosnak mindegy mivan beállítva , szándékosan próbáltak az fs ellen tenni 60-on is , mint ez kiderült a visszájára sült el a terv :)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent