Világ 61 Csevegő

flesikee95

Member
A reakció pontszáma
45
Most tényleg ezt hozzatok fel és pont ti ? Mennyit harcoltatok cicak ? Belsobol meg barbibol all az eletetektőlem 1 azaz egy falut vitt marrow , azt is szerencsével , nektek egy se fog menni ‍♂️
 

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
Most tényleg ezt hozzatok fel és pont ti ? Mennyit harcoltatok cicak ? Belsobol meg barbibol all az eletetektőlem 1 azaz egy falut vitt marrow , azt is szerencsével , nektek egy se fog menni ‍♂
Egyébként sokat és sokan bántottak fiatalabb éveidben? Szeretnél beszélni róla?
Tanultam pszichológiát és azthiszem Te már klinikai esetnek számítanál ha valaki feldobna..
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Most tényleg ezt hozzatok fel és pont ti ? Mennyit harcoltatok cicak ? Belsobol meg barbibol all az eletetektőlem 1 azaz egy falut vitt marrow , azt is szerencsével , nektek egy se fog menni ‍♂

Nálad egy barbi jobban levédi a támadásokat, vagy találtál egy jól védő duált? Mondjuk ha nmat elvállalja helyettesként vagy valamelyik hcs-s akkor lehet lehozod bukás nélkül.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Most tényleg ezt hozzatok fel és pont ti ? Mennyit harcoltatok cicak ? Belsobol meg barbibol all az eletetektőlem 1 azaz egy falut vitt marrow , azt is szerencsével , nektek egy se fog menni ‍♂

szóval 3-4000 faluelőnyben csak 1 falut buktál (és erre büszke is vagy), most 1400 faluelőnyben pedig úgy érzed hogy sikerül bukás nélkül lehoznod a szerót, amire szintén büszke lennél?

valaki segítsen már. ez most troll, vagy egy új zsömi van születőben?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
szóval 3-4000 faluelőnyben csak 1 falut buktál (és erre büszke is vagy), most 1400 faluelőnyben pedig úgy érzed hogy sikerül bukás nélkül lehoznod a szerót, amire szintén büszke lennél?

valaki segítsen már. ez most troll, vagy egy új zsömi van születőben?
tronkodik vagyis trollkodik valszeg, tudod ez ilyen déás homuor, mi szint alatt élők nem érthetjük
 

-Rudi-

New Member
A reakció pontszáma
3
Flesike. Kedvesem rajtad kívül kb bárki nagyzolhatna itt a külsőn, de te pont nem.
Mellete az ilyen élet színvonal mellet tudod mi a bosszantó? Az ,hogy neked ugyan olyan szavazati jogod van mint nekem és ugyan annyit is ér. Sajnálom , hogy gyerek korodba bántalmaztak az általános iskolába, de ne itt éld ki a kissebségi komplexusod. Mert ez egy játék ami nálad már szerintem az egésségedre is rá ment. Pont azok is szoktak szteroidozni akiknél ez a veszély megvan.Mellete még szarul is szeded, és büszke is vagy rá, ami ir rolad egy véleményt.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Flesike. Kedvesem rajtad kívül kb bárki nagyzolhatna itt a külsőn, de te pont nem.
Mellete az ilyen élet színvonal mellet tudod mi a bosszantó? Az ,hogy neked ugyan olyan szavazati jogod van mint nekem és ugyan annyit is ér. Sajnálom , hogy gyerek korodba bántalmaztak az általános iskolába, de ne itt éld ki a kissebségi komplexusod. Mert ez egy játék ami nálad már szerintem az egésségedre is rá ment. Pont azok is szoktak szteroidozni akiknél ez a veszély megvan.Mellete még szarul is szeded, és büszke is vagy rá, ami ir rolad egy véleményt.

Ne személyeskedj legyszi egy játék külső fórumán, túl komolyan veszed csoró tronnkodását
 

ST3V3N x SAKOS

New Member
A reakció pontszáma
12
Ne próbáld keverni a szart, már eldöntötték, mit akarnak.
Mi ahoz adtuk a nevünket hogy: “jó reggelt”!
ha érted hogy értem.
Ne próbáld keverni a szart, már eldöntötték, mit akarnak.
igen pontosan ehez!!!
Flesi is ugyanolyan társunk mint bárki.
Ti mihez adtátok a neveteket?
Minden klánhoz ami nem hcs xD most szórakozol angyalkám?
Egyébként “jó reggelt” ha érted hogy értem ;)
A hajnali statot csak azért nem töltöm fel mert veled ellentétben van aki tiszteli is a játékot. És valljuk be a mai statot ha lehetne le tagadnátok.
Bubi egy jó tanács ha nem tudsz itt hülyülni húzz a lekvárba és ne jártasd feleslegesen a szád :)
A D.a és hcs tagokat rajtad kívül senki nem provokálja senki és mi sem titeket.
Légyszi told arrébb a biciklit ;)
Aztán jót ne halljak ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Mi ahoz adtuk a nevünket hogy: “jó reggelt”!
ha érted hogy értem.

igen pontosan ehez!!!
Flesi is ugyanolyan társunk mint bárki.
Ti mihez adtátok a neveteket?
Minden klánhoz ami nem hcs xD most szórakozol angyalkám?
Egyébként “jó reggelt” ha érted hogy értem ;)
A hajnali statot csak azért nem töltöm fel mert veled ellentétben van aki tiszteli is a játékot. És valljuk be a mai statot ha lehetne le tagadnátok.
Bubi egy jó tanács ha nem tudsz itt hülyülni húzz a lekvárba és ne jártasd feleslegesen a szád :)
A D.a és hcs tagokat rajtad kívül senki nem provokálja senki és mi sem titeket.
Légyszi told arrébb a biciklit ;)
Aztán jót ne halljak ;)

Eskü sokat próbálkoztam, de ha megpróbálod szép magyar mondatokban önteni a mondandódat magadból, könnyebben találsz értő közönségre. De érdekel a mondandód, próbáld meg újra. A stat viszont jó lenne :D
 

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
117
Mi ahoz adtuk a nevünket hogy: “jó reggelt”!
ha érted hogy értem.

igen pontosan ehez!!!
Flesi is ugyanolyan társunk mint bárki.
Ti mihez adtátok a neveteket?
Minden klánhoz ami nem hcs xD most szórakozol angyalkám?
Egyébként “jó reggelt” ha érted hogy értem ;)
A hajnali statot csak azért nem töltöm fel mert veled ellentétben van aki tiszteli is a játékot. És valljuk be a mai statot ha lehetne le tagadnátok.
Bubi egy jó tanács ha nem tudsz itt hülyülni húzz a lekvárba és ne jártasd feleslegesen a szád :)
A D.a és hcs tagokat rajtad kívül senki nem provokálja senki és mi sem titeket.
Légyszi told arrébb a biciklit ;)
Aztán jót ne halljak ;)

Dodb fel a statot pls, eskü nem tudom mire most ez a nagy arc :D 500KLet-re vagy a +10 foglalt falutok miatt?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Eskü sokat próbálkoztam, de ha megpróbálod szép magyar mondatokban önteni a mondandódat magadból, könnyebben találsz értő közönségre. De érdekel a mondandód, próbáld meg újra. A stat viszont jó lenne :D

Annyit voltál külföldi szeron, hogy már nem tudsz magyartul???
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem tudom mit lovagoltok azon a pár lopott falun, tiszta sor volt eddig is, hogy a tömegklán úgy is ki kap..
 
Fent