Világ 61 Csevegő

Sandokan

Member
A reakció pontszáma
68
azért ezt tisztáznám mi miért történt..
bele untam lent az egészbe ,kléptem a klánól ,át adtam a fiókot osztották .
megvolt kik kaphatnak ,első körbe kapott olyan is akit nem írtam , második körbe azért mert elbasztak 1kk pp-t úgy ,h nem adtam engedélyt .
beszéltem reddel , h játszanék de úgy nem akartam ,h a falukat is viszem.
azt úgy nem akarta ,mert h megdolgoztam érte.
a daból mikor 2.ra kiléptem (nem én léptem be újra )
pár falut kaptak a csigák ,igaz nem így dumáltuk le ,de mondtam vigyék.
mindezt azért ahogy áll a szerver ..
de az ,h ki jelentget ki nem.. amikor a csigák el kezdték vinni a falvaim ,egyből bant kaptam , nem tudtam róla úgy szóltak mivel már jó rég nem voltam az accba.
én úgy vagyok vele kapott mindenki , 2 jó csapat ,de a győzelmet tudjuk kik érdemelnék most meg..
a leg szomorúbb ,h az ember már sokszor nem játszhat ,és nem úgy ahogy szeretne..
akkor meg már nincs is értelme.

Kedves Mikis!

A játék kezdeti szakaszában jó játékosnak tartottalak, elég szépen is haladtál és még hajlandó voltál a csapatjátékra is. Utána elszakadt nálad valami és 180 fokos fordulatot vett a viselkedésed. Én már akkor jeleztem a vezetőség felé, hogy rakjunk belsőre, amikor nem bontottál levelet a legtöbb klántársnak és még a vezetőségnek sem... Életem egyik legnagyobb kihívása volt abban az időszakban magamban tartani azt, hogy mit gondolok a hisztirohamaidról és a bomlasztásodról. Aktivitásod kevés volt, játéktudásod pedig még ezt is alulmúlta. Amennyiben nem érezted jól magad a D.A klánban, úgy megvolt az esélyed arra, hogy a számodra szimpatikus Húsevő Csigák között folytasd pályafutásodat, ami nem történt meg. Amit pedig a faluleadások során csináltál, arra minden D.A tag emlékezni fog. ;) Természetesen megteheted, hogy a falvaidat az ellenfél részére osztod le, mert erre megvan a lehetőséged, csak ezzel elvesztetted a maradék becsületedet is... Imádkozz érte, hogy egyetlen szerveren se kerüljünk egymás mellé, mert sem pénzt, sem játékórát nem fogok sajnálni arra, hogy a szélre rakjalak.

A tisztelet legapróbb szikrája nélkül: Sandokan
 
Utoljára szerkesztve:

Marrow

Active Member
A reakció pontszáma
126

Drogo

Member
A reakció pontszáma
22
Mindezt azért ahogy áll a szerver?Azt sem tudod miket irkálsz össze te szerencsétlen.

Konkrétan át adtad az accod a HCS.nak,ez az eszetlen RED vette át helyelésbe,viszont mire ki magyarázta hogy te valóban adtál jogot rá neki addigra elhordták RED nagy részét.
Lehet itt magyarázkodni hátba szúrtad azt a klánt és azokat az embereket akikkel évek óta játszottál.
Kaptunk üzenetet mit írtál az ellennek,úgyhogy meg se próbáld megmagyarázni!
Ideje acc nevet váltani,a jövőre nézve lehet jobban jársz.
Szerencsétlen? Hm én írtam hasonlót? Az a baj, h ennyire bele elitek magatokat.. Miért lesz undora ettől a játéktól az embereknek?
Azért mert itt nem ellenfelek vannak..

Sandokan : da tag? Kik? Az a 4-5 ember aki játszani is akart? Az a gond én segítettem nagyon sok embernek, de segítséget nem sokat kaptam.
Változott az egész? 1* le akartam adni az egészet, vagy fönti falukra cserélném a falvaim, senki nem írt 1 levelet se.
Remélem ez a játék sok boldogságot ad neked, h 0/24 Megéri neked... Meg az a jó pár ezer euró..
Az, h kinek mit adtam, az meg az én dolgom.. Szerintem kaptál te is nem keveset.., de látszik ki támadta előbb hátba a másikat.. :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
azért ezt tisztáznám mi miért történt..
bele untam lent az egészbe ,kléptem a klánól ,át adtam a fiókot osztották .
megvolt kik kaphatnak ,első körbe kapott olyan is akit nem írtam , második körbe azért mert elbasztak 1kk pp-t úgy ,h nem adtam engedélyt .
beszéltem reddel , h játszanék de úgy nem akartam ,h a falukat is viszem.
azt úgy nem akarta ,mert h megdolgoztam érte.
a daból mikor 2.ra kiléptem (nem én léptem be újra )
pár falut kaptak a csigák ,igaz nem így dumáltuk le ,de mondtam vigyék.
mindezt azért ahogy áll a szerver ..
de az ,h ki jelentget ki nem.. amikor a csigák el kezdték vinni a falvaim ,egyből bant kaptam , nem tudtam róla úgy szóltak mivel már jó rég nem voltam az accba.
én úgy vagyok vele kapott mindenki , 2 jó csapat ,de a győzelmet tudjuk kik érdemelnék most meg..
a leg szomorúbb ,h az ember már sokszor nem játszhat ,és nem úgy ahogy szeretne..
akkor meg már nincs is értelme.
"elbasztak 1kk pp-t úgy ,h nem adtam engedélyt ." ha nem pipálod ki helyettesnél a pp használatot,akkor nem lehet,tehát adtál engedélyt.
Csak hogy értsd,próbálom lebutítani neked .
"de az ,h ki jelentget ki nem.. amikor a csigák el kezdték vinni a falvaim ,egyből bant kaptam , nem tudtam róla úgy szóltak mivel már jó rég nem voltam az accba."
Ez nem kitárgyalás,pusztán felvilágosítás,kis segítség,és érdemes elolvasni,vagy utánajárni a dolgoknak.
Azért kaptál bant,mert nem voltál képes írni a supp felé,hogy HELÓ MIKIS VOK ÉS VISZAJÖTTEM CS,nem osszák már a fiókot.Ehelyett rádobtad egy értelmiségire a csigáknál,aki kapott is büntit érte,mivel NEM OSZTHATJA OLYAN A FIÓKOT,AKINEK NINCSEN RÁ ENGEDÉLYE.Tehát 2 variánsra tudok gondolni.1. A supp ellenőrízte a fiókot,hogy Hello ki osztja a fiókot, 2.Hogy Még a HCS dobta fel a fiókot fiók osztás miatt,csak most tünt fel rajta,hogy más osztotta. 200 iq play,volt már ilyen feldobásuk a szerver során,nem lepődnék meg rajta,ha ez lett volna.
"
a legszomorúbb ,h az ember már sokszor nem játszhat ,és nem úgy ahogy szeretne..
akkor meg már nincs is értelme."

Ez tudod miért van?Mert nagy fiókkal akarsz játszani fronton,holott egy rossz képességű,inaktív játékos vagy,aki az alapokra sem képes.Menj hátra legózgatni,vagy menj olyan klánba,ami nem indul "komolyan" aztán ott játszhatsz ahogyan akarsz,nem kell levelet olvasni,nem kell írni 1 épkézláb mondatot.
Csak hogy más is értse,hogy milyen szellemi,és játékbeli magaslatokban vagy mielőtt valaki kérdőre vonna,hogy miért írtam,hogy gyenge képességű játékos vagy:Egy végrendeletet 3* Kellett megíratni veled,mert nem voltál arra képes,hogy 1 összefüggő mondatot alkoss,ami értelmes.
2.Ahogyan leírtam az alapvető játékszabályokat sem ismered.
GG WP,Köszönöm mikis hogy itt voltál,remélem lesz szerencsém ellened játszani fronton,és addigra fejlődsz is,bár kétlem mindkettőt.
 

Drogo

Member
A reakció pontszáma
22
3*? mutasd már..
2. Kaptak levelet a csigák is, h nem baj ha falut bukik.
3. Nem én kértem a front játékot, én sose mondtam, h jó játékos vagyok. Én azért játszottam mert élveztem. Hogy inaktív? amég élveztem elég sokat voltam.. Amit hosszú távon, nem akartam és nem is tudtam csinálni.
De tudom, segítség sok jött..
 

Tomahawk

New Member
A reakció pontszáma
11
3*? mutasd már..
2. Kaptak levelet a csigák is, h nem baj ha falut bukik.
3. Nem én kértem a front játékot, én sose mondtam, h jó játékos vagyok. Én azért játszottam mert élveztem. Hogy inaktív? amég élveztem elég sokat voltam.. Amit hosszú távon, nem akartam és nem is tudtam csinálni.
De tudom, segítség sok jött..
Mégis miféle segitség kellett volna hogy jobban élvezd a játékot?
 

Depraved

Active Member
A reakció pontszáma
94
3*? mutasd már..
2. Kaptak levelet a csigák is, h nem baj ha falut bukik.
3. Nem én kértem a front játékot, én sose mondtam, h jó játékos vagyok. Én azért játszottam mert élveztem. Hogy inaktív? amég élveztem elég sokat voltam.. Amit hosszú távon, nem akartam és nem is tudtam csinálni.
De tudom, segítség sok jött..

V52n teljesen másképp álltál hozzá.Meglepő mert itt most egy értelmes mondatot sem tudsz össze rakni.
Levelet sem vezetőségnek sem klán társnak nem olvastál,hébe hóba BSW keresztül üzentem neked hogy nehogy megsértsük a kis lelked mert tudtuk hogy ez lesz a vége.
Ne kamuzz mert te akartál frontra jönni,és ÉN adtam neked rá lehetőséget.Mikor rá jöttél hogy ez neked nem fog menni akkor kezdted el ezt az egészet.Ha olvastál volna amit mai napig nem olvastál akkor rá jöttél volna hogy minimum 1 hónapja is írtam neked erről hogy cseréljük a falvaid háttér falukkal.
Úgyhogy ne akard be magyarázni,itt egyedül is csak te vagy a hibás és aki átcseszte azokat az embereket akik azt hitték hogy korrekt csávó vagy.
 

Deleted User - 1534987

Vendég
R.I.P. Eki :( :(
Remélem azért hagyta itt a világot, mert elment egy jóslás tanfolyamra. Hiányoznak màr a (soha be nem teljesülő és a valósàg apró szikráját sem tartalmazó) jóslatai.
Visszavàrunk Mester! /1perc néma csend/
Akármilyen is volt ő , látod csak hiányzik :)......
 

Tomahawk

New Member
A reakció pontszáma
11
Estét kifelejtettem :)

Jó reggelt.
Mint tudjuk a HCS nem provokál.
22:00:00ra időzitve elvisztek egy tagunktól 20 falut, ami még csak a közeletekben sem volt, szóval előre le volt beszélve, ellenünk persze védekezik a tag.
Gondolom ezért jöttél ki 22:45kor szép estét kivánni hogy újra kirobbants egy veszekedést, de mint látod a kutyát sem érdekelsz. Ennyit rólad.
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Jó reggelt.
Mint tudjuk a HCS nem provokál.
22:00:00ra időzitve elvisztek egy tagunktól 20 falut, ami még csak a közeletekben sem volt, szóval előre le volt beszélve, ellenünk persze védekezik a tag.
Gondolom ezért jöttél ki 22:45kor szép estét kivánni hogy újra kirobbants egy veszekedést, de mint látod a kutyát sem érdekelsz. Ennyit rólad.
Semmit hatso szándék nélkül írtam :) már semmit nem lehet írni mert kötekedésnel veszitek
 
Fent