Világ 61 Csevegő

flesikee95

Member
A reakció pontszáma
45
Szép volt a mai arma, este ahogy szamolgattam mindent betonra szerettem volna, később ez már változott erősen, kellett rafoglalas elonemeseles és vagasok is, sajna (nézőpont kérdése) egy falut ideiglenes elvesztettem.
Így tovább és izgalmas kis világunk lesz
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Most hogy kicsit lecsendesültek a kardok, gratula a csigáknak s mindenkinek aki védekezett :D
Szép kis arma volt :)
Történt egy kisebb baki is, falubukás lett a következménye,de ez benne van a játékban.
HCS-Stark LET-LEV arány 1:2,18

Sok Sikert a továbbiakban mindenkinek!
Lehet ezt a játékot egymás szidása nélkül is játszani :)
 
Utoljára szerkesztve:

Sandokan

Member
A reakció pontszáma
68
Este még abban a tudatban adtam le a fiókom a helyettesemnek, hogy biztos csak fake-eket kapok, de reggelre szépen bepirosodtak azok a kardocskák. :rolleyes: Köszönet a klántársaknak, akik gyorsan reagálva több falut is sikeresen bevédtek, így nem kevés védő szabadult fel és vált mozgathatóvá. Kezdem úgy érezni, hogy én vagyok a HCS szíve csücske, mert mostanában kiemelt figyelmüket élvezem, de legalább jól mutat a TOP1 LEV a nevem mellett. :D Pedig csak építkezni szeretnék, hogy sok pontom legyen, csak nem hagynak békén... :( Szépen időzített támadások jöttek ma is és volt mit tenni. Előbb utóbb áttörtök nálam, de utolsó lándzsásomig igyekszem tartani a frontvonalat. ;) Sok sikert mindkét fél részére! :)
 

black cannibal 77

New Member
A reakció pontszáma
12
Szép volt a mai arma, este ahogy szamolgattam mindent betonra szerettem volna, később ez már változott erősen, kellett rafoglalas elonemeseles és vagasok is, sajna (nézőpont kérdése) egy falut ideiglenes elvesztettem.
Így tovább és izgalmas kis világunk lesz

Sajnálom az egy falut :'( én hibám :'( 3 nemes elvitte :( Épp siettem melóba és nagy dolgok közepette vágtam telórol :( csak az utolsó nemest sikerült lecsipnem :(
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Este még abban a tudatban adtam le a fiókom a helyettesemnek, hogy biztos csak fake-eket kapok, de reggelre szépen bepirosodtak azok a kardocskák. :rolleyes: Köszönet a klántársaknak, akik gyorsan reagálva több falut is sikeresen bevédtek, így nem kevés védő szabadult fel és vált mozgathatóvá. Kezdem úgy érezni, hogy én vagyok a HCS szíve csücske, mert mostanában kiemelt figyelmüket élvezem, de legalább jól mutat a TOP1 LEV a nevem mellett. :D Pedig csak építkezni szeretnék, hogy sok pontom legyen, csak nem hagynak békén... :( Szépen időzített támadások jöttek ma is és volt mit tenni. Előbb utóbb áttörtök nálam, de utolsó lándzsásomig igyekszem tartani a frontvonalat. ;) Sok sikert mindkét fél részére! :)

Sorry ha holnapra eltünik és top2lesz belöle :( Engem a Stárkosok nem szeretnek ugy látszik :D
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Köszönöm de nagyrész klán érdem. :) Szép volt stárkrészröl is nem mondom hogy tokéletes armának de szép időzitések voltam :)
7,2misi LE jött ma :D @Sandokan tényleg ezer bocs hogy egyböl letaszitotalak a tronodrol :)
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Fent