Világ 58 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
... inkább bele se kezdj, azt már ismeri a nagyérdemű. :)

Drága, egy ember volt, vagy tán mindenki írt mindenkire?
Tudod nem azzal volt a baj, hanem ami utána volt. Persze értem én, kellett egy jó nagyot szólj, mert úgy gondoltad, hogy te mindent tudsz, pedig hát elvileg most érkeztél, nem? Persze.
Akkor most hagy tudd meg a másik oldalt:
4 napot kértünk a foglalásra, merthogy gondoltam, én persze naív, hogy egy baráttól lehet annyit kérni, hogyha egy tag nem járt el tisztességesen és tiltottá, hogy akkor bebelsőzzük, és ne támadják. Erre az volt a válasz, hogy adjuk le az összes ékfalut, merthogy abból csak nekünk van hasznunk, és jött a fontos kérdés, hogy deal-vagy-nem deal? :D
Aztán a nagyérdemű felbőszítve egy másik tagot idegesen írt 1pp-ért kétszáz falut díl vagy nem díl, és mondá nekem a nagyérdemű, hogy levelét törölte, majd éjjel jött egy tiltás. Igen, először is úgy gondoltátok, hogy na most végre jönnek az ingyen faluk(mert ezek szerint máshogy nem megy, és akkor mondom én is többesszámban!), aztán persze lehet mondani bármi okot annak a levélnek a jelentéséért, meg, hogy miért ír akkor hülyeséget, de, ha én azt mondom egy barátomnak, hogy töröltem, akkor törlöm is. ;)
Szóval mielőtt többesszámozol meg okoskodsz, akkor járj egy kicsit utána, aztán, ha megszerezted a gerincet is, akkor lehet jönni vitázni... :)
De, amíg ilyenekre szorultok, addig sem dícsőségetek nem lesz, sem pedig győzelmetek, mert, ha csak ingyen megy, akkor már elég nagy a baj, és lehet nagy az arcotok, de miért olyan nagy, ha 0 kb. a stat, pedig nálunk volt egy bedőlő fiók is hetekig? :confused::confused::confused::confused::confused:


Remélem ez még belefér a keretbe, és nem törlődik :rolleyes:
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Kedves Marko!

Van akik az ingyen falvakra pályáznak, van akik ajánlatot tesznek értük... ahány ház, annyi szokás, nem jöhet mindenki nagy múltú kereskedő családból. :)

penge
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Kedves Marko!

Van akik az ingyen falvakra pályáznak, van akik ajánlatot tesznek értük... ahány ház, annyi szokás, nem jöhet mindenki nagy múltú kereskedő családból. :)

penge

Persze, próbáld bebeszélni a tisztességtelen játékba, ami egyben undorító is, hogy jó, hátha sikerül, csakmert egy tagunk hibázott, és van mibe belekötni, azon kívül tudsz bármi értelmeset szólni?
A homok kő volt eskü, penge megmondta! méghozzá penge érvekkel :rolleyes:

#plecsniértmindent!
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Persze, próbáld bebeszélni a tisztességtelen játékba, ami egyben undorító is, hogy jó, hátha sikerül, csakmert egy tagunk hibázott, és van mibe belekötni, azon kívül tudsz bármi értelmeset szólni?
A homok kő volt eskü, penge megmondta! méghozzá penge érvekkel :rolleyes:

#plecsniértmindent!
Kedves Marko!

Legtöbbször a beszélgetőpartnertől függ, hányszor és milyen minőségben van értelme "értelmeset szólni". :)
"#plecsniértmindent!" Legjobb játékosotok (Conq) kenyerét ne vedd el, még a végén megharagszik rád. :( :)

penge
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Kedves Marko!

Legtöbbször a beszélgetőpartnertől függ, hányszor és milyen minőségben van értelme "értelmeset szólni". :)
"#plecsniértmindent!" Legjobb játékosotok (Conq) kenyerét ne vedd el, még a végén megharagszik rád. :( :)

penge

Látod-látod, semmi észérv továbbra sem, és továbbra sincs mibe belekötnöd azon felül. Ennyit rólad is. ;) Maradtál volna csendbe, legalább nem égeted itt magad. Majdnem jó volt a második mondat, csak épp nem :/ de azért gyakorolj még!
 

Varmax

Active Member
A reakció pontszáma
160
Szívesen beszállnék a vitába de azt se tudom ki vagy.. :/


Én is beszállnék, de a fióktársaim letiltottak külső fórumról, nehogy örök bann-t kapjunk :( :( :( Nagyon szomorú vagyok, mondjuk lehet be se tudnék mert meg se találom ezt a tagot 58-on kb..Olyan mint az a kis24 vagy ki volt. :(
 

SpangLee*

V58 & V62 & Classic
A reakció pontszáma
139
Én is beszállnék, de a fióktársaim letiltottak külső fórumról, nehogy örök bann-t kapjunk :( :( :( Nagyon szomorú vagyok, mondjuk lehet be se tudnék mert meg se találom ezt a tagot 58-on kb..Olyan mint az a kis24 vagy ki volt. :(

majd azt mondod csak vicceltél vagy nem gondoltad komolyan , akkor vissza engednek a bannból;)
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Látod-látod, semmi észérv továbbra sem, és továbbra sincs mibe belekötnöd azon felül. Ennyit rólad is. ;) Maradtál volna csendbe, legalább nem égeted itt magad. Majdnem jó volt a második mondat, csak épp nem :/ de azért gyakorolj még!
Kedves Marko!

Az engem érintett témában leírtam minden ész érvet, melyekkel volt is amivel egyet értettél, amit kellett megtettem. Tény, hogy olyan falakat döngető érveim nincsenek, mint hogy a homok kő volt. De igyekszem keresni valami hasonlót, ígérem! ;)

penge
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Más is nyomkodja a scriptet rajtam kívül? Vagy miért van ennyi időtők írogatni
 
Fent