Világ 58 Csevegő

Deleted User - 1528109

Vendég
Jó na, nem volt vicces :D
Elég tájékozatlannak kell ahhoz lenni, hogy valaki összekeverjen téged és engem. :)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Most mondanám, hogy kell a lájk, de az a felhasználó mérges rám, hogy összekeveritek velem - így nem lájkol engem:(
Szemtelenek vagytok. :D
 

Deleted User - 1528109

Vendég
A gonosz stormi..

Jó hír viszont, hogy javítom az interjúmat, lehet este publikalom:p
 

Kappl

Kappl.pont.macsó
A reakció pontszáma
494
Szar lett a külső.
Se trollkodni nem lehet
Se vitázni nem lehet
Nem is értem minek olvasok még mindig

Kedves Ati.mached/-kezdőharcos-!

Stormbringer tudomásom szerint úgy nyilatkozott felénk, hogy itt, a csevegő elnevezésű fórumrészben lehet veszekedni, valamint feszültséget generálni.
Viszont az elemzés nevet viselő fórumrészben ez nem megengedett. Minden bizonnyal, Te, Kedves Attila ezt értelmezhetted tévesen.

penge

janem, bocsi
kappl


Itt is hagyok má akkor valamit:p:p
....jpg
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Kedves Kappl,

Érdekelne, hogy hol írtam konkrétan én azt, hogy lehet veszekedni ?:D
Az egészséges vita engedélyezett, de az nem veszekedés :D Esküszöm, ha munkát csinálsz nekem, eret fogok vágni miattad :D
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Kedves Ati.mached/-kezdőharcos-!

Stormbringer tudomásom szerint úgy nyilatkozott felénk, hogy itt, a csevegő elnevezésű fórumrészben lehet veszekedni, valamint feszültséget generálni.
Viszont az elemzés nevet viselő fórumrészben ez nem megengedett. Minden bizonnyal, Te, Kedves Attila ezt értelmezhetted tévesen.

penge

janem, bocsi
kappl


Itt is hagyok má akkor valamit:p:p
2923 bővítmény megtekintése
Kedves Kappl!

Örülök, hogy akaratlanul is hozzájárultam íráskészséged fejlődéséhez azáltal, hogy hozzászólásaimat olvastad! :) Ámbár "Te, Kedves Attila ezt értelmezhetted tévesen." az idézett szövegrészben a kedves-t szükségtelen nagy kezdőbetűvel írni. ;)

V58-ra újonnan érkezettként, rendkívül kíváncsi vagyok, mitől lehet oly nagyméretű zabszem a hátsó fertályodban, ami miatt ilyen heves utálat sugárzik belőled a Hydra és HNK tagjai irányába. Ha van kedved, meséld el kérlek. De ha ennek esetlegesen köze lenne ahhoz, hogy CotL tagok Stormbringer kérésére törölve, bár nyílván mindenki tudja, hogy miért bannoltak valakit nemrég volna, inkább bele se kezdj, azt már ismeri a nagyérdemű. :)

penge
 
Utoljára szerkesztve:
Fent