Világ 58 Csevegő

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
@tibax gonosz bácsi szövi alatt támad!!!44444!!n!é44g!!!y!!


GAfPUAR.png

ez a 2000 iq... :rolleyes: elrejtetted hogy az ellenfél ne lássa melyik falu az..holott te vagy az ellenfél..:eek::oops:
 

DeletedUser19651

Vendég
Megint nem csináltam screenshotot, visszahívásos vágásnál mi a fenének csúszott meg 9 másodpercet? Bukom a falut ez miatt megint. Vicc kategória. Ki a support tag a játékba?
 

DeletedUser19651

Vendég
Hogy lehet egy 12 percnél inditott pontos visszaérkezésü vágást 6 percnél megszakítva 9 másodpercet csússzon? Második alkalommal történt.
 

DeletedUser19651

Vendég
A netem stabil mint a magyar forint, azzal nincs gond. Amikor elindítottam és visszaváltottam a lapra kajak láttam hogy ugrott a számláló vissza ugyanúgy mint múltkor. Vagy paranoia vagy vészjelzőgomb bug
 

DeletedUser19651

Vendég
Szegény zik is a supp miatt bukta a falvait anno:/

Nem Supp miatt csak valami furcsaság. Egy visszahívást nem lehet 9 másodpercel eltéveszteni , nem tévedek. 2. alkalommal történt meg! Ez nem gond de majd ha a háborúba a fronton lesz ez élesebb szituba akkor lesz gond. Lehet a vészjelzőgomb ha aktív máshogy érkezik vissza a sereg. Ki kell vizsgálni semmi több.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem Supp miatt csak valami furcsaság. Egy visszahívást nem lehet 9 másodpercel eltéveszteni , nem tévedek. 2. alkalommal történt meg! Ez nem gond de majd ha a háborúba a fronton lesz ez élesebb szituba akkor lesz gond. Lehet a vészjelzőgomb ha aktív máshogy érkezik vissza a sereg. Ki kell vizsgálni semmi több.
Teszteld le.
 

DeletedUser19651

Vendég
Nincs semmi gond most próbáltam. Ez olyan mint mikor autószerelőhöz viszed az autót és semmit nem talál. Ez a Bug eltünt megint a Mátrixba. Az élet megy tovább, én hibám nem láttam előre a 9mp késést. Ez valami Server Space volt na mindegy téma lezárva.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.111
Az egésznek az a lényege, hogy nem szabad addig eljutni a játékban hogy ilyen visszahívásokkal meg mittomén mikkel keljen ügyetlenkedni ;)
 

DeletedUser19651

Vendég
igen a szomszédból jött csak azt tudod ha megbízhatatlan a server az kellemetlen.
 
Fent