Világ 58 Csevegő

Deleted User - 1528109

Vendég
Núb núb.. a lejáratás nem jó dolog.. Ha pedig kirakod a real-life képet, akkor pedig a személyi jogok megsértése nem viccii..
Áh, mit próbálok poénkodni, úgysem megy :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
:oops: Ez valóban egy csevegés részlete kettőnk között,vadászás közben
 

DeletedUser19651

Vendég
Régi közhely az hogy háborúba nincs barátság kivéve ha az az egyik fél előnyére válik. De a másik fél tagjai elfogadják a másodhegedűs szerepet és a jövőben is kitartanak majd a CotL mellett így hogy 12 világot vártak egy 2. helyért? Szerintem nem, a CotL utolsó esélyesnek indult világa volt. A CotL vezetés gyenge kezű nem érett egy Top klán vezetésére. Jól indult ,de nem tudták időben kezelni a kialakult helyzetet a Hiénákkal. A jövőben nem lesz elegendő és megfelelő minőségű játékosállománya az elefántosoknak egy servergyőzelemhez.
Kijelenthetjük:
RIP CotL
 

Deleted User - 1504609

Vendég
Régi közhely az hogy háborúba nincs barátság kivéve ha az az egyik fél előnyére válik. De a másik fél tagjai elfogadják a másodhegedűs szerepet és a jövőben is kitartanak majd a CotL mellett így hogy 12 világot vártak egy 2. helyért? Szerintem nem, a CotL utolsó esélyesnek indult világa volt. A CotL vezetés gyenge kezű nem érett egy Top klán vezetésére. Jól indult ,de nem tudták időben kezelni a kialakult helyzetet a Hiénákkal. A jövőben nem lesz elegendő és megfelelő minőségű játékosállománya az elefántosoknak egy servergyőzelemhez.
Kijelenthetjük:
RIP CotL
Ezert szoktam le a kulso olvasasrol :D
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Régi közhely az hogy háborúba nincs barátság kivéve ha az az egyik fél előnyére válik. De a másik fél tagjai elfogadják a másodhegedűs szerepet és a jövőben is kitartanak majd a CotL mellett így hogy 12 világot vártak egy 2. helyért? Szerintem nem, a CotL utolsó esélyesnek indult világa volt. A CotL vezetés gyenge kezű nem érett egy Top klán vezetésére. Jól indult ,de nem tudták időben kezelni a kialakult helyzetet a Hiénákkal. A jövőben nem lesz elegendő és megfelelő minőségű játékosállománya az elefántosoknak egy servergyőzelemhez.
Kijelenthetjük:
RIP CotL

:D :D :D :D mond meg nekik:p:D
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Régi közhely az hogy háborúba nincs barátság kivéve ha az az egyik fél előnyére válik. De a másik fél tagjai elfogadják a másodhegedűs szerepet és a jövőben is kitartanak majd a CotL mellett így hogy 12 világot vártak egy 2. helyért? Szerintem nem, a CotL utolsó esélyesnek indult világa volt. A CotL vezetés gyenge kezű nem érett egy Top klán vezetésére. Jól indult ,de nem tudták időben kezelni a kialakult helyzetet a Hiénákkal. A jövőben nem lesz elegendő és megfelelő minőségű játékosállománya az elefántosoknak egy servergyőzelemhez.
Kijelenthetjük:
RIP CotL

Eki, szerintem lazán lehetsz a klánháború Magdija, olyan jóslatokat tolsz mint a videóban a nő.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Íjász erősítő ismét nincs eventben , azért közel 100 napja megy a szero ,de íjász erősítő egyik eventen sem volt :(

Arany támadás erősítő stb,tiszta gagyi cuccos event
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
@tibax gonosz bácsi szövi alatt támad!!!44444!!n!é44g!!!y!!


GAfPUAR.png
 
Fent