Világ 58 Csevegő

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Mielőtt megsíratod a top1 let plecsnid ezekre vess rá pár pillantást, hogy kik miatt, ha nem állnak be a támadásokba hanem csak simán bukják a falut amit amúgy is buktak volna ez nem kérdés, és előbb is lett volna meg a 70%..

Napi eredmények innen: 2020-11-16

A nap védekezője
Piros76

A nap támogatója
Methadone

Le védőként:

39 madzag7
59976_thumb
HNK
271.762tegnap

41 DarkHool
59976_thumb
HNK
244.117tegnap

+Képernyőfelvétel (290).pngKépernyőfelvétel (291).pngKépernyőfelvétel (292).png
 
Utoljára szerkesztve:

StormCorner

Well-Known Member
A reakció pontszáma
404
Én elengedtem már ezt a dolgot tedd te is..Tartsd meg az energiád és időd más világok elemzésére mert kellenek az ilyen emberkék..de tényleg;)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Én elengedtem már ezt a dolgot tedd te is..Tartsd meg az energiád és időd más világok elemzésére mert kellenek az ilyen emberkék..de tényleg;)
Hát a többi világ nem lesz ilyen érdekes szerintem, + 1 jó ideig nem fogok játszani szerintem olyan szinten, hogy mélyebben érdekeljen, vagy sose, túl sok időt elvett 58 a vágások és inditások miatt.., ennyit nekem nem ér még1x 1 játék :D
 

StormCorner

Well-Known Member
A reakció pontszáma
404
Hát a többi világ nem lesz ilyen érdekes szerintem, + 1 jó ideig nem fogok játszani szerintem olyan szinten, hogy mélyebben érdekeljen, vagy sose, túl sok időt elvett 58 a vágások és inditások miatt.., ennyit nekem nem ér még1x 1 játék :D
tataja is igy van vele ezért nem indulok én sem 1 évig hagyom pihenni.Lehet később bemegyek dualba valakihez ha lesz kedvem.
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Eddig se védekeztetek, max meg próbáltatok valamit amit annak neveztek, de közben iszonyat távol áll tőle, ha már ilyen mondatokkal dobálózol.

És 50%-unk volt kb mikor bedobtátok, csak támadással és foglalással lehetett felmenni 70ig bármennyire is hihetetlen.

"Ha már ilyen mondatokkal dobálózol" ekkora arccal és azokat degradálod akik az elejétől a végéig kitartottak (annak ellenére,hogy ők is pontosan tudták,ez a vége a szervernek),lehetne valami eredményed is a játék területén,mert vannak nálatok eredményes játékosok,nem is kevés!!! akik tisztességgel tudnak reagálni egy ELLENFÉL írására.
Ennek ellenére még neked is és a teljes CotL tagságnak gratulálok a szerverhez és jó pihenést kívánok mindenkinek(gondolom sokatok nagy szünetet tart most).Rég volt már ennyire jó szerver én élveztem minden feszkó ellenére is.;)

Nagy pacsi
Pali :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
"Ha már ilyen mondatokkal dobálózol" ekkora arccal és azokat degradálod akik az elejétől a végéig kitartottak (annak ellenére,hogy ők is pontosan tudták,ez a vége a szervernek),lehetne valami eredményed is a játék területén,mert vannak nálatok eredményes játékosok,nem is kevés!!! akik tisztességgel tudnak reagálni egy ELLENFÉL írására.
Ennek ellenére még neked is és a teljes CotL tagságnak gratulálok a szerverhez és jó pihenést kívánok mindenkinek(gondolom sokatok nagy szünetet tart most).Rég volt már ennyire jó szerver én élveztem minden feszkó ellenére is.;)

Nagy pacsi
Pali :D
Miután nyertünk csak lehet nagy az arcom kicsikét, ha már a tiétek kb a midgameig óriási volt. :D De amúgy kb mindenki tudja, hogy nem nagyon kell komolyan venni az írásaim, meg nem 1x írtam már én is..csak unaloműzés.

Ja amúgy szerintem is jó szerver volt, mondjuk élvezetes számomra annyira nem, mert elég sok szanadidőbe került azért.. bő 1 hetente folyamat 2napig vagdosni a vonatjaitok, ez valahogy nem érte el az ingerküszöböm. Xd
 

-oPoSszum-.-

Active Member
A reakció pontszáma
191
Konkrétan a Varmax fioknak lehetne itt a legnagyobb arcuk, mert kaptak hideget-meleget bőségesen.Ennek ellenére nem dobták be, sőt az északi front átütésében, egyik meghatározó szerepet játszották.
Még se látom itt őket, hogy verik a nyálukat, és osztogatják az "észnek" nevezett hülyeségeket.
Na ez a hatalmas különbség játékos és játékos közt..
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Miután nyertünk csak lehet nagy az arcom kicsikét, ha már a tiétek kb a midgameig óriási volt. :D

Nyertek már mások is régen is,most is evvel nem vagy egyedül,ettől nem kell elszállni,a rivalizálás meg teljesen normális volt véleményem szerint egy közel azonos erejű klán között. Nálunk is voltak arcosok nálatok is,nincs evvel semmi probléma,kisebb feszkók aztán kész,de szerintem nem úgy kellene lezárni egy szervert egoskodva mintha akkora erő fölény lenne mint pl v62-n van és teljesen esélytelen lett volna az ellenfél klánja...
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nyertek már mások is régen is,most is evvel nem vagy egyedül,ettől nem kell elszállni,a rivalizálás meg teljesen normális volt véleményem szerint egy közel azonos erejű klán között. Nálunk is voltak arcosok nálatok is,nincs evvel semmi probléma,kisebb feszkók aztán kész,de szerintem nem úgy kellene lezárni egy szervert egoskodva mintha akkora erő fölény lenne mint pl v62-n van és teljesen esélytelen lett volna az ellenfél klánja...
Nem úgy zárom. A törlesetek pillanatig végig esélyesebbnek tartottam a HNKt a győzelemre. Csak nyilván azt nem írtam ki sosem sehová. És el sem szálltam, teljesen leszarom a nyerést, nem 1 lehetne már ha annyira érdekelne. Csak gondoltam kicsit vissza csipkelődöm én is.

És amúgy a védekezésetek tényleg nem volt a legjobb, ezt számos külső szemlélő megegyeztek már csak csupán a statokból.
De nem rosszbol írom ám, meg semmi egyéb.
És ha tudni akarod szememben még mindig tataja érdemli meg a top1 letet, mert ő szedte azt össze a teljesítménye alatt, nem a vége felé taltosodott meg.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Ha már törölted a kommentet... :D
"Ha tettél is volna valamit érte" vagy valami ilyesmi volt, akkor csakúgy elmondom, hogy diricheron hozta a legtöbbet, mint hátsó játékos, ahány armátok volt az Undertaker fiók után ő vágta a legtöbb vonatot másokhoz, emellett szinte kivétel nélkül minden armán időben érkezett, és a parancsszáma átlagosan a faluszám*2-3 volt, azaz bőven túl teljesített, mint hátsó játékos, nem csak afk-olva ült hátul, hanem igen nagy szerepet vállalt belőle. Főleg úgy, hogy még vezetőségi tag is volt, és nem kevés tanácsával, jó gondolatával járult hozzá a szervergyőzelemhez.

Szóval annyira nem kéne lenézni dirichet, mert az igaz, hogy nem vállalt frontot, mert nem fog éjjel is fent lenni, de néha aktívabban tette a munkáját, mint 1-1 frontos fiók.
 

-oPoSszum-.-

Active Member
A reakció pontszáma
191
Ha már törölted a kommentet... :D
"Ha tettél is volna valamit érte" vagy valami ilyesmi volt, akkor csakúgy elmondom, hogy diricheron hozta a legtöbbet, mint hátsó játékos, ahány armátok volt az Undertaker fiók után ő vágta a legtöbb vonatot másokhoz, emellett szinte kivétel nélkül minden armán időben érkezett, és a parancsszáma átlagosan a faluszám*2-3 volt, azaz bőven túl teljesített, mint hátsó játékos, nem csak afk-olva ült hátul, hanem igen nagy szerepet vállalt belőle. Főleg úgy, hogy még vezetőségi tag is volt, és nem kevés tanácsával, jó gondolatával járult hozzá a szervergyőzelemhez.

Szóval annyira nem kéne lenézni dirichet, mert az igaz, hogy nem vállalt frontot, mert nem fog éjjel is fent lenni, de néha aktívabban tette a munkáját, mint 1-1 frontos fiók.
Azt miért nem említed meg, hogy hányszor pukkant el az agyad miatta? :D
Töröltem, mert nem akarok vitázni Veletek. Így láttam jobbnak :))
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Konkrétan a Varmax fioknak lehetne itt a legnagyobb arcuk, mert kaptak hideget-meleget bőségesen.Ennek ellenére nem dobták be, sőt az északi front átütésében, egyik meghatározó szerepet játszották.
Még se látom itt őket, hogy verik a nyálukat, és osztogatják az "észnek" nevezett hülyeségeket.
Na ez a hatalmas különbség játékos és játékos közt..
A legtöbb nemeses támadást, és a legtöbb falura támadást átlagosan(sőt mondhatni, hogy mindig) parik kapta miután beszedtük az aonen fiókot, azelőtt pedig aonen. Varmaxékat általában csak földig romboltátok néhány falujukat, de az igaz, hogy 2 arma kivételével minden armán az egyik legtöbb nemeses kardot kapták, és igazán kivételes volt, amit az a fiók is teljesített, mint giga frontos, és sokáig két fronton húzták ők is, aztán toltuk feljebb a frontot egy vonallal folyamatosan. De a teljesítményük megkérdőjelezhetetlen, és mindamellett, hogy mindig a legtöbb támadást kapták próbáltak a társaknak is segíteni, ami meg is mutatkozik a támogató pontjukon, kívételesen jó játékosok mind3-man, akik a fiókjukban voltak/vannak.

Azt miért nem említed meg, hogy hányszor pukkant el az agyad miatta? :D
Töröltem, mert nem akarok vitázni Veletek. Így láttam jobbnak :))

Kb. hetente akartam törölni, mert a vezetőségem leghisztisebb tagja is én vagyok, sokszor fogtuk a fejünket dirich miatt, de velős szerepet vállalt a győzelemből, amit nem tudunk elbagatilázni, ha a háttérben is tette a dolgát, igen magas szinten végezte, és szerintem annak ellenére, hogy igen sok fiókkal volt vitája a frontosaink közül nem igazán tudja ezt senki sem vitatni.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
De vasárnap vége a szerónak...tényleg vitázni kell még ? :D Inkább kapcsoljátok ki ezt a szart, pihenjetek egy nagyot, együnk igyunk, stb...mindenkire ráfér :D
Ez nem vita, arra jó lesz a 61es topic :p
Ez már csak olyan vissza emlekezősdi, mindenki leirja az élményeit meg hasonló, ilyen úgy is szokott lenni amit szero zaraskor a supp ir ki
 

Varmax

Active Member
A reakció pontszáma
158
"Ha már ilyen mondatokkal dobálózol" ekkora arccal és azokat degradálod akik az elejétől a végéig kitartottak (annak ellenére,hogy ők is pontosan tudták,ez a vége a szervernek),lehetne valami eredményed is a játék területén,mert vannak nálatok eredményes játékosok,nem is kevés!!! akik tisztességgel tudnak reagálni egy ELLENFÉL írására.
Ennek ellenére még neked is és a teljes CotL tagságnak gratulálok a szerverhez és jó pihenést kívánok mindenkinek(gondolom sokatok nagy szünetet tart most).Rég volt már ennyire jó szerver én élveztem minden feszkó ellenére is.;)

Nagy pacsi
Pali :D

Ritka szimpi ez a levél is és az is amit a világon belül irtatok..Nagyon köszönöm az élményt, nagyon jól éreztem magam, de azért egy kicsit elég is volt a játékból ezután, szerintem mondhatom tikky és soma nevében is..:D

Magasan a legjobb szerver volt és a legjobb ellenfelek szemben akik csak lehettek. :D

Szép volt!
 
Fent