Világ 58 Csevegő

Deleted User - 1534977

Vendég
Nálunk is voltak arcosok nálatok is,nincs evvel semmi probléma,kisebb feszkók aztán kész,de szerintem nem úgy kellene lezárni egy szervert egoskodva mintha akkora erő fölény lenne mint pl v62-n van és teljesen esélytelen lett volna az ellenfél klánja...
Jol ertelmezem, hogy azt allitod v62-n erofolenyben voltunk veletek szemben?
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Jol ertelmezem, hogy azt allitod v62-n erofolenyben voltunk veletek szemben?

Igen ez elejétől kezdve latható volt,hiába a jó jatékosállomány ha nincs se akarás,se aktivitás,még arra is 1.5 hónapot kellett könyörögnöm,hogy jöjjenek a falvaimért,pedig én már a randomba megmondtam h abbahagyom végleg a játékot mert sajnalom mar rá az időt, energiát és pénzt,és ahogy láthattad még tovabbi 1 hónapot voltam a kókány klánban pedig ezalatt az idő alatt 2x is leképezhettek volna benne sereget. Pont aznap kezdtek el jönni a falukért amikor már ott tartottam,hogyha nem jönnek írok neked,csak szabaduljak már meg tőle. Egyébként bármikor tudtál volna éjszaka falut lopni mert már 1 hete üresen álltak a falvak, mondom úgyis éjszakai rabló vagy legalább fogyatkoznak a falvak :D Meglepő módon nem jöttél (sajnos xD)
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Igen ez elejétől kezdve latható volt,hiába a jó jatékosállomány ha nincs se akarás,se aktivitás,még arra is 1.5 hónapot kellett könyörögnöm,hogy jöjjenek a falvaimért,pedig én már a randomba megmondtam h abbahagyom végleg a játékot mert sajnalom mar rá az időt, energiát és pénzt,és ahogy láthattad még tovabbi 1 hónapot voltam a kókány klánban pedig ezalatt az idő alatt 2x is leképezhettek volna benne sereget. Pont aznap kezdtek el jönni a falukért amikor már ott tartottam,hogyha nem jönnek írok neked,csak szabaduljak már meg tőle. Egyébként bármikor tudtál volna éjszaka falut lopni mert már 1 hete üresen álltak a falvak, mondom úgyis éjszakai rabló vagy legalább fogyatkoznak a falvak :D Meglepő módon nem jöttél (sajnos xD)
Azert eleinte ti jobban haladtatok meg a PP-zes idejen :D Erofolenynek nem neveznem, csupan moralis erolet-kulonbsegnek, de jogos a meglatas.
Lehet akkor stagnaltam, mert vartam a 20%os buvosfalu mennyiseget, hogy rendesen ermezzek, vagy mast foglaltam :D
Bezzeg elso falut hajnalban mikor elvittem toled, a reggeli 7 orasak mar vedve lettek :rolleyes:
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Azert eleinte ti jobban haladtatok meg a PP-zes idejen :D Erofolenynek nem neveznem, csupan moralis erolet-kulonbsegnek, de jogos a meglatas.
Lehet akkor stagnaltam, mert vartam a 20%os buvosfalu mennyiseget, hogy rendesen ermezzek, vagy mast foglaltam :D
Bezzeg elso falut hajnalban mikor elvittem toled, a reggeli 7 orasak mar vedve lettek :rolleyes:

Megmondom őszintén amikor már láttam reggel fél 6-kor úton melóba,hogy végre belsőznek utána már csak műszak végén léptem be megnézni mi maradt,majd ki is léptem a fiókbol,mert úgyis üresek voltak nem kellett kiallnom,szóval azt se tudom mik történtek aznap a vilagon :rolleyes:
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Kedves diRicheron,

Gratulálunk, hogy ezt a világot: Világ 58 megnyerted ezzel a klánnal: Carthago of the LeGenD.

Jutalomként 500 prémium pontot írunk jóvá a fiókodban.

Köszönjük, hogy játszol a Klánháborún. Reméljük, hogy hamarosan viszontlátunk klántársaiddal (klán: Carthago of the LeGenD) együtt egy következő világunkon!

Ha kimerültél a több napos fosztogatásban és pusztításban, miért nem csatlakozol a sokkal békésebb könnyített világhoz?

Klánháború Csapat.

Gratula mindenkinek.
 
Fent