Világ 58 Csevegő

Zs3mL3

Member
A reakció pontszáma
34
má értem amúgy miért vágás a beceneved, hisz zsemle vagy ketté vágnak mielőtt megkennek xdd

Ne dumálj noob ki szavát se tartotta a szerveren :D Pedig eki bízott bennetek én meg biztos voltam benne nem lesz semmi abból:D Kitakarítottuk peremet nektek a nagy semmiért:D
 

Zs3mL3

Member
A reakció pontszáma
34
what kind of szavam? :D nem is voltunk diplomáciai kapcsolatban :D

Nem voltunk, de eki azért ment bele hogy hátha abba leszünk mert hitegetted, de teljesen mind1 :) Akkor dumálj ha tudsz ellenem bármit is tenni ha szembe kerülszxd Nem majd 4-5 ember véd be azt talán úgy talpon maradszxd
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem voltunk, de eki azért ment bele hogy hátha abba leszünk mert hitegetted, de teljesen mind1 :) Akkor dumálj ha tudsz ellenem bármit is tenni ha szembe kerülszxd Nem majd 4-5 ember véd be azt talán úgy talpon maradszxd
ja beszél itt, azt szerencséje, hogy volt ott falum és kiszedtelek titeket!44!!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.394
Nem voltunk, de eki azért ment bele hogy hátha abba leszünk mert hitegetted, de teljesen mind1 :) Akkor dumálj ha tudsz ellenem bármit is tenni ha szembe kerülszxd Nem majd 4-5 ember véd be azt talán úgy talpon maradszxd

hát lelettél darálva, mint annak a rendje, akkor most megint daráljunk le? o_O o_O o_O o_O o_O o_O
 

Zs3mL3

Member
A reakció pontszáma
34
ja beszél itt, azt szerencséje, hogy volt ott falum és kiszedtelek titeket!44!!

Roli kit szedtél te ki?:DD Első támadásban is jöttetek rám 6-an kb és nulla faluval mentetek.Sajna ekitől tudtatok vinni, de ott is valami fura dolog történt:)))
Aztán persze elfogyott a védőm és le tudtatok verni, de hogy te egyedül nem az biztos :D Kajak engem te egyedül. Ember ne nevettes xd
 

Zs3mL3

Member
A reakció pontszáma
34
Roli nem legyél agyhalott :D Elfoglaltatok mert el, de nem te önerődből :D Te meg úgy állítod be aztán egyedül közelembe nem érsz te tudod ezt jól hiába játszod magad :) Viszont ha te úgy érzed menne úgy is lesz még világ, hogy bemutasd :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Roli nem legyél agyhalott :D Elfoglaltatok mert el, de nem te önerődből :D Te meg úgy állítod be aztán egyedül közelembe nem érsz te tudod ezt jól hiába játszod magad :) Viszont ha te úgy érzed menne úgy is lesz még világ, hogy bemutasd :)
elhiszem,hogy fájt ahogyan bucira vertünk,de most szenderülj vissza az 1000 éves álmodba.
 
Fent