Világ 58 Csevegő

Varmax

Active Member
A reakció pontszáma
158
Szeretném megköszönni ennek a nagyszerű játéknak ami életem fénypontja, hogy ilyen jól megvan csinálva! Arany keze lehet aki ezt csinálta, levágnám és beadnám zaciba.

Az oké, hogy zsinórba 5 falunál 11!-15! % os nemeserősítővel 33 körül viszünk max, de amikor a 6 ik falunál 9% erősitővel 29% et és ezért nem jön el ez a 6 falu na ott kicsit már úgy érzem, hogy versbe foglalnám a készítők nevét. Arról nem is beszélek, hogy tegnap manex nemesei 45-50 között voltak kb, plusz úgy ütötték az egységeket mintha ott se lettek volna. Ma Kappl-nál egy full nuke egy full vf-et 4 es falnál kb meg se karcolt.

Mellesleg gratulálok, főleg linskteréknek szépen küzdöttek.

Gratulálok így végül eme csoda készítőinek is, remélem a support csapat átadja kedélyes üdvözletemet:

*********************************************************************************************************************

Ez lenne az. Köszönöm a figyelmet, grat a két félnek.
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Szeretném megköszönni ennek a nagyszerű játéknak ami életem fénypontja, hogy ilyen jól megvan csinálva! Arany keze lehet aki ezt csinálta, levágnám és beadnám zaciba.

Az oké, hogy zsinórba 5 falunál 11!-15! % os nemeserősítővel 33 körül viszünk max, de amikor a 6 ik falunál 9% erősitővel 29% et és ezért nem jön el ez a 6 falu na ott kicsit már úgy érzem, hogy versbe foglalnám a készítők nevét. Arról nem is beszélek, hogy tegnap manex nemesei 45-50 között voltak kb, plusz úgy ütötték az egységeket mintha ott se lettek volna. Ma Kappl-nál egy full nuke egy full vf-et 4 es falnál kb meg se karcolt.

Mellesleg gratulálok, főleg linskteréknek szépen küzdöttek.

Gratulálok így végül eme csoda készítőinek is, remélem a support csapat átadja kedélyes üdvözletemet:

*********************************************************************************************************************

Ez lenne az. Köszönöm a figyelmet, grat a két félnek.
Mondtam hogy 5 nemest küldj és szerencse zászló!!!:rolleyes::rolleyes:
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Szeretném megköszönni ennek a nagyszerű játéknak ami életem fénypontja, hogy ilyen jól megvan csinálva! Arany keze lehet aki ezt csinálta, levágnám és beadnám zaciba.

Az oké, hogy zsinórba 5 falunál 11!-15! % os nemeserősítővel 33 körül viszünk max, de amikor a 6 ik falunál 9% erősitővel 29% et és ezért nem jön el ez a 6 falu na ott kicsit már úgy érzem, hogy versbe foglalnám a készítők nevét. Arról nem is beszélek, hogy tegnap manex nemesei 45-50 között voltak kb, plusz úgy ütötték az egységeket mintha ott se lettek volna. Ma Kappl-nál egy full nuke egy full vf-et 4 es falnál kb meg se karcolt.

Mellesleg gratulálok, főleg linskteréknek szépen küzdöttek.

Gratulálok így végül eme csoda készítőinek is, remélem a support csapat átadja kedélyes üdvözletemet:

*********************************************************************************************************************

Ez lenne az. Köszönöm a figyelmet, grat a két félnek.
Foglaljuk bele a versbe azt is, hogy a tanyas nukjaim átlag szerencséje- 20 ami az ellenfélre csapódik, folyamat.. ez is megér egy sort meg 1 köszönömöt.

Am a manex kappl es dologra egyszerű a magyarázat
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Kapáló "nuke"jaihoz annyit tennék hozzá, hogy ha nem 12ezer bárdost és 600 katát rakna beléjük, akkor lehet ütnének is valamit. mondjuk így meg az üres falvakat gyalázzák le rendesen, amikor a végén elhoztam krumplitól egy falut, olyan szépen lekatázta 2-3 "nuke"-al 1esre a tanyát 10 perccel azelőtt, hogy visszavették :cool:
 

Kappl

Kappl.pont.macsó
A reakció pontszáma
494
Kapáló "nuke"jaihoz annyit tennék hozzá, hogy ha nem 12ezer bárdost és 600 katát rakna beléjük, akkor lehet ütnének is valamit. mondjuk így meg az üres falvakat gyalázzák le rendesen, amikor a végén elhoztam krumplitól egy falut, olyan szépen lekatázta 2-3 "nuke"-al 1esre a tanyát 10 perccel azelőtt, hogy visszavették :cool:

Persze, hogy szétkatáztam a tanyád. Üres volt a falu, gringho indult rá nemessel 2 óráról, nekem csak nuke volt hátul, 1-1 mezőről 2 nukeval mint mondtad nulláztam a tanyát, a falat meg ugye már leütötted magadnak. 30 volt rád a morálom és akkoriban még több ék volt a közelben, amikből 2 óra alatt akár be is érhettek volna lovaggal. Viszont így, hogy nem tudtál falat húzni, meg sem próbáltátok védeni és a hencegésed is elmaradt. :D:p
A nukeim pedig ma 20k híján lemaradtak a napi letről, szóval annyira nem ütnek rosszul.
 
Fent