Világ 58 Csevegő

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Bar lehet a fronttot elobb verem szet xP
De
Naaaa azer ennyire ne fejjel tollem :(
Inkabb nyomjaatok a tamadast mer Meg minding tuttam aludni 6 orat ami nallam record hosszusagu :p pls :rolleyes:
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
De komolyra fordítva a szót :D

Valamikor réges régen ,azt mondták,hogy mi vagyunk akik "mindent a győzelemért" mert ki használtuk a játék adta lehetőségeket " viszont az elveink mellet ki tartotunk ,hogy yugi,swak,milena típusú játékosoknak nincs keresnivalója közöttünk (még akkor sem ha yugival mostanság elégè elvagyunk) ,és kettő jelentkezett is hozzánk de úgy voltunk majd lesz valahogy nélkülük is , bármi legyen.

Illetve tudomásom szerint van néhány játékos a túloldalon is aki nem kedveli Milenát , tehát igencsak megnéztem volna a reagálásukat , hogy ő viszi most a fiókot ,és még ki is jön ide dicsekedni ezzel.

Illetve ha mondjuk nyerne a Cotl ,nem az lenne hogy a tagok keményen megdolgoztak érte ,hanem hogy milena le hozta nekik és ezt az egész kh-n végig kürtőlné természetesen.

Persze az esélyek ere igencsak kevesek ,de ha mégis,le tudná-e nyelni ezt azok a frontos tagok akik éjjel nappal ott voltak a fiókban ?!

Mivel már láttam képet is ,hogy 342 bejövö erősítés megy a fiókba (mert már most dicsekszik) így biztosan terjeszteni fogja az igét ,hogy ő aztán megmutatta a beton falukal ,közben ezt más játékos is simán meg tudja csinálni :DDD

Ezt ne vegye kötekedésnek senki ,eszem ágában sincs ,csak kis elmélkedés ,hogy ennyire nagy baj lenne a túloldalon?!
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Bar lehet a fronttot elobb verem szet xP
De
Naaaa azer ennyire ne fejjel tollem :(
Inkabb nyomjaatok a tamadast mer Meg minding tuttam aludni 6 orat ami nallam record hosszusagu :p pls :rolleyes:
Inkább szállj le a magas lóról ,mert van az a mondás ,betonal az izé is tud védekezni :p
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Milyen érdekes, hogy CotL mentesség van külsőn, erre tibax pont olyan szöveggel dobja fel a hangulatot mint Márkó szokta, esküszöm tetszik. :D Ti váltjátok egymást? :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Én nem írtam semmi személyest ,sem sértőt :D

Ahhoz képest hogy Cotl mentesség van külsőn ,milena itt próbál menőzni ,mint látható , tehát rá akkor nem vonatkoznak ezek ? :eek:
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Én nem írtam semmi személyest ,sem sértőt :D

Ahhoz képest hogy Cotl mentesség van külsőn ,milena itt próbál menőzni ,mint látható , tehát rá akkor nem vonatkoznak ezek ? :eek:

Azt hallottad már, hogy a kivétel erősíti a szabályt? :D
Ha nem, akkor ma is tanultál újat :'D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
De igazából lényegtelen , tudjuk be egy "hangos gondolkodásnak" ,mert Mind1 nekem ki van a túloldalon a fiókban ,de számunkra ez egy remény sugár ,és az ilyen menőzések csak lelkesitik a fiúkat legalább ,mint KO 10k kardos levele :D:D
 
Fent