Világ 58 Csevegő

StormCorner

Well-Known Member
A reakció pontszáma
404
Ha van esze akkor okos és ha okos akkor tud gondolkodni.Ha meg gondolkodik rájön hogy a háború elején hol kezdte és hova vonult vissza.Az aonen fiók kapja a kardot rendesen de nem vonul hátra ahogy a varmax fiók sem tette és ennek ellenére nem jönnek ki külsőre oltani azt aki még szintén a fronton van.Tömören.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ha van esze akkor okos és ha okos akkor tud gondolkodni.Ha meg gondolkodik rájön hogy a háború elején hol kezdte és hova vonult vissza.Az aonen fiók kapja a kardot rendesen de nem vonul hátra ahogy a varmax fiók sem tette és ennek ellenére nem jönnek ki külsőre oltani azt aki még szintén a fronton van.Tömören.
Most warlordadirol van szó?
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Először egóztatok ti elég keményen, főleg a sok ingyen rangyom faluval, utána jött noob, hogy ki mekkora császár, utána mind2 fél elcsitult, most kezditek megint, csak tudnám mire jó ez.. :( Ha ilyen armákat szervezne a 2 klán amennyi egó van ezen a fórumon, már a tengerparton szürcsölhetném az almalevemet. :D
 

Kappl

Kappl.pont.macsó
A reakció pontszáma
494
Régóta azt vallom, hogy nem érdemes már külsőn komoly írásokba bocsátkozni, mert a sok arc nélküli kamuacc úgyis rárepül és kikezdenek.
Ezt nem rád értem Storm, hanem várhatóan ez fog történni az írásom után. Viszont ezt most bevállalom, és nem trollkodom el, mert azon kevés ellenséges játékos közzé tartozol akik gondolkodása szimpatikus, azt pedig nem akarom, hogy te abból ítélj meg, amit a fivéred gondol rólam a múltbeli dolgok miatt.
Nem fogom sztárolni magam, csomóan ismernek, tudják mire vagyok képes, ismerik a hibáimat, aki nem annak pedig twstats...
Annyit mégis had mondjak el, hogy az elmúlt világaim során végig az élvonalban játszott. Már már mondhatni fanatikus módon, dual nélkül, egyedül a fiókban.
Duálok terén nagyon válogatós vagyok, nem az a fajta ember, akinek már ha szabadul fel egy hely a fiókjában rohan keresni valakit mert anélkül meg van bénulva a fiók. Jelenleg egy ember van, akire rá merem bízni a fiókot ha nem vagyok, mert tudom, hogy ő meg fog mindent csinálni, úgy ahogy kell és ha azt mondja lesz amíg én nem vagyok, akkor nem lép le. Az 52es fióktársamról beszélek, ő volt az első akivel osztoztam az accon.
Sorm, a memóriám tökéletes és igen, értelmes gyerek is vagyok szerencsére. V52t követően, már nem volt lehetőségem erre a fanatikus tempóra, így a játék iránti szenvedély már nem párosult idővel. A jól bevált fióktársam szeró elején összeszólalkozott Márkóval, így nem jött be mellém a fiókba. Ettől függetlenül maradtam, mert a Cotls fiúkat nagyon kedvelem, remek csapat, sőt, még a frontot is bevállaltam, mert kellettek az emberek akik felszedi az 1-2ks barbikat és azokkal próbálnak valahogy védekezni. Ami egyébként működött is szépen, a védést sosem bíztam másra, de napközben helyelésre szorultam. Tudtuk Márkóval, hogy ez sokáig nem működhet, így addig húztam az időt, amíg a társak felhúzták a barbikat és jutott védő arra, hogy átvegyék a faluimat.
Mint korábban írtam, a klánban és a világon maradni akartam, mert a Cotl egy remek csapat. A többség hozzám hasonló egyetemista, akikkel könnyedén szót értek.
Ennyi a rövid sztori , amit neked Storm el akartam mondani.
A fórumos oltogatésokról meg hát... ilyen a stílusom:D
 

StormCorner

Well-Known Member
A reakció pontszáma
404
Először egóztatok ti elég keményen, főleg a sok ingyen rangyom faluval, utána jött noob, hogy ki mekkora császár, utána mind2 fél elcsitult, most kezditek megint, csak tudnám mire jó ez.. :( Ha ilyen armákat szervezne a 2 klán amennyi egó van ezen a fórumon, már a tengerparton szürcsölhetném az almalevemet. :D
bolhából elefántot csinálsz.Nincs itt egó meg veszekedés sem.Oltások vannak.
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
én nem akarok, ne gondold túl, ti kötöttetek bele pár dologba, nem más.

Ha jól sejtem Tibax irományára gondolsz kötekedésként,és ezt általánosítod a többi hozzászólásra.Valóban Az a hsz kötekedés,amit egyedül Ulti vette fel nagyon,nyílván a Tibax felé irányúló unszimpátia miatt,majd el is csendesült az egész,de mindenki más normális párbeszédet vagy trollkodást folytat a másikkal éppen ezért ez tényleg leginkább csak egy felfújt dolog. :)
 
Fent