Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

DeletedUser18336

Vendég
A kérdésedre had ne én válaszoljak! :) De szerintem ezt nem "csípősben", mérik hanem sóban!:) A Mostani külső el van sózva ezért nem jó és ezért nem izlik sokaknak!
Pár éve itt külsőn olyan vezérek vitáztak kultúráltan, mint Montipapa,Nagy Incze,Vigyori,Yesode,Archimedes,Fater,Litle John,Süsü,Shrek...stb.. és lehet nem kedvelték egymást de élvezet volt olvasni a vitákat és érveket! Mára ebből semmi nem maradt! :(

micsoda névsor.. :cool:

(ezek amúgy kik?)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
A kérdésedre had ne én válaszoljak! :) De szerintem ezt nem "csípősben", mérik hanem sóban!:) A Mostani külső el van sózva ezért nem jó és ezért nem izlik sokaknak!
Pár éve itt külsőn olyan vezérek vitáztak kultúráltan, mint Montipapa,Nagy Incze,Vigyori,Yesode,Archimedes,Fater,Litle John,Süsü,Shrek...stb.. és lehet nem kedvelték egymást de élvezet volt olvasni a vitákat és érveket! Mára ebből semmi nem maradt! :(


Hát igen, a mai játékosoknak csak ilyen széjhájok jutnak :(
 

DeletedUser19628

Vendég
Nézőpontok kérdése nem? Neked tanács, de mindenki másnak sértés, ahogy olvassa.

"Hát az egyik dualod."
Nem, én valóban nem tartom a régiekkel a kapcsolatomat, azt remélem te is tudod, hogy miért nem, ha egyre gondolunk, de nekem csak 1 volt, valamint most én vagyok a dualtársa Johnnak. Több nekem nem volt.

Nekem nem nehéz feldolgozni, csak úgy tűnik neked. De jobban bánt téged ez, mint Living Deadet, vagy mint Swakot.
Becsület? :) Ez most komoly?
Ha becsületről lett volna szó, akkor semelyikük sem húzkodja be a falvakat, hanem mindenki szabad utat enged Taknyos Békának, de hát lényegtelen. Régen nem elkéregetni szokták a falvakat, hanem megküzdeni érte. Ezért írtam én a világ zárásakor, hogy mindkét esetben ez szánalmas volt, csak engem és Pilvot idegesítettek.

"De a "gerinc" ez igenis számit nekem."
Nekem is.


"Amugy beszéltem Rettentovel utana es egy igeret miatt nem lepet ki.
Es o tarotta magat hozza.
Vajon it is?"


Mire gondolsz?

Gözöm sincs ki mit kért el. Mert nem tudom és lehet senki nem tudja pontosan.
Azt se miért mit kelett volna Taknyosnak engedni.
De azt igen hogy amikor a világnak "vége lett" volt egy sorend és az meg is maradt a zárás előtt 1h ig.
Aztán hipp hopp megváltozott mert a klánotokbol pár ember ugy gondolta nem jó ez igy.
Én ugy vagyok vele hogy ha becsületes dolgot teszek az nem "lopva az éjj leple alatt teszem"-ne vedd szó szerint hanem nappal amikor mineki látja.
De ez csak az én véleményem és lehet más másként látja.
De ezzel nálam a klánotok-és a vezetés- beárazta magát és kialakult egy nem túl pozitiv véleményem a klánról.
--Amire persze ti magasról tesztek és ez igy van rendjén:)))--
Nem az összes tagról, csak azokról akik tudtak erről a kis bulirol.
De mivel te voltál a vezer gondolom a te tudtoddal és belegyezésedel történt.

Amugy se érdekel a téma különösebben, csak felhoztam mert kivéncsi voltam a reakciókra.
Rettentő is lezárta már a témát:)
De ugy láttam eddig hogy párotok számára teljesen normális és korrekt volt ami ott történt a végén.
Számomra nem .
De nem vagyunk egyformák-
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.111
Félre ne értsd, amiket én ide leírok.
Engem a ti vezéretek közutálat tárgyává állított be. Nem sok mindent csináltam a v50-en, a diplomáciát Korpia rendezte, a Spárta sajnos az én kezem által is szétesett, de tény, én próbáltam összetartani, amikor a vezérek leléptek, a megmaradtak pedig egymást marták. Ezért vagyok gyűlölve? Hát legyek...

Gummikuh pedig azért utál engem, és a többi társaim, mert csúnya szavakkal bánt a tagjaival, aztán ki akartak lépni? És végül árulónak is nevezik jópáran őket, holott kiutáltatta őket? 1Joker1 is biztosan ezért ment el, mert nem tudtak kiegyezni, és Gummikuh keresett egy ügyet, hogy ki legyen rúgva, ahogyan Gabriel is (Gabriel pont, hogy 1joker1 miatt lett kirúgva, erre kérte fel Gummikuh-t [gondolom nem közvetlenül]). Vele beszéltem erről, ne oktasson ki senki, 1joker1 erre a bizonyítékom.. :)
Megragadtam az alkalmat, a volt társamat meghívtuk egyből a klánba és örülök, hogy velünk van. Semmi baj sincsen vele én nekem.

Szóval tegyük tisztába a dolgokat. Ha nem hepciáskodott volna, hazudozott volna sokat Gummikuh, a 3-as szövetség már rég élne, csak sajnos ez a hozzáállás, hogy kenjük a hajunkra a kéréseinket, kicsit érdekes...

A JF-nél Hókuszpók jó 3-4 éves barátságot tett tönkre azzal, hogy Gummikuh alá rakott lovat, és Gimiit, John Starkot figyelmen kívül hagyta. Persze, hogy haragszanak a klánjaink egymásra, de azért az is érdekes, hogy míg szövetségben állt a 4fun, a JF, a Fnatic.... A 4FUN az ellenségükkel, az Eagle-el egyesültek. Érdekes.....

Nekünk, a mi szempontunkból rosszul nézett ki ez az egész dolog.


Gummikuhval vezértársak voltunk az ASG-ben, tudom a játékosállományaitok képességeit, tudom, hogy ő jól tud szervezkedni, ügyes srác, de a modorával akkoriban sem tudtam egyetérteni, ahogy most is látszik a sok tag kilépegetéséből is.

Az NB szépen védekezik, szépen támadott, az eredményességeiről pedig az tanúskodik, hogy idáig kellett a diplomáciának is jutnia. Ez szép volt... Ügyesek a tagjaitok.


(Ez vélemény, kritika) Jöhetnek ellenérvek, szívesen olvasgatok most :)

Csak pár megjegyzés.
-Nem tudom honnan veszed hogy a tagok utálnak.
Ezt lehet csak beképzeleg, vagy nemtudom.
Vagy csak Gummival történő viszonyodból ezt szűröd le.
- Joker nagy érvágás volt mert bírom a srácot.
Ahogy Jacke és Sophie elvesztése is sajnálatos volt klánérdek szempontjából.
- Az elején való olvadásról semmit nem tudok, játszani jöttem.
Úsztam az árral ahogy a többiek is.
Bogyó meg Dani ha ezt így látta helyesnek akkor mi is.
Személy szerint nem bántam meg.
A háttér nem is nagyon érdekelt.
- ASGs vezértársak voltatok, erre nincs mit mondanom.
- Gummit több hete nem láttuk.
Nem tudom mit csinál, de armákat nem ő szervezi. Védelmet sem.
Fogalmam sincs mit csinál, lehet figyel...lehet háttérben valamit, nem tudom,nem tudjuk.
 

DeletedUser19367

Vendég
Ha gőzöd sincs, akkor miért mondasz olyat, hogy Gimiinek adjuk át a falvakat? Biztosan van némi "gőzöd".
Ha le lett már rég zárva a téma, akkor nem értem, hogy miért boncolgatod. Most hoztad fel...

Bár ott voltál, nem értem, hogy miért nem jut eszedbe, de akkor emlékeztetlek rá.
Miután Crixus állandóan olyan kritikákat írt az armáinkra, a tagjaim kirúgására, hogy már az egész klánom haragudott Crixusra, valamint jó pár társad is, hogy nyugodjon már le, legyen kicsit normálisabb, azok után még a klánjaink meg is haragudtak aztán. Varmax is anyázott, ugye Leatherface-re. Nem értettem vele sem egyet, mert túlreagálta Varmax, de miért is nekem kellene bocsánatot kérnem Leathertől? Nem én anyáztam le, ne tőlem várjon akkor bocsánatot, még más nevében sem. Viszont sajnálom, hogy odáig fajultak a dolgok. Ők egy falun vesztek egyébként össze, ha jól emlékszem.
Jó sokszor vitatkoztak a fórumon a tagok, már arra kértek, hogy ütközzünk meg. Ti nálatok is voltak, főleg Crixus (hiszen ezt akarta), hogy üssük egymást. Egyáltalán nem voltak bajaink egymással, míg el nem kezdett hajcihőzni Crixus. De úgy hallottam a korábbi világokon is ezt művelte.
Belém álltatok, mikor Pilvonak megmondtam, hogy hogyan zárjuk le a világot. Én megegyeztem vele valamiben, csak annyira nyúztátok őt, hogy hetente megkérdezte, hogy nem lehetne-e sürgetni a dolgokat. Tehát nem jutott el hozzátok az, amit én elmondtam neki.

TOP1 Gimii lett, segítettem neki eléggé. Hálás is volt nekem. Még aznap éjjel is segítettem neki.
Kérdezd meg Livinget, ők is be akartak még húzkodni falvakat. Swak morcos is lett rá, hogy későbbre hagyta. Nem tudom, hogy most ez mennyire titok, de nem mondta, hogy hagyjam magamban, de így legalább teljes lesz a kép, hogy csak pár óra választotta el őket a TOP1 -től.

Nekem sem a teljes játékosállományotokkal volt/van bajom, hanem azzal, aki engem piszkál. Nyilván, aki belém köt, abba én is belekötök. Ez talán így van rendjén, hogy senki sem hagyja magát. Én akkor piszkálok mást (nem klántársat), ha ő kezdi. Én nem kezdeményezek semmi ilyet.

Crixus állandóan rám írt, hogy a "kutyáimat jó lenne pórázon tartanom". Értelmes üzenetek jöttek tőle mindvégig... Pedig akkor még eléggé jó viszonyban voltunk.

Taknyos Béka rám írt, hogy hagyjam, ő már csak ilyen, nézzem el neki, ne álljak bele. Kedvesen visszaírtam neki a fórumon, mivel mindig ott ment a vita, az üzeneteit legtöbbször csak olvastam, vagy Pilvohoz irányíotttam át, de a dolgokat tovább folytatta, amint úgy érezte, hogy Pilvo miután lecseszte őt, akkor mindent ugyanúgy felbojgathat.

Klántársakat én szoktam piszkálni elsőként, de csak annyira, hogy tanuljanak, jobban játsszanak. Nem klántársakat nem.

Dehogynem érdekel a téma... akkor a reakciók sem érdekelnének. :)
Valóban, nem vagyunk egyformák, de én ennek csak örülök.
Remélem végre egyszer tényleg lezárul a világ 50, mint témakör, ugyanis a világ, ahol játszottunk már lezárult.
Klánjaink összevesztek, sajnos vagy nem sajnos, de ez van.
További jó játékot kívánok neked! :)

elakarsz intezni vmit?
adok cimet szivesen :D
amugy te az a tipusu ember vagy aki azt iszi ha sokat ir okosnak tunik, hat nem :D
 

DeletedUser19367

Vendég
Körlevelet írt, ott próbált minket vezetőket lejáratni. Azt tényleg nem tudom, csak úgy érzem, hogy nem kedvelnek engem sokan miatta, ha viszont nincs így, annak csak örülök, mert nem biztos, hogy ismernek.
Köszi a válaszod. :)


titeket nem kellett lejaratni, lajarattatok magatokat :D nagy mellennyel jottetek de Varmaxon es Mileenan kivul nem sokan kepviselnek minosegi szintet, de pl. te es Gimii kritikan aluliak vagytok, tanulhatnatok sok kicsi tagotoktol.
 

DeletedUser19628

Vendég
Ha gőzöd sincs, akkor miért mondasz olyat, hogy Gimiinek adjuk át a falvakat? Biztosan van némi "gőzöd".
Ha le lett már rég zárva a téma, akkor nem értem, hogy miért boncolgatod. Most hoztad fel...

További jó játékot kívánok neked! :)

Lassan írom hátha megérted:))
Szövegértés:))
De fiatal vagy még, megtanulod.
Amúgy tényleg zárva a téma részemről.
Ami érdekelt azt megtudtam kb.

De neked nincs néha olyan érzésed hogy mindenki szembe jön veled az autópályán?:))))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A kérdésedre had ne én válaszoljak! :) De szerintem ezt nem "csípősben", mérik hanem sóban!:) A Mostani külső el van sózva ezért nem jó és ezért nem izlik sokaknak!
Pár éve itt külsőn olyan vezérek vitáztak kultúráltan, mint Montipapa,Nagy Incze,Vigyori,Yesode,Archimedes,Fater,Litle John,Süsü,Shrek...stb.. és lehet nem kedvelték egymást de élvezet volt olvasni a vitákat és érveket! Mára ebből semmi nem maradt! :(
Akkoriban nem olvastam külsöt. Lehet jobb lett volna, akkor tudnék különbséget tenni.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Gondolom az idő szépít meg mindent, de a kultúráról meg a színvonalról annyit, hogy az anyázásokat alacsonyabban repkedtek, mint most a bannok. A folyamatos személyeskedésekről és fenyegetésekről nem is beszélve. Az archívumban egyes világoknál fele annyi topic nincs, mint most aztán közben 50x akkora volt a community. Vajon ez hogyan lehetséges? De nem szeretnék ünneprontó lenni.
 

DeletedUser19367

Vendég
Spartanak volt jatekosa aki szemelyesen megkereste es elverte az ellenfeleket, Mhc osi szakmas csajt fizetett le, h a Sparta vezeret behalozza es masoljon a vezeribol...tudom ez tortenelem es lehet nem is igy volt, de a regebbi vilagok se voltak tisztabbak, sot joval nagyobb ellentetek es arulasok jellemeztek...
 

DeletedUser19628

Vendég
Spartanak volt jatekosa aki szemelyesen megkereste es elverte az ellenfeleket, Mhc osi szakmas csajt fizetett le, h a Sparta vezeret behalozza es masoljon a vezeribol...tudom ez tortenelem es lehet nem is igy volt, de a regebbi vilagok se voltak tisztabbak, sot joval nagyobb ellentetek es arulasok jellemeztek...

Szerintem is.
A maiaknak gozuk sincs mi ment regen:)
Nekem legjobban a 26os vilag mardt meg mint kavaros vilag:)
 

DeletedUser

Vendég
Végigtolhattad volna. Miert nem tetted?
Mert már nem igazán köt le. Időm sincs már annyi és a mostani viszonyok sem igazán tetszenek. PP /anyagi/ központú lett a játék.Bizonyos viselkedési
formák is nagyban befolyásolták. Kicsik a világok ,kevesen játszanak valamint az én véleményem szerinti értelmetlen új végjátékok bevezetése . A pp és idő miatt a játékosok közt nagy lett a szakadék. Ez alatt azt értem hogy aki/k (duál/triál) idő és anyagi előnyt kovácsol másokkal szemben. De ezt már kifejtették itt páran. Nagyjából ennyi. A galva04 fiók hosszabb szünetet tart. Esetleg ha lesz érdemi változás talán visszatérek. Külföldi szerveren néha elérhető leszek. Addig is itt alkalmatlankodok.

UI: Aki esetleg magára vette attól elnézést kérek. Tudom,hogy a szabályok lehetővé teszik a pp és duál/triál fiókok használatát.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19243

Vendég
Az NB lehet még a helyi HNK. Az OS meg a helyi SBT csak meg is nyerheti. Viszont nincsen aki felnőne a helyi Respect szintre, ezért szerintem (már) mindegy, mit csináltok az OS ellen. Nemesist és Fanaticot így is belsőzik jelen pillanatban.
7 nap alatt 32 nemesis falut hoztunk, 270k LET-el.. Ha belsőznénk a társainkat nagyobbat ütnénk rajtuk :D
 
Fent