Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Sajnos ezt a szerót meglátásom szerint 1 valami menthetné meg,de az nem lesz ugyse..
Hát az már nem.
Az NB-nek nagy szerepe volt abban hogy KI, vagy KIK nyerjék meg a szervert.
a KI-t választották.
Ilyen egyszerű a képlet.
Ha ösdzeállt volna a 3 klán talán, mondom talán lett volna esély.
Így hogy az NB a szövetségesük talán jobban tudnak haladni.
Ha netán az a forgatókönyv lesz hogy a NEM meg a FAN eltűnik, bomlik a szövetség tudtommal.
De az OSnek már akkora az előnye már most az NB ellen, hogy a szervergyőzelem már biztosra vehető.
Jól haladnak, és azt hiszem több ott a jó játékos is.
De senki nem fogja adni a 4 klán közül ingyen a bőrét, az már most biztos.
Na meg az NB-nek ott van az AG, akik sok borsot törnek az orruk alá.
Érdekes szerver sok jó harcal, több frontal fűszerezve.
 

DeletedUser19628

Vendég
Hát az már nem.
Az NB-nek nagy szerepe volt abban hogy KI, vagy KIK nyerjék meg a szervert.
a KI-t választották.
.

Mit csináltak volna mást.
Igy van esélyük legalább játszani-harcoln- egy kicsit.
Ha szöviznek a NEM el meg a FA al akkor teljesen beszorulnak oda és esélyük sincs terjeszkedni.
És ha eltünik az OS ugyanugy végüg és még csak nem játszottak akkor.
 

DeletedUser

Vendég
Naív vagy! Ez itt a külsőfórum!
V-18 óta követem ezt a fórumot! Itt már minden elhangzott kivéve ezt a mondatot:
Igazad van elnézést kérek!
Kik azok akik fűszerezik legjobban a külsõt a csípõs, otromba és bolond stílusban a legjobban? És kik azok akik pozitív értelemben billentik el a mérleget itt?
 

DeletedUser20020

Vendég
Naív vagy! Ez itt a külsőfórum!
V-18 óta követem ezt a fórumot! Itt már minden elhangzott kivéve ezt a mondatot:
Igazad van elnézést kérek!


Tudom, de en mindig magambol indulok ki.
Mindenesetben elutasitom az eroszakot es az adott tragar jelzok hasznalatat.
Ez egy jatek..de sok mindent elarul a jatekos jellemerol is.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Mit csináltak volna mást.
Igy van esélyük legalább játszani-harcoln- egy kicsit.
Ha szöviznek a NEM el meg a FA al akkor teljesen beszorulnak oda és esélyük sincs terjeszkedni.
És ha eltünik az OS ugyanugy végüg és még csak nem játszottak akkor.
Igen igen, ez tény
 

DeletedUser19570

Vendég
Hát az már nem.
Az NB-nek nagy szerepe volt abban hogy KI, vagy KIK nyerjék meg a szervert.
a KI-t választották.
Ilyen egyszerű a képlet.
Ha ösdzeállt volna a 3 klán talán, mondom talán lett volna esély.
Így hogy az NB a szövetségesük talán jobban tudnak haladni.
Ha netán az a forgatókönyv lesz hogy a NEM meg a FAN eltűnik, bomlik a szövetség tudtommal.
De az OSnek már akkora az előnye már most az NB ellen, hogy a szervergyőzelem már biztosra vehető.
Jól haladnak, és azt hiszem több ott a jó játékos is.
De senki nem fogja adni a 4 klán közül ingyen a bőrét, az már most biztos.
Na meg az NB-nek ott van az AG, akik sok borsot törnek az orruk alá.
Érdekes szerver sok jó harcal, több frontal fűszerezve.


Hát ahogy hallom most pörögnek az események eléggé és lesznek itt változások. Egyébként konkrétan igazad van mindenben szerintem,ha a 3 klán szövizne akkor az NB konkrétan csak támogatni tudna semmi mást. Izgi szerver és az is lesz..Csak ne lenne ennyi balhé :D
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Kik azok akik fűszerezik legjobban a külsõt a csípõs, otromba és bolond stílusban a legjobban? És kik azok akik pozitív értelemben billentik el a mérleget itt?

A kérdésedre had ne én válaszoljak! :) De szerintem ezt nem "csípősben", mérik hanem sóban!:) A Mostani külső el van sózva ezért nem jó és ezért nem izlik sokaknak!
Pár éve itt külsőn olyan vezérek vitáztak kultúráltan, mint Montipapa,Nagy Incze,Vigyori,Yesode,Archimedes,Fater,Litle John,Süsü,Shrek...stb.. és lehet nem kedvelték egymást de élvezet volt olvasni a vitákat és érveket! Mára ebből semmi nem maradt! :(
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19628

Vendég
Tisztázzuk...
Írt Varmax egy véleményt, te meg abba belekötsz. Kinek mi fáj v50-en? Úgy tűnik, hogy neked/nektek, mivel már megint te kötsz bele a társamba. Be lehetne már fejezni, nem érzelgősködni. Gratulál nektek az ellenségetek, és beszólsz neki? Van arcod....

A volt vezéreid is vajon büszkék lennének még rád? Én úgy tudom, hogy nem.

Living Dead-del is beszéltem tegnap, aki a Rettenthetetlenek fiókban volt Swakkal. Pár órán múlt csak Rettenthetetlenek első helye. Az OS ugyanúgy adogatta a falvakat neki, mint mi Gimiinek, és ahogyan az SBT -től is mindkettőjük kampányolt és kért el falvakat.

Nem sokan múlt, elvileg ők nyertek lettek volna top1, ha hamarabb foglalgatnak falvakat.

Már ne haragudj de én már nem hiszek a mesében.
Régen nem.
Ez meg akkor kamu damu és annyira nem fedi a valóságot (direkt nem irok mást, szebbet, pedig azt kéne) hogy nagyon fanatikus hived kell legyen az aki ezt elhiszi.
Sajna ezt kell irjam egyre inkább beigazolodnak amiket volt duálod és pár volt klántársad irt rólad.
Ennél még Varmax irása is korektebb volt. Az a pár csunya szó meg kicsuszott a száján.
Amugy a mai napig nem értem Rettento miert nem lépet ki mikor látta mi történik.
Ismerve őtt, nagyon "megerőszakolhatta" magát hogy ne tegye::)))))
 

DeletedUser19628

Vendég
Akkor miért kezded el a vitákat? Senki más nem állt a másikba bele, csak te Varmaxba.
A mesékben nem hiszel, értem én, de én nem csak a meséket tárom eléd.
A volt dualtársaim? Csak Lord Woldemort volt v50-en, valamint most John Stark, de ennyi. Több nem volt nekem. Milyen dualtársak?
Nem lépett ki, mert van annyi benne. De látszik te ebben is különböznél tőle. Na mindegy is. :)
Nehéz nektek veszteni, nehéz feldolgozni úgy látom. Ha most v55-ön nyertek, akkor gratulálni fogok, ha pedig nem, akkor meg nézzetek magatokra.
Én nam álltam bele Varmaxba. csak tanácsot adtam neki:))
Ő vette nagyon melre:)

Hát az egyik dualod.
Akivel én a mai napig is joban vagyok. Te is?
Gondolom kitalod ki az.
Nem irtam hogy dualtarsak:)) figyelj oda mit ir a masik.

Én se léptem ki:))

Mit nehéz feldolgozni, hogy olyan valaki lett a TOP1 aki nem érdemelte meg.
Ha legalább becsülettel nyerte volna meg, hát legyen.
De hogy csak ugy tudta megcsinalni hogy a fél klán előnemselt neki meg 100+ falut foglalt 1ora alatt..
Mikor le volt tisztazva a dolog hoyg nincs sunyizas.
Nem érdekel a gyözelem nem is fog, sose azért játszom.
De a "gerinc" ez igenis számit nekem.

Amugy beszéltem Rettentovel utana es egy igeret miatt nem lepet ki.
Es o tarotta magat hozza.
Vajon it is?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Az NB lehet még a helyi HNK. Az OS meg a helyi SBT csak meg is nyerheti. Viszont nincsen aki felnőne a helyi Respect szintre, ezért szerintem (már) mindegy, mit csináltok az OS ellen. Nemesist és Fanaticot így is belsőzik jelen pillanatban.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
A kérdésedre had ne én válaszoljak! :) De szerintem ezt nem "csípősben", mérik hanem sóban!:) A Mostani külső el van sózva ezért nem jó és ezért nem izlik sokaknak!
Pár éve itt külsőn olyan vezérek vitáztak kultúráltan, mint Montipapa,Nagy Incze,Vigyori,Yesode,Archimedes,Fater,Litle John,Süsü,Shrek...stb.. és lehet nem kedvelték egymást de élvezet volt olvasni a vitákat és érveket! Mára ebből semmi nem maradt! :(

És még Szala szóba se került! :D
 
Fent