Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

DeletedUser19243

Vendég
Ha te vagy akkor igen. Azok a fanatic faluk is érdekesen kerültek amoda át egyik éjjel. ha az illető nem volt tégla, vagy ilyen, akkor azért kétlem hogy olyan gyorsan elvisznek egy aktív fiókot. Ott akkor az hogy is volt?
En Én vagyok Te meg Ő :D
Amugy bejeloltelek facen, remelve hogy befuzol :(
 

DeletedUser19367

Vendég
Leírom a véleményem (me mé ne), utána el lehet engem is küldeni az anyámba. Pontokba szedem ezt a szervert én hogy látom kívülről, illetve minimális rálátással, amit pár kollégától kapok:

-Először is az hogy az OS nem érdemli meg a győzelmet, az eléggé fals, ők az egyetlen akik ezen a szerón normálisan harcolnak. Ettől függetlenül a szerveren mindegyik klán egy gyászkereszt, az OS nem azért van előnyben, mert olyan hűde jók, hanem azért, mert van jópár nagyon jó húzóemberük. Ugyanez a többi klánban nincsen meg, vagy csak nagyon elenyészően.
-Akárki akármit mond, az az NB move nagyon gáz, és az is fog maradni - és nem másodszor volt hülyeség, hanem először. (aki érti, érti, aki nem, nem).
-Mindenki vs OS-be sincsen túl sok esélye a mindenkinek, attól hogy összeállnak, a béna játékosok és a béna szervezés nem javulnak. (bár utóbbinak van esélye)
-Milénáékon kár meglepődni. Aki látta már őket játszani, az tudja, hogy a baráti társaságuk így vagy úgy de külön utakon fog járni. Ez az ő játékuk, el kell fogadni, de akit ez váratlanul ért, az vagy nagyon új a játékba, vagy kevés embert ismer.
-Pilvoról nem tudok se rosszat se jót mondani, de meglepne, ha ő lenne a főgonosz. A többi részében akár lehet is igazság.
-Igen, tudom, én is meg a klánom is noobok vagyunk, V50 meg a többi.

Viszont! Végre beindultok :D Eddig olyan kis csendesek voltatok.

korekt iras. Oszinten en mint OS tag sem tudom megmondani, hogy igazan mire is vagyunk kepesek, mert ego nelkul, nem kellett meg 100%-on porogni. Nekem nem volt sok kozos vilagom Mileenaval, de egy valamit megtanultam, a legjobb dolog amit tehet egy klan ha az ellenfel oldalan tartja, mert ideig oraig hasznos, ugyes de a vege ugyanaz lesz. Pilvorol meg sztem szinte senki nem tudna rosszat mondani, aki jatszott vele az tudja, hogy soha senkihez nincs egy rossz szava se akkor sem ha megerdemli, mint sokszor en.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Milyen meglepő :D az OS nek nem tetszik :) ki gondolta volna.. ja várj.. mintha mondta volna miközben írta, és tudtam én is miközben ide ki, írtam

De tartom magam ahhoz amihez eddig is :) mindenkinek lehet véleménye és a szerkesztőség szerintem pártatlan vagy az szeretne maradni mivel minden oldalon vannak ismerősök.. és nem áll szándékomban megsérteni sem az egyik sem a másik oldalt..
(remélem azé me itt megy a balhé véglegesítenek xD ugye és lehet majd saját író asztalom az ablak mellet :) létszi <3 minden vágyam :p
Mi hozzuk a híreket azt basz4kodj a be mondóval ha kiderül hogy fals hírek voltak, majd tuti ki adunk valami bocsánat kérő közleményt vagy a szőnyeg alá söpörjük mint ahogyan ezt itt sokan szeretnétek,

De egyenlőre a fentebb általam le irt dolgok hitelességéről mindenki egyénenként dönthet mivel érdemben nem lett megcáfolva semmi :)

Ti nyilvánvalóan ahhoz a táborhoz tartoztok akik nem hiszik el vagy/tagadják, én részemről meg hiszek az informátornak.. nem gondolom hogy hazudott vagy kitalált mese lenne jól meg volt fizetve a szerkesztőségi bügyéböl.. (ne a fizumból üsd le köszke) hogy az igazat mondja :) ;)
 

DeletedUser19367

Vendég
Milyen meglepő :D az OS nek nem tetszik :) ki gondolta volna.. ja várj.. mintha mondta volna miközben írta, és tudtam én is miközben ide ki, írtam

De tartom magam ahhoz amihez eddig is :) mindenkinek lehet véleménye és a szerkesztőség szerintem pártatlan vagy az szeretne maradni mivel minden oldalon vannak ismerősök.. és nem áll szándékomban megsérteni sem az egyik sem a másik oldalt..
(remélem azé me itt megy a balhé véglegesítenek xD ugye és lehet majd saját író asztalom az ablak mellet :) létszi <3 minden vágyam :p
Mi hozzuk a híreket azt basz4kodj a be mondóval ha kiderül hogy fals hírek voltak, majd tuti ki adunk valami bocsánat kérő közleményt vagy a szőnyeg alá söpörjük mint ahogyan ezt itt sokan szeretnétek,

De egyenlőre a fentebb általam le irt dolgok hitelességéről mindenki egyénenként dönthet mivel érdemben nem lett megcáfolva semmi :)

Ti nyilvánvalóan ahhoz a táborhoz tartoztok akik nem hiszik el vagy/tagadják, én részemről meg hiszek az informátornak.. nem gondolom hogy hazudott vagy kitalált mese lenne jól meg volt fizetve a szerkesztőségi bügyéböl.. (ne a fizumból üsd le köszke) hogy az igazat mondja :) ;)


na akkor elmondom en ki az : Warrior Leadr, o kente fel a sereget 4000 pontosan es kezdte ujra, majd ragott be En-te-o fiokra es adta le a falvait :D
na szoval, ez a tag kezet csokolhatna pilvonak ha tudna hanyszor allt ki erte...sokszor figyelmeztettuk pilvot ne bizzon a tagba, mert gond lesz vele, mert nem csapat jatekos, arrogans kezelhetetlen, de pilvo bizott benne, mert o ilyen, nem itel meg valakit masok velemenye alapjan :) Minent megadott neki pilvo, teruletet hatarorszagban, tombot fronton, o ezzel halalta meg :) Na ez a valaszom es igen mindneki azt von le amit akar.
 

DeletedUser18797

Vendég
Teljesen véletlen volt az a foglalás, gondoltam nemvédi a srác de azt nem, hogy ilyen gyorsan faluátadásra kerül a sor

De hogy a fnatic klánnal az os dipozna valamit, ne vicceljünk már
Ez olyan lenne mintha 5.emeletrol kiköpnék egyet majd lefutnék gyorsba és leérve aláállnék a köpés alá
Az nem lep meg, hogy a fnatic vezető ilyen döntést hozna mert ilyen téren olyan szinten vannak mint a szomszéd 60éves marika néni
De hogy a tagok is követnék ezt ... hát nemtudom sokakból nemtudnám ezt kinezni
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Nekem nem volt sok kozos vilagom Mileenaval, de egy valamit megtanultam, a legjobb dolog amit tehet egy klan ha az ellenfel oldalan tartja, mert ideig oraig hasznos, ugyes de a vege ugyanaz lesz.

Ezt én is így látom.

Nem tudom Dj, de 43 és 50 en se mentünk külön. 52 nagyon szarul jött ki 55 meg túl friss.

Igaz, 43-on a klán másik fele vált ki és maradtatok külön. 50 valóban nem.
 

DeletedUser20086

Vendég
Engem kivágtak a volt társad fiók osztása miatt, a végén én már nem voltam ott, szóval 43 -on maradtunk RPG, vagy talán rosszul emlékszem?
 

DeletedUser20086

Vendég
Vagy úgy. Hát ja. A szervert végül ilyen olyan módon de az rpg ben fejeztük be mind. Bár azért az érdekes volt rám vágták a fiókot hogy osszam szét engedélyezve van, azt kiderult nincs is. XD patent
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Vagy úgy. Hát ja. A szervert végül ilyen olyan módon de az rpg ben fejeztük be mind. Bár azért az érdekes volt rám vágták a fiókot hogy osszam szét engedélyezve van, azt kiderult nincs is. XD patent

Én mondtam utána, hogy Hűbele accot senki ne helyeljen inkább, abból csak baj van xD
 

DeletedUser19262

Vendég
Na akkor nézzük csak..elsőnek azt ragadnám meg hogy a pártatlanság az már a riportodban megbukott mert a másik klánt meg se kérdezted erről plusz helyeselsz a riport közbe :)
a másik hogy az ha valaki nem vállalja a nevét és úgy mocskolódik még szánalmasabb pláne ha a háttérből teszi ezt ha valami baja van velünk jöjjön ki válalja fel a nevét jöjjön ki frontra és tegyen valamit :)
ahhoz képest hogy 2-3 arma után végünk ez az első arma kemény 7falura volt elég nekik..elég sok falut kéne hozni a maradék 2 armába ha be akartok minket dönteni de vegyétek fel az informátorotokat a klánba és akkor menni fog minden :)

nézzük akkor az üzenet váltást

"töbször elmondta skypon
már az elején lepaktáltak
ezért nem támadtatok OS-t és hagytátok Shárkékat megnőni
"

Igen ez pont így történt, vagy pedig nem megy neki az elején senki egy olyan pp-s játékosnak mint gabera mert abból sok jó úgy sem fog kisülni a másik meg hogy nem hiszem hogy az nb-nek az elején a shark fiok potenciális cp lett volna mikor ott volt a kontijukon a fanatic kisklánja de igen már az elején lepaktáltunk sőt még nukeat meg védőt is kértünk tőletek hogy ezzel is hátráltatva legyetek.


"én amikor minden kiderült kiléptem és kivonultam a világról
pilvot elküldtem a p1cs*a skype-on
Hallgatott ne félj
olyanok derültek ki hogy fanatic játékosoktól kuncsorgott falvakat
qva sok nem foglalás volt csak kikuncsorogták az abbahagyóktól
bent szorták szerták ezek meg elhitték
aztán mondta hogy le van szerződve a két klán és berakják szövinek
mármint gummiékat
"

Ha pilvot elküldte oda amit leírt akkor miért nem válalja a nevét? hiszen úgy is kiderülne hogy ki ő?! vagy várj csak lehet hogy ez meg se történt és ezt is csak úgy bekamuzta és ez által tovább életben marad az álca?
fanatic játékosok leveleinek tömkelege volt bent a vezetői csoportba ahol írják hogy belsőzni akarják őket meg nem tetszik nekik ben vezetése és leadnák nekünk a faluikat ha erre pilvo azt válaszolta hogy elfogadja akkor jó mondjuk rá hogy kikuncsorgás volt mindenki úgy gondolja ahogy akarja :)



"az OS nem érdemel győzelmet
maga az hogy a fanatic fronton ott tartanak ahol az én érdemem
nem az övék
én nuketam ki a fél klánt 4000 pontosan
"

hmm innen is üdvözlöm warrior leadert ugyan is ez az ő nukeja volt és ha úgy gondolja hogy tényleg az ő érdeme akkor ezúton is köszönjük neki elég sokat segített legalábbis az ő meglátása szerint..aztán bevágta a hisztit hátra ment.. megint kiment a frontra de megint behisztizett és újra abba hagyta de amúgy igen mindent neki köszönhetünk csak azt alig tudtuk leszervezni hogy a faluit átvegyünk amit az újrakezdése után INGYEN kapott fronton..látod mi ilyen rossz vezérek vagyunk hogy a hisztije után is levittük frontra :(



"az Én-Te-Ő fiók meg össze vissza hazudott
saját mag szavát is átköltötte
az a vezetés 1 kazal szar
a játékos állomány 2 nuket nem bír ki
ezt én tudom ill 2 armát
3 bejövőnél már egymásra dobták a fiókot az van hogy
max 3 arma tőletek és a nemtől
és rip
te meg velük akarsz nyerni :D
os-el ugyan..
"


na ez a kedvenc részem hiszen ebbe én is szerepet kapok de meg se lepődök hiszen a sok hisztije után warrior leadernek elmagyaráztam hogy nem való frontra elhiszem hogy ezek után neheztel a fiokra :)

azt a 2-3 armát meg várjuk dév szomszédommal nagyon izgatottan.. szóljatok ha már sikerült átütni minket és rip :D
de ha mi túl nehezek lennénk akkor próbálkozzatok lent az ulti fiokkal vagy a fene aonen belami részen hátha ott csurran cseppen néha 1-2 falú :D


"pilvot használja az os vezetés mert nő
ő beszélget mindenkivel csacsog nevet és sokan elalélnak tőle :D
és hát idővel azt teszik amit akar
"

na ezen is sikerült egy jót nevetnem :D
minden klánba van nő és csacsog és nevet de ha valaki ez miatt teszi azt amit akar akkor az elég nagy papucs lehet a való életben is már ne haragudj :D
Nem nem azért ő az OS vezető mert nő :D hanem mert az ő neve alatt mentünk 50-en is és így lett itt is ő a vezető de semmiben nem dönt egyedül :)
sőt annyira szídjátok gumit meg a szövi létrejöttét hogy azt azért megemlíteném hogy mikor le volt a szövi beszélve akkor danes is ott volt gumi pilvo meg rajtam kívül szóval nem csak gumi tudott róla és egyezett bele hanem danes is..akinek ha annyira nem tetszett volna valami akkor ott mondhatta volna de persze most utólag nagy a szája és könnyű mindent gumira hárítani de ő is pont ugyan úgy ott volt és beleegyezett :)



"ismerősökkel írattak rám hogy ne pofázzak
k***l ezért már pl szóba sem állok pedig 5 év barátság volt köztünk
ezért nem akarok nevet adni a dologhoz
3 barátom ment rá már erre."


Érdekes ez a warrior leader :)
ő a megtestesült őszinteség közbe már alapból úgy jött hozzánk 55-re hogy megkérte pilvot ne mondja el ki ő mert sokan utálnák ő azok után amit 50en csinált plusz régebbi világról is van többünkkel sérelme :)
most ez a levél után megint titkolni kell ki ő mert még többen utálják..biztos hogy egy ilyen ember szavainak kéne hinnem? :D
na mind1 ezt csak úgy megjegyeztem így a végére :)


Szóval ezek után én csak annyit tennék hozzá hogy szerver elején úgy indultunk hogy no dipo igen :)
de aztán a fanatic nemesis szövibe lett és az akkori állás szerint úgy mérlegeltünk nem volt még felszedve a hátországunk rendesen és ha beáll melléjük az nb-is akkor nem biztos hogy bírnánk és mivel nem akartunk az sbt sorsára jutni így megkerestük gumit meg danest és felajánlottuk nekik a szövit (igen annak ellenére is amit az elején mondtunk) ami nekik is legalább annyira jól jött mint nekünk meg lehet nézni a foglalt falukat közös armáknál szóval ez a golyófogónak voltak használva részt hagyjuk is :)

Ezek után amit sokan félre értenek nekünk nem azzal van bajunk hogy az nb össze állt a nemesissel mert szíve joguk..hanem az hogy hogyan :)
mert ha mi nem tudjuk meg odaátról tagoktól hogy mi van akkor danes meg resurgent az életbe nem szól nekünk :)
ha szóltak volna hogy figyu gumi egy szar és ott hagyjuk a szövi így értelmét veszti és legyen 1 hét mnt szerintem senki nem szólt volna semmit max duzzogott volna 1-2 tag de ennyi viszont egy ilyen húzás után is mi vagyunk beállítva gerinctelennek meg szar klánnak meg tudom is én minek az azért elég gáz mert mi tartottuk magunkat ahhoz amit a szövibe megbszéltünk danessal meg gumival:)

arra is reagálnék meg hogy a fanatical diponk van mert elég felkapott téma lett mostanában :)
Igen pilvo beszél bennel és benék akarnak az AG ellen szövit. Pilvo felhozta nekünk a témát vezetőibe hogy egy mnt-be ő bele menne de szövibe nem viszont a többi vezető ezt azonna meg is vétózta így megnyugtatok minden kételkedőt az OS diplomáciájába mindenki piros és mindenkivel háborúban is állunk :)

ezek után én is csak annyit mondok hogy mindenki azt hisz el amit akar és annak akit akar viszont ha valami nem tetszik jöjjön a harctérre és ott mutassa meg mit tud ne pedig "névtelenül" próbálgassa lejáratni azt a klánt és azt a vezetőt aki befogadta őt annak ellenére is hogy semmit nem tudtunk róla és pilvo végig védte őt a tagok támadásaival szembe :)


Üdv:Én-Te-Ő(vadi)
 

DeletedUser16135

Vendég
Jó a buli csak Ita legyen bedarálva fixen, hogy lehessen duálom, köszi!

íme egy ok,miért ne bántsatok...nem tehetitek ezt velem :oops::confused:

de amúgy ja...unalmas igy eléggé :confused:
______________________

azzal viszont egyet tudok érteni,hogy játékon kivül valóban semmi erőfeszitést nem kellett tennie az OS-nek,konkrétan tényleg csak játszani. :D erős a csapat, nem is csodálkozom a jelenlegi álláson....de hé, legalább már elkezdődött valami, és nem vár a zöme arra,hogy "majd szervezzük". :D

kezdetnek megteszi...hajrá mindenki :)
 
Fent