Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

DeletedUser19367

Vendég
De most ki kivel van? A kirájság megcsappant, de Milénáék most magukba vannak?
Mileenaek azt hitték betudnak minke zsarolni és kapnak egy szövit vagy győztes klánban helyet, mi ezt természetesen nem adtuk meg nekik így hadat üzentek, NB természetesen lefeküdt nekik és bevállalták azt amit mi elvböl elutasítottunk.
 

DeletedUser19877

Vendég
De most ki kivel van? A kirájság megcsappant, de Milénáék most magukba vannak?

OS részéről háború van mindenkivel. Vagyis még a volt N.B-nek be kell lépni a háborúba ellenünk.

Azt, hogy az AG milyen diplomáciai helyzetben van a többi klánnal nem tudom.
 

DeletedUser19570

Vendég
Mileenaek azt hitték betudnak minke zsarolni és kapnak egy szövit vagy győztes klánban helyet, mi ezt természetesen nem adtuk meg nekik így hadat üzentek, NB természetesen lefeküdt nekik és bevállalták azt amit mi elvböl elutasítottunk.


Én ezek után érkeztem. Nem mennék Os be semmiképp,plussz szövit se támogatnám. Nem lenne izgalom,nem tudnánk kivel játszani. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Mileenaek azt hitték betudnak minke zsarolni és kapnak egy szövit vagy győztes klánban helyet, mi ezt természetesen nem adtuk meg nekik így hadat üzentek, NB természetesen lefeküdt nekik és bevállalták azt amit mi elvböl elutasítottunk.

Tehát akkor mindenki vs Ti?
 

DeletedUser20086

Vendég
Szia Yugi,
Úgy gondoltam írok neked, ezt

Választást ajánlottunk minden oldalnak hogy mit akar. Mint a fanatic mint NN és Ti is tájékoztatva voltatok, hogy MI mit is akarunk: balance -ba helyezni a világot hogy ne all 4 1 legyen mint világ 50.
Elvből elutasítás:
"Érjünk össze utána újra beszéljük"- na mi ezt utasítottuk vissza
Részünkről ennyi, nincs harag, sem pedig ellentét veletek, de mindenki választott mit akar.
 

DeletedUser19367

Vendég
részünkről sincs harag, semmivel nem tartoztatok nekünk mi sem nektek, sőt már bánom, hogy védőt szerveztem az NB-nek amikor csaptatok őket :D
 

DeletedUser20086

Vendég
Igen hallottam erről is, mondjuk őszintén meglepődtem kicsit, nem számítottam rá. Viszont ezzel nincs baj, szövetségesek között ez így működik tisztességesen!
#respect
 

DeletedUser20086

Vendég
A játék eleme a helyezkedés. Talán rájöttek idővel hogy csak így maradt lehetőségük. Nem tartanám egyedüli esetnek ezt sem de nem csak most, visszamenőleg akár évekre sem. Szabadidőbe az összes volt világ külsős részét olvasgatom. Még sok világ van hátra kb. De mindenhol volt legalább egy olyan amivel nem értettek egyet. Itt is. Meglássuk ez hogy alakul, raktunk nem múlik egy kis jó harc. Elvégre ezért jött mindenki, bűnözni a falvakkal/harcolni/

Sok sikert néktek!
 

DeletedUser19367

Vendég
Sztem meg sokkal fontosabb megmaradni egy játékban is embernek, mert aki a játékban gerinctelen az életben is, én az életben is egy paraszt vagyok azzal aki megérdemli és korekt azzal aki azt érdemli meg. Egy ilyen húzással legjobb esetben mit nyerhet az ember? Elárulom 800 pp-t, dicsőséget és játékélményt nem, tapasztalat v50, pedig ott else árultuk SBT-t de annyira szánalmas érzés volt a kezdeti fellángolás után, hogy hihetetlen.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Az NB-vel semmi gond nem lett volna, ha előtte nem szöviznek le az OS ellen. Aki vak, az nem látta csak, hogy 1 vs 1-be már veszett ügy. De ez, hogy leszöviztek, majd meggondolták magukat és beálltak a sorba, ez elég gáz (szerintem). De mindenki úgy játszik, ahogy neki szimpi. V50 valami divatot teremtett. SBT vs mindenki. V51 FS vs mindenki. V53 ASG vs mindenki. V54 WINTER vs mindenki. V55 OS vs mindenki.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Az NB-vel semmi gond nem lett volna, ha előtte nem szöviznek le az OS ellen. Aki vak, az nem látta csak, hogy 1 vs 1-be már veszett ügy. De ez, hogy leszöviztek, majd meggondolták magukat és beálltak a sorba, ez elég gáz (szerintem). De mindenki úgy játszik, ahogy neki szimpi. V50 valami divatot teremtett. SBT vs mindenki. V51 FS vs mindenki. V53 ASG vs mindenki. V54 WINTER vs mindenki. V55 OS vs mindenki.

Szerintem előtte is mindig mindenki a legnagyobb ellen volt. Csakhogy egyet említsek v15 sparta. :D
 

DeletedUser18336

Vendég
Az NB-vel semmi gond nem lett volna, ha előtte nem szöviznek le az OS ellen. Aki vak, az nem látta csak, hogy 1 vs 1-be már veszett ügy. De ez, hogy leszöviztek, majd meggondolták magukat és beálltak a sorba, ez elég gáz (szerintem). De mindenki úgy játszik, ahogy neki szimpi. V50 valami divatot teremtett. SBT vs mindenki. V51 FS vs mindenki. V53 ASG vs mindenki. V54 WINTER vs mindenki. V55 OS vs mindenki.

v47 is random vs mindenki volt, ott is addig tartott az FF szövi, amíg a WAR el nem tűnt közülünk.

amúgy azt a v54 Winter vs "mindenki"-t magyarázd már meg, hogy ott ki a mindenki :D
 

DeletedUser

Vendég
Szia Yugi,
Úgy gondoltam írok neked, ezt

Választást ajánlottunk minden oldalnak hogy mit akar. Mint a fanatic mint NN és Ti is tájékoztatva voltatok, hogy MI mit is akarunk: balance -ba helyezni a világot hogy ne all 4 1 legyen mint világ 50.
Elvből elutasítás:
"Érjünk össze utána újra beszéljük"- na mi ezt utasítottuk vissza
Részünkről ennyi, nincs harag, sem pedig ellentét veletek, de mindenki választott mit akar.
Fura az ahogy a dolgokat intézed és elõadod. A kettõ nem ugyanaz. Világról világra kapom az infókat, de nem tiszta hogy mit is akarsz elérni. Egy saját klánt próbálsz építeni vagy csak klánokat szétbomlasztani. Valahogy beleviszel egy kis mártíságot is. Nekem eddig az utobbi jött le. Ne haragudj nem kritizálni akarlak, de nem értem mit akarsz ki hozni ebbõl. Kérlek magyarázd el nekem kiváncsi lennék rá.
 
Fent