Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

Deleted User - 1530803

Vendég
willpóver nem nagyon szokott játszani, ő csak ilyen külsős troll, aki iszonyat keményen próbálkozik azzal, hogy vicces legyen, csak nem nagyon jön össze neki :(

illetve nemzetközin játszogat, dehát csak ilyen töltelék játékos
A töltelék játékos még hagyján dehogy "próbál" vicces lenni? Nem emlékszem, hogy én sértegettelek volna téged bármikor is, de ezért nyílt a szupport ticket. Gondoltam szólok, hogy ne lepődj meg!
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Miért többen is kiléptek? :O


Akkor mobilról voltam :p és nem igazán láttam át a helyzetet gondoltam vannak még páran :)
De attól fügétlenül hogy még nem léptek ki szerintem nem Leather az egyetlen aki lázad a dolog ellen, és Én vele vagyok :) :D csak nekem a főnök asszonyom dilisebb mint pilvó.. és nem akarom hogy az ágyhoz pillanatragasztózza a Her.. érted... :p:D woof woof mesélte hogy egy ismerősével történt.. :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Szóljál a haverodnak hogy ne dobálozzon ilyen "próbál" vicces lenni dumával mert lehet nem merne ilyent mondani szemtől szembe!
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Inkább arról mesélj nekem, hogyha ilyen hatalmas nagy senki vagyok akkor miért érint ez téged ilyen mélyen és miért vagy ennyire insecure? Szedd össze magad muci!
 

DeletedUser19570

Vendég
Inkább arról mesélj nekem, hogyha ilyen hatalmas nagy senki vagyok akkor miért érint ez téged ilyen mélyen és miért vagy ennyire insecure? Szedd össze magad muci!


Hát ha ez nálad kiakadás és úgy tünik mintha mélyen érintene akkor nagyok a bajok.:D Csak nem értem mit keresel itt? Jó sok életed lehet hogyha nem is játszol itt,de itt magyarázol. :D

Na mindegy. Ha boldoggá tesz,nem veszem el tőled..
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Az 5. replyod volt és most már személyeskedsz is, de egyáltalán nem érint mélyen!
Tudod mit? Méggyőztél! Ráadásul nem is hazudsz! Rettentően tisztellek.

Egyébként nem válaszoltam az első kérdésedre, hogy "ki vagy?". Csak egy varmax wannabe, nézd el nekem kérlek!
 

DeletedUser19570

Vendég
Az 5. replyod volt és most már személyeskedsz is, de egyáltalán nem érint mélyen!
Tudod mit? Méggyőztél! Ráadásul nem is hazudsz! Rettentően tisztellek.

Egyébként nem válaszoltam az első kérdésedre, hogy "ki vagy?". Csak egy varmax wannabe, nézd el nekem kérlek!

Kedves vagyok és válaszolok. Miért baj ez?:D
 
Fent