Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

DeletedUser19331

Vendég
te egy normalis ember es jatekos voltal 45-on, harasztal voltal egy fiokban ha jol emlekszem, nem ertem, hogy tudtal ilyen Mileena szintre sullyedni :)

Italian Killer továbbra is egy normális ember, aki megtesz mindent a csapatáért a jó ízlés határán belül. Őt szerintem, ne szídd, mert többször megmutatta, hogy fontos neki a becsület, és a tisztességesség, amely szavakat a mai kh-ban, már nem igen látni, sem pedig az emberiségben. Sokan tanulhatnának tőle.
 

DeletedUser19367

Vendég
Italian Killer továbbra is egy normális ember, aki megtesz mindent a csapatáért a jó ízlés határán belül. Őt szerintem, ne szídd, mert többször megmutatta, hogy fontos neki a becsület, és a tisztességesség, amely szavakat a mai kh-ban, már nem igen látni, sem pedig az emberiségben. Sokan tanulhatnának tőle.

amugy ha eszre vetted volna Mileena irt Olasz fiokjabol, latszik a szovegen :D
 

DeletedUser16135

Vendég
még csak a jelszavam se tudja, annyira azért nem közösködünk :D

továbbra is az vagyok, aki voltam. csak ahogy te is a DSA mellett álltál ki, úgy én is mellettük. UK speed utáni új szokás lett, és amennyire időm manapság engedi, élvezem a velük töltött időt.

de ilyenkor él a paradoxon akkor, miszerint vagy ő ír az én fiókomból, vagy én írok az övéből :oops: hallottam már olyat is, hogy ő én vagyok....igy teljesen érthető miért jártam volna magammal, hisz...valljuk be, csodás emberi lény lettem :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser16135

Vendég
most mondanék valamit ennek kapcsán, de összefüggésbe hoznák mással, és úgy járunk, mint a múltkor, aztán hopp....banned :oops::rolleyes::confused:
 

DeletedUser19570

Vendég
Itt az értelmezési szótárt Ben sajnos neked kéne hordanod magaddal. Én végig tisztelettel beszéltem rólad/veled ,de az tény hogy ennyi faszságot még ember nem hordott össze pedig láttam egy két dolgot már.

1. Ha nálad az jo szisztéma,hogy az összes déli faluját a Varmax fioknak átkéne alakitani támadóvá míg az Os fronton lévőket védővé,akkor vagy abszolut nem értessz a játékhoz vagy valami elkattant. Mi a környékünkön egész vállalhatóan feltudjuk venni a harcot baromi jó Os tagok ellen,persze ha éppen nem véditek őket. :D

2. Nem baszogattunk,de ennyi már halad a dolog majd lesz valamit életembe nem hallottam. Én megmondtam,nem értek a vezetéshez nem is akarok vezetni se rangot,csak segiteni akartam meg csititani mindig a Cézár vs ti ügyeteket.

3. A kilépegetéseket sajnálom én mindig utána értesültem ezekről kivéve 1 szer amikor belementem. Én sem örültem ezeknek,mert én nem ilyen vagyok.

4. Itt lehet szidni minket hogy a saját játékunkat játszottuk,de igazából ostobán volt ez az egész szervezve. Nincs megérve ez a vezetőség ahhoz hogy egy klánt elvezessen. Mondom ezt ugy hogy Gimivel ahányszor beszéltem egy rettentő értelmes jo embert ismertem meg benne. Khalaff szintén.

5. Az hogy te amiket leirtál ezt el is hiszed és így gondolod az nagyon nagy baj..Jobb hogy kicsit visszavonulsz mert ez durva..
 

DeletedUser20086

Vendég
Nubface azért lépett ki mert minket segített védőkkel maga ellen! :( ez titok...

*ígéret betartva :p *
 

DeletedUser18797

Vendég
nem nem
leatherface azért lépett ki, hogy ne aztlássák az os viszi el john stark falvakat
mert ellenünk védekezik leathernek meg átadja
azért ezen a világon kiderült az is, saját anyátok eladnátok csak hogy előrébb jussatok a játékban :))
 

DeletedUser20086

Vendég
Tudom hogy miért lépett le.:) csak beígértem neki hogy kicsit csesztetem ha nem megy vissza.
 
Fent