Csevegő

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Első ránézésre a szerver harmatgyenge...hihetetlenül kevés valamirevaló csapatot látok,nem is tudom láttam-e már ilyen gyenge kezdőmezőnyt...ha nem regel be valami nagyobb klán a következő pár napban akkor tökéletes alkalom lesz a szerver valamelyik kevésbé ismert vagy egy teljesen új klánnak az előretörekvéshez...csak sajna általában ebből a havonta összeomló tömegkláncsaládok rendszere szokott inkább kialakulni,nem pedig valami új szervezett tényező...nekem az első benyomásom a csalódottság volt,azok a kisebb klánok amikben van néhány ismertebb játékos csak pp-zni jöttek,a nagyobbak meg 99% noname játékosokból állnak,akik 10-20faluig sem szoktak eljutni...jelenlegi erőviszonyok mellett egy ASG komoly esélyese lenne a szervernek...és nem viccelek...

ja és a kezdők kedvéért a 2 FS nevezetű klánnak hozzánk semmi köze,harmatgyenge tömegklánok amikben valószínűleg csak elbukni lehet,tanulni a játékról semmit sem...az a baj,hogy hirtelen nem is tudnék olyan csapatot mondani ahova érdemes lenne csatlakozni,esetleg a HNK a WOD vagy a GB...jelenleg őket látom picit kiemelkedni a noname klánok közül
 

DeletedUser19714

Vendég
Első ránézésre a szerver harmatgyenge...hihetetlenül kevés valamirevaló csapatot látok,nem is tudom láttam-e már ilyen gyenge kezdőmezőnyt...ha nem regel be valami nagyobb klán a következő pár napban akkor tökéletes alkalom lesz a szerver valamelyik kevésbé ismert vagy egy teljesen új klánnak az előretörekvéshez...csak sajna általában ebből a havonta összeomló tömegkláncsaládok rendszere szokott inkább kialakulni,nem pedig valami új szervezett tényező...nekem az első benyomásom a csalódottság volt,azok a kisebb klánok amikben van néhány ismertebb játékos csak pp-zni jöttek,a nagyobbak meg 99% noname játékosokból állnak,akik 10-20faluig sem szoktak eljutni...jelenlegi erőviszonyok mellett egy ASG komoly esélyese lenne a szervernek...és nem viccelek...

ja és a kezdők kedvéért a 2 FS nevezetű klánnak hozzánk semmi köze,harmatgyenge tömegklánok amikben valószínűleg csak elbukni lehet,tanulni a játékról semmit sem...az a baj,hogy hirtelen nem is tudnék olyan csapatot mondani ahova érdemes lenne csatlakozni,esetleg a HNK a WOD vagy a GB...jelenleg őket látom picit kiemelkedni a noname klánok közül
Ne tagadd, le váltottak 54re :D

Viccet félretéve.Első napon sok konzekvenciát nem lehet levonni.Remélem nem lesz igazad,mert akkor ppből se jut sok:D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Első ránézésre a szerver harmatgyenge...hihetetlenül kevés valamirevaló csapatot látok,nem is tudom láttam-e már ilyen gyenge kezdőmezőnyt...ha nem regel be valami nagyobb klán a következő pár napban akkor tökéletes alkalom lesz a szerver valamelyik kevésbé ismert vagy egy teljesen új klánnak az előretörekvéshez...csak sajna általában ebből a havonta összeomló tömegkláncsaládok rendszere szokott inkább kialakulni,nem pedig valami új szervezett tényező...nekem az első benyomásom a csalódottság volt,azok a kisebb klánok amikben van néhány ismertebb játékos csak pp-zni jöttek,a nagyobbak meg 99% noname játékosokból állnak,akik 10-20faluig sem szoktak eljutni...jelenlegi erőviszonyok mellett egy ASG komoly esélyese lenne a szervernek...és nem viccelek...

ja és a kezdők kedvéért a 2 FS nevezetű klánnak hozzánk semmi köze,harmatgyenge tömegklánok amikben valószínűleg csak elbukni lehet,tanulni a játékról semmit sem...az a baj,hogy hirtelen nem is tudnék olyan csapatot mondani ahova érdemes lenne csatlakozni,esetleg a HNK a WOD vagy a GB...jelenleg őket látom picit kiemelkedni a noname klánok közül

GB a vödör vezetésével tuti bukás HNK nem a legharciasabb klán mint azt tudjuk viszont ők már összeszokottak a WOD klán komoly szándékkal jött erre a világra azt tudom, ők nyerni szeretnének és bizonyítani és a vezérüket ismerve tisztességesen játszani szóval perpillanat nekem eddig ők a favorit remélem összejön nekik és alkotnak valamit :)
 

DeletedUser

Vendég
ez mi ez? ilyent én még sosem láttamo_O

391e39ca026b76352b9dfaa642c2fa64.jpg
 

DeletedUser19926

Vendég
Ezek nem normálisak az elején semmi értelme, hiszen nyersivel kell tömni, de sztem nem ez az elsődleges szempont, hiszen ha nem nyomatod a nyersit bele lerombolodik magától, elvileg.. :)

Kedves Chucky!
Mielőtt azt mondtad, hogy nem normálisak vagyunk kicsit logikusan kelett volna gondolkoznod de csak egy kicsit :)
Mivel új ez a funkció és ingyenes volt a 0.szint felhúzása így megnéztük, hogyan is néz ki és miként működik a dolog.
1 db fát se raktunk bele és nem is fogunk mert semmi lényege még a játék ezen szakaszán, hisz a sok nyersit elveszi amit a seregre és a falura is költhetünk. Így nagyvalószínüséggel lerombolódik de nem vesztünk vele semmit sem.
Csak okosabbak lettünk ezzel a funkcióval kapcsolatban.
Egyébként elég jó pofa lesz. :)
 

DeletedUser19925

Vendég
Első ránézésre a szerver harmatgyenge...hihetetlenül kevés valamirevaló csapatot látok,nem is tudom láttam-e már ilyen gyenge kezdőmezőnyt...ha nem regel be valami nagyobb klán a következő pár napban akkor tökéletes alkalom lesz a szerver valamelyik kevésbé ismert vagy egy teljesen új klánnak az előretörekvéshez...csak sajna általában ebből a havonta összeomló tömegkláncsaládok rendszere szokott inkább kialakulni,nem pedig valami új szervezett tényező...nekem az első benyomásom a csalódottság volt,azok a kisebb klánok amikben van néhány ismertebb játékos csak pp-zni jöttek,a nagyobbak meg 99% noname játékosokból állnak,akik 10-20faluig sem szoktak eljutni...jelenlegi erőviszonyok mellett egy ASG komoly esélyese lenne a szervernek...és nem viccelek...

ja és a kezdők kedvéért a 2 FS nevezetű klánnak hozzánk semmi köze,harmatgyenge tömegklánok amikben valószínűleg csak elbukni lehet,tanulni a játékról semmit sem...az a baj,hogy hirtelen nem is tudnék olyan csapatot mondani ahova érdemes lenne csatlakozni,esetleg a HNK a WOD vagy a GB...jelenleg őket látom picit kiemelkedni a noname klánok közül

Annyira nem változol.... mi alapján mondod hogy harmat gyenge így 2 nap után??? Miért az FS talán kemény? Volt valaha is olyan, hogy komoly klán ellen nyernitudtál külső segítség nélkül? V51-en van most egy összefogás ellenetek és már meg is torpantatok! :D Középszerű a klánod pajti! :D v45-ön ha nincs DSA akkor labdába sem rúgtok haversrác! :D v50-en meg el sem mertetek indulni! Szóval Te ne minősíts itt klánokat mert semmivel nem vagytok jobbak mint Ők! Ha v51-et behúztad... na akkor fogsz esetleg érni valamit! ;)
 

DeletedUser19714

Vendég
Annyira nem változol.... mi alapján mondod hogy harmat gyenge így 2 nap után??? Miért az FS talán kemény? Volt valaha is olyan, hogy komoly klán ellen nyernitudtál külső segítség nélkül? V51-en van most egy összefogás ellenetek és már meg is torpantatok! :D Középszerű a klánod pajti! :D v45-ön ha nincs DSA akkor labdába sem rúgtok haversrác! :D v50-en meg el sem mertetek indulni! Szóval Te ne minősíts itt klánokat mert semmivel nem vagytok jobbak mint Ők! Ha v51-et behúztad... na akkor fogsz esetleg érni valamit! ;)
Hát azért ez erős.v45ön lenyomták a Lupoékat,míg az első FS szerón egy bivaly SKULLS-tól kaptak csak ki.Az meg hogy az FS középszerű egyenesen nevetséges:)
 

DeletedUser19925

Vendég
Hát azért ez erős.v45ön lenyomták a Lupoékat,míg az első FS szerón egy bivaly SKULLS-tól kaptak csak ki.Az meg hogy az FS középszerű egyenesen nevetséges:)
Neked lehet, sőt biztosan, erősek! :D v45-ön könnyű volt Lupóékat lenyomni, mikor Lupóék elég tré helyzetben voltak. De nem kell magyarázkodnom neked, újjonc!
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
No és te ki vagy? Még sosem hallottam rólad. Legalább a neved vállald,hadd tudjuk meg milyen világverő játékoshoz van szerencsénk. Megeshet, hogy nem változtam túl sokat az utóbbi időben, de klánvezérként már nyertem 2 szervert, klántagkénk is még párat. Nagyjából 7 éves tapasztalattal és nagyjából ugyanannyi milliós fiók után meg merem engedni magamnak, hogy elmondjam a véleményem. Mellékesen megjegyzés, hogy v39en is pont ilyen összefogás volt ellenünk, mint 51en. Lehet sok dolgot mondani rám, de egy valami biztos nem vagyok neked : haversrác. Lehet kritizálni engem vagy az eredményeimet, de a klánomról tessék leszállni villámgyorsan...Rengeteg ember hatalmas erőfeszítéseket tett évekig azért, hogy ott tarthassunk ahol és annál azért többet tettünk le az asztalra,hogy egy ilyen noname pondró leszóljon minket. Má' bocsánat... Azonkívül minden világon ahol indultunk előre bejelentettük az indulásunkat. Ott tessék megmutatni, hogy milyen középszerűek vagyunk, ne egy álnév mögé megbújva más világról arcoskodva. Vagy legalább tájékozódva, tényekkel alátámasztva, nem csak hasraütésszerűen valamit random felböfögve...
 

DeletedUser19714

Vendég
Neked lehet, sőt biztosan, erősek! :D v45-ön könnyű volt Lupóékat lenyomni, mikor Lupóék elég tré helyzetben voltak. De nem kell magyarázkodnom neked, újjonc!
Nem is mondta senki hogy magyarázkodj:)
Újoncnak nem mondanám magam,de gondolj amit szeretnél.Provokatív hozzászolásaid nem mást csak magad minősítik.A játéktudásod pedig az,hogy szerinted az FS középszerű klán,51en vagyok duálban jelenleg és van szerencsém tapasztalni a tudásukat.Ha ez középszerű,illetve a 2 szervergyőzelem akkor szerintem sokan vállalnák a középszerűséget.:)
A további hozzászólásaidra nem reagálnék,további jó szórakozást.
Gero
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Ha komolyan jönnek játszani a megszokott vezetőségükkel akkor toronymagas esélyesként indulnak...
 
Fent