Csevegő

DeletedUser19925

Vendég
No és te ki vagy? Még sosem hallottam rólad. Legalább a neved vállald,hadd tudjuk meg milyen világverő játékoshoz van szerencsénk. Megeshet, hogy nem változtam túl sokat az utóbbi időben, de klánvezérként már nyertem 2 szervert, klántagkénk is még párat. Nagyjából 7 éves tapasztalattal és nagyjából ugyanannyi milliós fiók után meg merem engedni magamnak, hogy elmondjam a véleményem. Mellékesen megjegyzés, hogy v39en is pont ilyen összefogás volt ellenünk, mint 51en. Lehet sok dolgot mondani rám, de egy valami biztos nem vagyok neked : haversrác. Lehet kritizálni engem vagy az eredményeimet, de a klánomról tessék leszállni villámgyorsan...Rengeteg ember hatalmas erőfeszítéseket tett évekig azért, hogy ott tarthassunk ahol és annál azért többet tettünk le az asztalra,hogy egy ilyen noname pondró leszóljon minket. Má' bocsánat... Azonkívül minden világon ahol indultunk előre bejelentettük az indulásunkat. Ott tessék megmutatni, hogy milyen középszerűek vagyunk, ne egy álnév mögé megbújva más világról arcoskodva. Vagy legalább tájékozódva, tényekkel alátámasztva, nem csak hasraütésszerűen valamit random felböfögve...
Elhiszem hogy nem tetszik! Talán azért mert igaz? Mutass eredményt Light!!! Mutass amit önerőből eddig feltudtál mutatni és nem mások mentoráltak vagy tolták a klánod fenekét! A Spárta, (még az a Spárta is) simán leradírozott volna Téged v45-ről! Könnyű volt egy DSA árnyékából indulni! Egy olyan starterekból álló klánnal mint a DSA-val akik már az elején óriási előnyt kovácsolnak nem volt nehéz szervert nyerni! Most hogy nincs senki aki tolná a szekereteket már megakad a nokedli mi? Hagyd már magad... füst vagy!!! V50-re meg be sem merted dugni az orrod mert fostál hogy a Spárta revansot vesz! Szar az igazság mi? :D Hallom ám hogy v51-en is mik történnek! Ha pedig valóban akkora vezér lennél vagy játékos, mint aminek itt előadod magad, akkor tökéletesen tudnád, hogy én sem ma kezdtem a pályát HAVER! ;)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Elhiszem hogy nem tetszik! Talán azért mert igaz? Mutass eredményt Light!!! Mutass amit önerőből eddig feltudtál mutatni és nem mások mentoráltak vagy tolták a klánod fenekét! A Spárta, (még az a Spárta is) simán leradírozott volna Téged v45-ről! Könnyű volt egy DSA árnyékából indulni! Egy olyan starterekból álló klánnal mint a DSA-val akik már az elején óriási előnyt kovácsolnak nem volt nehéz szervert nyerni! Most hogy nincs senki aki tolná a szekereteket már megakad a nokedli mi? Hagyd már magad... füst vagy!!! V50-re meg be sem merted dugni az orrod mert fostál hogy a Spárta revansot vesz! Szar az igazság mi? :D Hallom ám hogy v51-en is mik történnek! Ha pedig valóban akkora vezér lennél vagy játékos, mint aminek itt előadod magad, akkor tökéletesen tudnád, hogy én sem ma kezdtem a pályát HAVER! ;)

Tekintettel arra,hogy még mindig nem vállalod fel ki vagy...Manboy vagy Dongábor? :) Melyik nagynevű megmondóembert rejti a fiókod?:)
Van egy olyan sanda gyanúm,hogy valaki olyan vagy akit már lemostunk valamelyik szerveren,azért inkognitóban nyomatod a rizsát arról,hogy milyen jó vagy:) Bár Manboy nem utál ennyire,ő csak összevissza beszél...szóval,te vagy az Gabi? Ugye nem?:D Mond,hogy nem,túl irónikus lenne ha olyan nevezné középszerűnek az FS-t aki a saját klánjával 2x annyi taggal 1,5hónap alatt lett lerendezve és elzavarva a következő szerverre,hogy ott is elbukjon :D
 
Utoljára szerkesztve:

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Ha már az FS nem jön a vezetőségével... :DDDDDD
Hát látod,a remek v51es végjáték még majd egy évig eltart...:D meg még egyáltalán nincs eldőlve a szerver...:D

Kapufa haversrác! :D

Aszondod? Majd hiszem,ha mondod ki vagy. Majd ha felvállalod magad,akkor lesz miről beszélni,addig csak egy beszari alak a búvóhelyéről bizonygatja,hogy ő milyen kemény...

jó buli ez a szájkarate :D
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Hát látod,a remek v51es végjáték még majd egy évig eltart...:D meg még egyáltalán nincs eldőlve a szerver...:D



Aszondod? Majd hiszem,ha mondod ki vagy. Majd ha felvállalod magad,akkor lesz miről beszélni,addig csak egy beszari alak a búvóhelyéről bizonygatja,hogy ő milyen kemény...

Beküldtétek a klánt, hogy majd ha jól mennek a dógok akkor jöttök, és nyertek itt is mint Sofi 46-47-en!!!!
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Már nevet váltottak :) (amiért egyébként köszönet nekik - meg a klántagjainknak is,hogy bőszen reklamáltak nekik)
Az a baj,hogy 51en tényleg komoly ellenállásba akadtunk és teljes vállszélességgel oda kell tegyük magunkat,nem tudunk osztódni :D Viszont azt még mindig nem tudom,hogy a Winter mennyire is gondolja komolyan ezt a szerver...Mondjuk majd kiderül :)
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Már nevet váltottak :) (amiért egyébként köszönet nekik - meg a klántagjainknak is,hogy bőszen reklamáltak nekik)
Az a baj,hogy 51en tényleg komoly ellenállásba akadtunk és teljes vállszélességgel oda kell tegyük magunkat,nem tudunk osztódni :D Viszont azt még mindig nem tudom,hogy a Winter mennyire is gondolja komolyan ezt a szerver...Mondjuk majd kiderül :)

Érdekes párhuzam :) jatszunk egyet :)
 

DeletedUser19367

Vendég
Dongabor megigerte elver minket pp mentes szeron, oszt 4* es tulerobe bucira lett verve :D elbujt szegyeneben, most megint elokerult :D
 

DeletedUser

Vendég
Hihetetlen nem véletlen óvtak a külsõtöl. Most ezt miért kell? Inkább írjatok egy összefoglalót a klánokról szivesebben olvasnám. Szerintem nem csak én.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Kedves light!
Ha kurvának megy az ember ne csodálkozzon ha megrépázzák, ugyebár.
Te az első hozzászólásod első bekezdésben ledegradáltad az egész szerver kezdő klánjait.
Ennek két oka lehet:
1,
Feszültséget akarsz kelteni mert hülye vagy.
2,
Hülye vagy és feszültséget akarsz kelteni.

Mégis mire gondoltál?
Hogy az azon a világon játszok közül senki sem fog beléd állni?
Nyilván de ....

Én tudok egy 3. okot is. Az elmúlt években folyamatosan követtem a szerverek alakulását. Szinte mindegyiknek. Valamint meglehetősen jó memóriával is rendelkezek,olyan játékosokra is emlékszem akikkel még kezdőként játszottam együtt,sőt az első komoly klánnak amiben voltam fel tudnám sorolni 30-40tagját különösebb megerőltetés nélkül,pedig az már 7éve volt. Sőt még arra is emlékszem nagyjából,hogy egymáshoz képest hogy helyezkedtünk el a térképen...Ebből kifolyólag emlékszem szinte minden játékosra aki valami kiemelkedőt letett az asztalra olyan szerveren amit figyelemmel követtem. Azokra is emlékezni szoktam akik nagyon rosszak voltak és rengeteg olyan játékos van,akiket már sokszor láttam szervereken,ezért legalább a nevük ismerős. Ezenkívül mivel már piszkosul régóta játszok és vezetői pozícióban vagyok hosszú évek óta rengeteg játékost ismerek klánon belülről,szövetségestől illetve ellenséges klánokból is. Következtetés --> Mikor indul egy szerver egy adott klán nevéből,vezetőjéből,névsorából következtetni tudok annak várható erejére.
Hozzáteszem,hogy a Winter indulását nem láttam még(alig volt pár tagjuk bent a szerveren akkor),anélkül írtam le azt a hozzászólásomat. Bementem a szerverre és végignéztem a népesebb klánokat.
Legyen egy focis hasonlat...ha meccset mutat a tv és éppen 2 olyan csapat játszik amelyek általában a bajnokságuk középmezőnyében szerepelnek,illetve nem hallottad még egyik játékosuk nevét sem,pedig már régóta nézel focit,akkor nem világszínvonalú mérkőzésre fogsz számítani. Szóval mikor azt mondom harmatgyenge a mezőny,akkor úgy értem,hogy totál ismeretlen társaságok általában nemhogy jó,hanem irdatlanul rossz teljesítményekre hajlamosabbak inkább. Nem kizárt,hogy tévedek,de írtam is,hogy remek terepnek ígérkezik ismeretlen klánoknak a felemelkedéshez. Hidd el ha látom,hogy valakik hirtelen szuper teljesítményt nyújtanak elsők között fogom elismerni őket...Ráadásul attól,hogy gyenge a mezőny lehetnek jó klánok és játékosok,senki nem állította,hogy nem. Láttad valahol,hogy én kipécéztem klánokat vagy játékosokat és leszaroztam őket? Hazudni nem fogok,nem fogom azt állítani,hogy bakker de jó szerver lesz ez...szépítsem?Szuper szerver lesz! Igaz,hogy az előző szerveren több ismert klán és játékos volt,meg az azelőttin is,meg az azelőttin is meg az azelőttin is...meg az azelőttin is...így jobb?:D Viszont azóta itt a Winter,szóval a helyzet azért javult és legalább 1 klán kiemelhető esélyesként a szerveren...Aztán lehet kiszúrnak velem és csak pp-zni jönnek,kitudja...

Visszatérve a hozzászólásodra. Kötve hiszem,hogy Dongábor játszana a szerveren és nyílván nem az adott klánokat védi,hanem kedvenc hobbijának élve inkognitóban engem és az FS-t jött szapulni. (Látjátok,hogy eltűnt mióta betippeltem,hogy ő lehet az?:))

Összefoglalva a répát meghagyom neked,ha meg az írásaim kritizálod jó lenne ha legalább végigolvasnád őket...Akkor talán leesne,hogy szerintem semmi nem szimplán fehér,vagy fekete. Sosem mondtam,hogy nem tévedhetek,sokszor előfordult már. A lehetőség mindenkinek adott,hogy megcáfoljon. Viszont véleményem szerint igen nagy különbség van aközött,hogy én egy jövőben kibontakozó szerverre tippelgetek illetve aközött,hogy valaki egy múltban történt konkrét eseményt próbál úgy beállítani,hogy neki legyen igaza. Ugyanis mivel jós nem vagyok nyílvánvalóan tippelgetek és csak a saját szubjektív véleményem tudom leírni,amivel lehet egyetérteni vagy nem. Viszont aki a "történelmet" próbálja hamisítani,úgy,hogy besároz másokat annak a szándéka rosszindulatú és elítélendő,főleg ha ezt egy álca mögé bújva teszi összehazudozva mindent amit ér. Legyen egy időjárásos hasonlat is...Én azt mondom,hogy szar idő van,de ettől függetlenül bármikor kisüthet a nap. A másik illető meg szaros pelenkákat dobál sunyiban mások postaládájába,mert nem szereti őket.A kettő között ég és föld a különbség...

Remélem érthető amit írtam :)
 
Utoljára szerkesztve:

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Hihetetlen nem véletlen óvtak a külsõtöl. Most ezt miért kell? Inkább írjatok egy összefoglalót a klánokról szivesebben olvasnám. Szerintem nem csak én.

Az a baj,hogy még egyáltalán nem biztos,hogy minden klán beregisztrált és a mezőnyük sem végleges még. Jelenleg a tesztklán 2. helyen áll...szerintem ez mindent elmond. Kell még pár nap,mire elkezd kirajzolódni a térképen,hogy ki merre van,utána lehet kicsit részletesebb elemzéseket írni. Főleg mivel még faluáthelyezője is van nagyon sokaknak...

Ami biztosan kijelenthető,hogy a Winter amióta tömegesen beregisztráltak a szerver elsőszámú esélyesének lépett elő. Utána a GB,WOD,HNK klánok tűnnek ígéretesebbnek. Ennél messzebbmenő következtetéseket nem lehet kijelenteni,még az is simán lehet,hogy mind beregelnek egy kontira és hónapokig egymást fogják ütni...:D

Pár nap és többet fogunk tudni...
 
Fent