Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser19352

Vendég
Szóval most, ha frontharcra kerül a sor akkor nem fogtok mutogatni és betörölni, hanem harcolni fogtok? o_O

Kire mutogattunk?FS-DSA szövivel indult a világ,ráadásul két kontis Spártával álltunk szembe.Front harc? :)
Spártát kiraktuk a kontiról,utána Vasakat kellett kipucolni mire az FS-DSA már felkészült fronttal állt fel Spárta ,és mi előttünk.Erről szerintem nincs mit beszélni.Fordított helyzetbe is ez lett volna,nem volt mivel játszani,akkora volt az előny FS-DSA részről.
Nem vagyunk olyan típusok akik elfutnak.Több lépés a Spárta részéről sem volt jó,ezért lett ez a vége.Őket sem hibáztatom mert nem ismertek minket,a játék tudást a D.A részről.Kár már ezen agyalni mert rég volt.Meglátjuk most mi lesz ;)
 

DeletedUser7641

Vendég
lupo keloékra mutogat, te meg most mindenki másra. Attól, hogy leírod, hogy nem mutogatsz majd megjelölsz mindent attól az még mutogatás és kifogás keresés, de nyugi én nem vagyok ellenetek csak költsetek sok pp-t!
 

DeletedUser19352

Vendég
Az hogy megvan említve egy válaszra az nem mutogatás.
Több 10 k ppt beleolni nálatok szokás bástya.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Kire mutogattunk?FS-DSA szövivel indult a világ,ráadásul két kontis Spártával álltunk szembe.Front harc? :)
Spártát kiraktuk a kontiról,utána Vasakat kellett kipucolni mire az FS-DSA már felkészült fronttal állt fel Spárta ,és mi előttünk.Erről szerintem nincs mit beszélni.Fordított helyzetbe is ez lett volna,nem volt mivel játszani,akkora volt az előny FS-DSA részről.
Nem vagyunk olyan típusok akik elfutnak.Több lépés a Spárta részéről sem volt jó,ezért lett ez a vége.Őket sem hibáztatom mert nem ismertek minket,a játék tudást a D.A részről.Kár már ezen agyalni mert rég volt.Meglátjuk most mi lesz ;)
Talán a karácsonyi tűzszünetünk alatt frontot kellett volna építeni nem pedig azt keresni mivel próbálhatjátok beállítani úgy mintha mi megszegnénk azt az MNT-t. Ugye ugye, a Dani-s ki be lépegetés közben sereg ellövés.
 

DeletedUser19352

Vendég
Hívjátok már légyszi Lightot is be,meg még a többi szájhőst :)
Fórumon imádjátok ha van kivel vitatkozni? Vagy ha valaki belétek áll ? :)
 

DeletedUser18783

Vendég
hívhatjuk de a tényen hogy kikaptatok nem fog változtatni :D
dolgozd fel és ne magyarázkodjál, inkább készüljetek 52re a helyett hogy magyarázásokkal akarod magad nyugtatni :)
 

DeletedUser19352

Vendég
Haver,ti jöttök ide be az 52es topicba vitatkozni ahelyett hogy inkább azon lennétek hogy 51en még egy kontit se sikerült szereznetek.Redék meg már egy teljes kontival ott vannak.Meglehet majd most mutatni hogy nem egy DSA szövivel kezdtek két kontin meddig viszitek :) Osszátok az észt a másik topicba.Köszi!
 

DeletedUser19759

Vendég
Ha jól megnézed nem mutogattam mert leírtam, hogy volt 2 rossz döntésünk. Emellett leírtam hogy mi volt az a 2 rossz döntés. Evvel mi a gond?? Ha azt írtam volna hogy mi mindent jól csináltunk de ez meg ez miatt léptünk le, akkor mondhatnád hogy elmenekültünk. Ez volt az 1 világa a klánnak amit idő előtt fejezett be. Igaz világot nem nyertünk, de ahol indultunk ott szépen helytálltunk , amire büszkék is vagyunk.
 

DeletedUser18783

Vendég
Haver,ti jöttök ide be az 52es topicba vitatkozni ahelyett hogy inkább azon lennétek hogy 51en még egy kontit se sikerült szereznetek.Redék meg már egy teljes kontival ott vannak.Meglehet majd most mutatni hogy nem egy DSA szövivel kezdtek két kontin meddig viszitek :) Osszátok az észt a másik topicba.Köszi!

remélem nem baj hogy 51en nem is vagyok plusz DSA tag vagyok :D
de nem baj megint nagyot akartál mondani csak nem sikerült :D
 

DeletedUser19352

Vendég
Dsa Fs egy kutya volt 45n. Lényeg hogy Fs felszopo vagy te is :)
 

DeletedUser19352

Vendég
Ezek szerint mégis egymás karjaiba kötöttek ki, bárhogy is ellenkeztel :)
 
Fent