Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Vadi jó gyerek, ő tudja, hogy le kell nyelni. :D

Na megvolt a szokásos poénkodás, jöhetnek a tények.
Igen, FS-DSA szövivel indult a világ és ezt mindenki tudta. Arról nem mi tehetünk, hogy ti sorra követtétek el a hibákat és hogy rosszul döntöttetek a lényegi helyzetekben, így megkönnyítve a dolgunkat. Bőven lett volna esélyetek, sőt volt is mert ha nem tévedek mi a Spártával háborúztunk ami erősen X szagú volt, ti meg az FS-el, akik úgy elvertek titeket, mint jég a határt ( azt hiszem így szokták mondani :D ).
Aztán lehet itt kifogásokat keresni, az a gyengék szokása, az erősek megoldást keresnek inkább. Hiába mutogattok ujjal, hogy Kelo meg Red b@szta el az egészet, ugyan úgy sárosak voltatok ebben. Fogadjátok el ezt és lépjetek tovább, tanuljatok a hibákból.
FS meg is fogja mutatni 51-en, hogy mit tud, hidd el nekem . Viszont téged nem látlak ott, ja hogy inkább 52-re mentek mert ott előreláthatólag nem lesz nagy klán, értem, de akkor viszont nem kell arcoskodni.
Ami Vadi-t illeti nem tudom hányszor beszéltem vele 45-ön, amikor vitás ügybe került Light-al, vagy egy másik FS taggal és amíg én ott voltam többször is kijelentette, hogy harcolni akar majd ellenük a végjátékban. Személy szerint én jó megoldásnak tartom a technikai klánt és hála a 2 korrekt vezérnek ezt sikerült is megvalósítani. Azt viszont nem értem miért kell még mindig ezen rágódni, nem a ti döntésetek volt és ti akkor már nem voltatok a szerón, de persze kritizálni mindig könnyű.
 

DeletedUser19759

Vendég
Vadi jó gyerek, ő tudja, hogy le kell nyelni. :D

Na megvolt a szokásos poénkodás, jöhetnek a tények.
Igen, FS-DSA szövivel indult a világ és ezt mindenki tudta. Arról nem mi tehetünk, hogy ti sorra követtétek el a hibákat és hogy rosszul döntöttetek a lényegi helyzetekben, így megkönnyítve a dolgunkat. Bőven lett volna esélyetek, sőt volt is mert ha nem tévedek mi a Spártával háborúztunk ami erősen X szagú volt, ti meg az FS-el, akik úgy elvertek titeket, mint jég a határt ( azt hiszem így szokták mondani :D ).
Aztán lehet itt kifogásokat keresni, az a gyengék szokása, az erősek megoldást keresnek inkább. Hiába mutogattok ujjal, hogy Kelo meg Red b@szta el az egészet, ugyan úgy sárosak voltatok ebben. Fogadjátok el ezt és lépjetek tovább, tanuljatok a hibákból.
FS meg is fogja mutatni 51-en, hogy mit tud, hidd el nekem . Viszont téged nem látlak ott, ja hogy inkább 52-re mentek mert ott előreláthatólag nem lesz nagy klán, értem, de akkor viszont nem kell arcoskodni.
Ami Vadi-t illeti nem tudom hányszor beszéltem vele 45-ön, amikor vitás ügybe került Light-al, vagy egy másik FS taggal és amíg én ott voltam többször is kijelentette, hogy harcolni akar majd ellenük a végjátékban. Személy szerint én jó megoldásnak tartom a technikai klánt és hála a 2 korrekt vezérnek ezt sikerült is megvalósítani. Azt viszont nem értem miért kell még mindig ezen rágódni, nem a ti döntésetek volt és ti akkor már nem voltatok a szerón, de persze kritizálni mindig könnyű.
Látod pont erről beszéltem az előbb.....Te tudod a tutit senki más. Ebből az egész hosszú írásodból csak annyi az igazság amit az Fs-DSA szovirol és a DSA- Sparta háborúról leírtál. Te és rajtad kívül meg sokan jobban tudjatok mint mi, hogy kivel mikor harcoltunk, kivel mikor miért szoviztunk vagy épp szovit bontottunk. :) aztán ha esetleg kozullunk valaki leír valami tényt akkor azonnal avval vágtok vissza, hogy ti jobban tudjatok vagy hogy épp mi mutogatunk valakire. A másik dolog az,hogy ha félnénk valamelyik klántól akkor gondolod regiztunk volna az fs,dsa,sparta mellé???? Mi csak elhatarozzuk hogy indulunk 1 világon. Nem igazan izgat ki van ott.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Eskü ez mér jobb topik most mint az 51es csevegő az edig eltelt idő alatt xD
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Vadi jó gyerek, ő tudja, hogy le kell nyelni. :D

Na megvolt a szokásos poénkodás, jöhetnek a tények.
Igen, FS-DSA szövivel indult a világ és ezt mindenki tudta. Arról nem mi tehetünk, hogy ti sorra követtétek el a hibákat és hogy rosszul döntöttetek a lényegi helyzetekben, így megkönnyítve a dolgunkat. Bőven lett volna esélyetek, sőt volt is mert ha nem tévedek mi a Spártával háborúztunk ami erősen X szagú volt, ti meg az FS-el, akik úgy elvertek titeket, mint jég a határt ( azt hiszem így szokták mondani :D ).
Legnagyobb hibájuk, külső fórum megvezetése volt, amiben elértétek azt ne kössenek a Spártával szövetséget nyugaton.
Később Arc is leírta, Vigyori gratulált is hozzá.
-DA- már a Spárta legyengítette, amire elérte őket az FS, így nem volt nehéz dolguk ellenük.
Különösen úgy nem, hogy a Vasak elárulta őket. Bomlasztásokról ne is beszéljünk.

Úgy gondolom Lupoék ezen a szerveren úgy sorakoznak fel, h nem a külső fórum elvárásainak fognak megfelelni, hanem amit a klán érdeke megkövetel.
Drukkolok nekik, hogy több szerverük után, ahol 2. helyen végeztek itt szervergyőztesek legyenek.
Hajrá -DA- !
 
Fent