Csevegő

DeletedUser18625

Vendég
TEHÁT
Yodára azért nem mondható hogy menekült mert egy exNF tag meghívta.. : )))))))

Minket savazhat ezzel mert minket nem hívott exNF tag az SBT-be..
Csak az alapítója ajánlott be oda...

Azért van különbség..
Bújj el yoda majd megkereslek valamikor.. :)
Beajánlás ? Bedobta a törölközőt dj után pont leszarnám mit ír , a klánotok széteséséhez hozzájárultatok mind ...
miszter nitrox a első rádmenő arma és már törlés gomb xd ezt nevezem xD
 

Nitrox

Active Member
A reakció pontszáma
101
Beajánlás ? Bedobta a törölközőt dj után pont leszarnám mit ír , a klánotok széteséséhez hozzájárultatok mind ...
miszter nitrox a első rádmenő arma és már törlés gomb xd ezt nevezem xD

Már bőven az arma előtt abbahagytuk.
Egy hete nem volt mozgás a fiókban kivétel az indításokra, arra még felnéztem..

Amikor még érdekelt akkor érdekes csak 1 falut sikerült elvinni 100+ élessel a fiókra úgy, hogy lecsúsztam 1mp-et arról is.. :D
Top védőként persze boo mögött.. Ez kiesett mi?
Dual trial bot és helyettes nélkül persze. :))
 

DeletedUser18625

Vendég
Már bőven az arma előtt abbahagytuk.
Egy hete nem volt mozgás a fiókban kivétel az indításokra, arra még felnéztem..

Amikor még érdekelt akkor érdekes csak 1 falut sikerült elvinni 100+ élessel a fiókra úgy, hogy lecsúsztam 1mp-et arról is.. :D
Top védőként persze boo mögött.. Ez kiesett mi?
Dual trial bot és helyettes nélkül persze. :))
Sose kaptál te armár csupán pár faludra mentek :D magyarázkodhatsz de egy 0 vagy :)
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
TEHÁT
Yodára azért nem mondható hogy menekült mert egy exNF tag meghívta.. : )))))))

Minket savazhat ezzel mert minket nem hívott exNF tag az SBT-be..
Csak az alapítója ajánlott be oda...

Azért van különbség..
Bújj el yoda majd megkereslek valamikor.. :)

Nanana.
Voltak, akiket beajánlottak, és mentek, pl. Boo, tanacsjani, mit tudom én még ki.
És voltál te, meg dodoka, akik kijelentették, hogy nem lépnek át, de azért bomlasztattok. Te, aki nekünk jöttél közös fórumon, hogy mi nem is akartunk az SBT ellen menni, mert soha még védőt se kapott az NF a Respecttől. A valóság az volt, hogy az MNT bontás is egy SBT arma után történt, mikor megnőtt a mi támogatópontunk. Tudom, mert Head még rám is írt, hogy szépen támogattuk az NF-et. Mikor ezt leírtuk egy bocsira nem futotta.
Dodo szintén a közös fórumon szarozta az új NF vezetőséget, hogy semmit nem csinálnak, és ultimátumot adott, hogy be fog törölni vagy 5 aktív fiók. Rá pár napra át is léptetek.. Utólag kiderült, hogy dodo kémkedni ment át, szuper...
Booékat nem lehet savazni, mert legalább egyből átmentek, ti meg maradtatok még kicsit csinálni a feszkót.
 

Nitrox

Active Member
A reakció pontszáma
101
Nanana.
Voltak, akiket beajánlottak, és mentek, pl. Boo, tanacsjani, mit tudom én még ki.
És voltál te, meg dodoka, akik kijelentették, hogy nem lépnek át, de azért bomlasztattok. Te, aki nekünk jöttél közös fórumon, hogy mi nem is akartunk az SBT ellen menni, mert soha még védőt se kapott az NF a Respecttől. A valóság az volt, hogy az MNT bontás is egy SBT arma után történt, mikor megnőtt a mi támogatópontunk. Tudom, mert Head még rám is írt, hogy szépen támogattuk az NF-et. Mikor ezt leírtuk egy bocsira nem futotta.
Dodo szintén a közös fórumon szarozta az új NF vezetőséget, hogy semmit nem csinálnak, és ultimátumot adott, hogy be fog törölni vagy 5 aktív fiók. Rá pár napra át is léptetek.. Utólag kiderült, hogy dodo kémkedni ment át, szuper...
Booékat nem lehet savazni, mert legalább egyből átmentek, ti meg maradtatok még kicsit csinálni a feszkót.


Azért tartottuk meg 5-6-an az NF közepét mert bomlasztani akartunk két SBT arma között nem? :D
Azért maradtunk mert bíztunk abban hogy Roli vissza jön és helyre áll minden nem pedig a bomlasztás miatt... :)
Nem tudom ki vagy azt sem hogy mit ettél, de amit most írtál annak talán a dodo kémkedős része az ami valós.. (hatalmas csalódás volt..)
A respect akkor annyit tett hozzá védelemben az nf-hez mint most a hnk a világhoz. Semmit.. :)
Még mindig azt tudom kérdezni, hogy mikor pilvo átjött "RENDET" tenni akkor valójában mi történt?

Lassan annyira ráültök a fejetekre, hogy nemsokára az jön miattam bomlott az NF...
De élvezem, nyomjátok még az eltorzult "emlékeitek". :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Elképesztő, mennyit tudtok pofázni egy hónapok óta bukott, effortless klánról :)

Viszont az évszázad mondatát azért szeretném beidézni.


Azért egészen nagy különbségek vannak csaló és csaló között is...
Míg valaki csak akkor használja amikor tényleg szükség van rá, addíg más egy komplett armát időzítővel küldözget. Ugye swak? Hiába is tagadod...

És akkor még meg vannak sokan lepődve :D "Bocsi, én csak akkor csalok, amikor szükségem van rá".
 

DeletedUser19095

Vendég
Elképesztő, mennyit tudtok pofázni egy hónapok óta bukott, effortless klánról :)

Viszont az évszázad mondatát azért szeretném beidézni.




És akkor még meg vannak sokan lepődve :D "Bocsi, én csak akkor csalok, amikor szükségem van rá".
Azért kíváncsi lennék, hogyan állsz be 20ms közé ha véletlen időzítővel támadnak :) gondold át mégegyszer
 

DeletedUser19703

Vendég
Minden Tiszteletem az =SBT=-nek!

Köszönöm azt a játékot amivel megajándékoztatok minket ezen a szerveren még ha ellenfélként is. Most láttam a Búcsú klánvideót. Megható még úgy is, hogy semmilyen kötődésem nincs a klánhoz!

b.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent