Csevegő

DeletedUser18625

Vendég
En meg meg mindig fenntartom hOgy az szegyen, hogy hoznak falut toletek es pozitiv statjuk van armakor. A dumat nyomni konnyu ( meg nekem is megy) de mutassatok valamit fel ha olyan szar ez az SBT.
hozzatok tőlem falut :O akkor most mondhatom én is ? :D vagy ez hogy működik ?:D nem atúlerő miatt kell sírni hanme cselekedni , ez mentette meg a respectet is amikor elég rossz paszban voltunk , lelépett a vezérünk , vezér nélkül voltunk , belső viták , inaktív tagok , asg 4x faluelőny a sajátkontinkon , pp mentes világon .... ez a kemény a nem a briós :D motiválnia kéne titeket kihívásnak kell tekinteni mindezt .... :) az sbt a legelső szerverén kikapott ..... akkor most nem értem ... a harcot nem a győzelem vagy a vereség teszi izgalmassá hanem az hogy mi teszel érte , malmozni könnyű ...
 

DeletedUser18783

Vendég
hozzatok tőlem falut :O akkor most mondhatom én is ? :D vagy ez hogy működik ?:D nem atúlerő miatt kell sírni hanme cselekedni , ez mentette meg a respectet is amikor elég rossz paszban voltunk , lelépett a vezérünk , vezér nélkül voltunk , belső viták , inaktív tagok , asg 4x faluelőny a sajátkontinkon , pp mentes világon .... ez a kemény a nem a briós :D motiválnia kéne titeket kihívásnak kell tekinteni mindezt .... :) az sbt a legelső szerverén kikapott ..... akkor most nem értem ... a harcot nem a győzelem vagy a vereség teszi izgalmassá hanem az hogy mi teszel érte , malmozni könnyű ...
#scripteztünk#csakazmiattéltüktúl#bannoltukdongabit#disrespect
 

DeletedUser18744

Vendég
Szevasz Paszulya.
Rég nem dumáltunk. Fejlődtél a kh-ba szerinted? Hogy érzed? Vagy még mindig a tőlem nem lehet falut foglalni státuszba vagy?

Ahogy látom te még mindig írástudatlan vagy :D
Paszuja...De ne is zavartasd magad....

Mint mindenkinek,ebbe a játékba folyamatosan tanul,hisz kell... Bár egyesek nem..
De látom te még sok év után sem tanulsz :)
Nem kellesz már lassan se ide se oda,sőt még a saját klánod is elpártolt mellőled :)
Részben őszintén csak sajnállak... ahogy sok embert...
jöttök ide külsőre,verni a melletek de mire fel?!
Te is csak az voltál aki sok ember munkáját lenyúltad majd magadénak adtad ki,ahelyett hogy hallgattál volna...
De inkább nem megyek bele... :)
Játszani vagyok itt,nem érdekel mit gondolnak rólam a külsőn,vagy ép mire veri a mellét :)
Megyek is vissza v52re és farmolok tovább :)

Nektek meg jó időtöltést itt...
Továbbit
 

DeletedUser19475

Vendég
Nos...

Ez mindenkinek eddig is egyertelmu volt,hogy a Respect az aki felemeli a szovetseget.
Nem akarok senki dontesebe bele menni, Szintya dontesebe sem, de az ami itt tortenik az valami eszmeletlen.
Scooby jossz ide es mondod, hogy szar arma volt?

Annak ellenere,hogy klantarsad nemeset te fogtad meg a faluban, meg levedeted az osszes faludat kektengerbe eddig semmit nem tettel.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
hozzatok tőlem falut :O akkor most mondhatom én is ? :D vagy ez hogy működik ?:D nem atúlerő miatt kell sírni hanme cselekedni , ez mentette meg a respectet is amikor elég rossz paszban voltunk , lelépett a vezérünk , vezér nélkül voltunk , belső viták , inaktív tagok , asg 4x faluelőny a sajátkontinkon , pp mentes világon .... ez a kemény a nem a briós :D motiválnia kéne titeket kihívásnak kell tekinteni mindezt .... :) az sbt a legelső szerverén kikapott ..... akkor most nem értem ... a harcot nem a győzelem vagy a vereség teszi izgalmassá hanem az hogy mi teszel érte , malmozni könnyű ...
De nagy lett a mellény Peti
 

DeletedUser18625

Vendég
De nagy lett a mellény Peti
tudod ez olyan mint amikor tőletek sokan lenéztek :D pedig körlevél emnt ki 41-en hogy figyeljen rám :D aztán pár ember jött mellényt verni hogy elfoglaltak :D mikor még közelsem , még a fiokom felét sem vesztettem el azonnal annak elelnére hogy 6-7-8 nemes jött egy falumra meg 10 nuke és védelemem meg csak az volt ami nekem , persze tisztelet azoknak akik gartuláltak , ugyan úgy én is fogok ha vezstünk ha nyerünk :D

vadival ne foglalkozzatok , noob :D
 

DeletedUser18625

Vendég
Vagy duálok a fiókba :)
ez is örök téma , nos akkor hogy mindenki tisztába legyen , zombi cska este vana fiokban , a munka nehezebbik felét ketten visszük tasival , védekezni egymagam szoktam :) azt nem szeret a drága duálom , imádom mindkettőt , jóval idősebbek nálam , Zombi néha oylan mint ha az apám lenne mindig ő hűt le ha épp felkapom a vizet , Tasi meg nagyon sok apróságot elintéz amit emgbeszélünk és már nincs időm vagy energiám rá , a fiókunk így kerek és így jött létre a rettenthetetlenek név is :) nem szenvedünk nem hunyászkodunk csak tesszük amihez a legjobabn értünk , harcolunk !
 

DeletedUser18625

Vendég
SBT szerintem simán kivívta magának a legjobb klán titulust v50-en.
Ha nem az NF re regelnek hanem a Respectre és az ASGre, ugyan úgy elpics@ztak volna ott is mindenkit.
Még a Spártát is
Brutálisan össze hozták ezt.
hát , az nf 2 klánnal teljes tagsággal jött , az sbt is... ati elhiszem hoyg erős kötelék van közted meg az sbt közt de a kh legjobb starter klánját ne akard elverni egy simán levertük volna kifejezéssel :D
 

DeletedUser18783

Vendég
hát , az nf 2 klánnal teljes tagsággal jött , az sbt is... ati elhiszem hoyg erős kötelék van közted meg az sbt közt de a kh legjobb starter klánját ne akard elverni egy simán levertük volna kifejezéssel :D
Azért azt tegyük hozzá hogy ez a respect nem az a klán volt csak pár húzó ember onnan :D
de a 45ös dsa-klánhoz sehol nem volt se a start se a tagság az elején :D

A 45ös dsa társaságra bátrabban mondom mint erre a respectre hogy startba verhetetlen :D
 

DeletedUser19852

Vendég
ez is örök téma , nos akkor hogy mindenki tisztába legyen , zombi cska este vana fiokban , a munka nehezebbik felét ketten visszük tasival , védekezni egymagam szoktam :) azt nem szeret a drága duálom , imádom mindkettőt , jóval idősebbek nálam , Zombi néha oylan mint ha az apám lenne mindig ő hűt le ha épp felkapom a vizet , Tasi meg nagyon sok apróságot elintéz amit emgbeszélünk és már nincs időm vagy energiám rá , a fiókunk így kerek és így jött létre a rettenthetetlenek név is :) nem szenvedünk nem hunyászkodunk csak tesszük amihez a legjobabn értünk , harcolunk !

Meg szart kavartok, hazudtok és mindenetek eladjátok legyen az a becsületetek azért hogy jobb pozícióban legyetek! Ezt valahogy kifelejtetted swaki! :)
 
Fent