Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.404
Az SBT örüljön ha Say hi nem tér vissza mert ha visszatér az alvó ügynökök felélednek , a trójai faló virágzásnak indul, a gránát visszakerül méltó tulajdonosához és egy mértéktelen, megfékezhetetlen központi hatalom születik újra az egykori Sparta és a gyenge vezetésű Random hamvaiból.
Az őrületes RENF
Pilvo,vadi , Firemaster , yugi, swak say hi vezetőséggel Pusztít a szövetség majd!


Most kaptam a hírt, hogy széj háj titkos szerződést írt alá a szövetségesekkel, melyben megjegyzik, hogy a győzelem kapujában a szövetség egy klánba fog tömörülni, melynek neve 'Namless, Faceless(NF)' lesz, ezzel fog beteljesedni a mi legjobb zenészünk bűvésztrükkje... :rolleyes:
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Most kaptam a hírt, hogy széj háj titkos szerződést írt alá a szövetségesekkel, melyben megjegyzik, hogy a győzelem kapujában a szövetség egy klánba fog tömörülni, melynek neve 'Namless, Faceless(NF)' lesz, ezzel fog beteljesedni a mi legjobb zenészünk bűvésztrükkje... :rolleyes:
Elvetted a telefonját miután berúgott? :p:D:D:D
Csak aztán nehogy Ingram,Rondo féle revansot kapj tőle.:D
 

DeletedUser18625

Vendég
Neked nem elemzés kell, hanem gyors szállítás a vigyorgóba! :p

Előtte azért írjál nekem kérlek egy megindító himnuszt, hogy a Reszpekt barbizabálása ehhez képest miért volt egy zseniális húzás! :D Imádom az elfogulatlan, fair propaga... izé.... próféciát akartam mondani! :D
Végülis mi foglalunk hozzátok értelmetlen 700 pontos barbikat xD
 

DeletedUser

Vendég
nem osztom a véleményed.:D mindentől függetlenül ami történt.:)

nem hülye csak hirtelen haragú.:D de ha ettől valaki hülye akkor itt elég sokan vannak akik osztozhatnak eme dicsőséges címben. éppen ma volt egy szép levelvaltas egy Random játékossal. Ő sem hülye csak nehezen fogadta el hogy felkentem a falra pár támadó falut.:,,,D


=Destroyer=tegnap ekkor: 20:21
Itt a profil szövege, csak neked:

Arthur1 írta:

Interceptor amig élek nem lesz nyugtod, ha meghalok is a koporsóból kimászok hogy leigázzalak!! ;);) sbt.védelem nélkül már nem élnél! Na hajrá!! ;);) cupp :):) boccs inkább nem xd
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent