Csevegő

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Na itt lehet beszélgetni, vicceket mesélni, történeteket megörökíteni, de csak a szabályokat betartva :D
Mindenkinek kívánok kellemes hétvégét :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18649

Vendég
Sziasztok!
Na itt lehet beszélgetni, vicceket mesélni, történeteket megörökíteni, de csak a szabályokat betartva :D
Mindenkinek kívánok kellemes hétvégét :)


Szia!

Képzeld ma foglaltam egy falut, bár elég nehéz volt, volt benne sok lándzsás meg ilyenek. Veled mi újság?
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Gondolom itt csak azokat a kommenteket hagyjátok meg amik nem sértik a lelkivilagotokat:)
Es nem rombolja az önbizalmatokat
Ez nem szanalmas egy picit ?
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Én mondtam nekik hogy jöjjenek vissza :D Mivel a Kings klán (tisztelet a kivételnek) panaszkodott hogy ennyi volt és hogy még harcolni akarnak akkor páran vissza jöttek folytatni csak tiszteletből (nem red iránti tiszteletből mert ő nem érdemli meg)...
 

DeletedUser18556

Vendég
Nagyon helyes, csak a nagy nyilvánosság fele ez is pontosan jol tükrözi gondolom a színtiszta játékot :p
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Na mivel az megy rólam hogy áruló lettem és kém voltam tisztáznék pár dolgot! :)
1.Eleve a Zetor klánban volt/van pár jó barátom és annak ellenére még is támadtam őket mivel hűséges voltam a kings klánhoz ott a bizonyíték a háborús stat nézze meg bárki nyugodtan.. 2.Red próbálja besározni a nevem hogy én voltam a kém közben egyetlen egyszer írtam meg vadinak azt hogy red őket hibáztatja egy kitiltott játékos miatt (akit nem nevezek meg) (tényleg ez tuti nagy kémkedés mivel armáról/seregről/falvakról/emberekről szó sem volt) szóval még ő próbálja besározni a nevem de nyugodtan csináld csak nem annyira zavar :) 3.Nem bírtak egy játékossal (akit megint nem nevezek nevén) így inkább kitiltatták és csak úgy tudták elvinni.... ebben SEMMI becsületre méltó sincs ez szánalmas, gerinctelen dolog és a végén még erre fogja/fogják (tisztelet a kivételnek) verni magukat hogy milyen könnyű volt hát igen ha kitiltatod az ellenfelet és úgy támadod tényleg könnyű... 4.Mikor én kiléptem a kings klánból kiemeltem hogy nem fogok támadni senkit csak aki engem is támad és akkor red egyből rám küldd mindenkit hogy amint lehet el kell hozni engem és hogy holnapra (legkésőbb hétfőre már kapom az armát) szóval hagyjuk itt hogy én lennék e a hibás bocsánat hogy én nem dobtam el a becsületem és nem kell olyan győzelem ami tisztességtelen :D Mindenkinek meglehet erről a saját véleménye de aki ismer az tudja hogy sosem voltam/leszek áruló/kém aki meg nem ismer annak nem is nagyon érdekel a véleménye :D

a háborús statot ide bemásolom csak hogy ne lehessen megkérdőjelezni :D
Helyezés Név Klán Meghódított falvak Elvesztett falvak Legyőzött ellenfelek támadóként Legyőzött ellenfelek védőként
1 sikamaru123 ZeTor* 38 6 663.276 362.562

(38 helyett csak 34 volt mivel 4 falut most már a kings-től hoztam)

Köszönöm a figyelmet :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Azt a mindenit :D szeretnék gratulálni ismét a Kings klánnak :) Ma rám jöttek volt ilyen 250-300 bejövőm folyamat jöttek/jönnek 1-2 falura rá foglaltam vágdostam (reggel aki helyelt fsociety,thar stb.) ők is vágdosták a vonatokat :D Erre most 14:13-kor kitiltottak :D Azért mert 1 hónappal ezelőtti levélre amit még reddel beszéltem abban a levélben "helytelen hangnemet" használtam 1 hónappal ezelőtti levél miatt :D tényleg gratula neked red így kell ezt ;) Kövi classicon remélem találkozunk mert azt már most elkönyvelem hogy ott nem fogtok nyerni! :)
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Addigra azért tanulj meg játszani. Mert nem felejtem, hogy már klántársként a falvaimra pályáztál :p
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Az igen, elég csúnya amiket olvasok. :)

Nem lennék büszke ilyen győzelemre, nem gondolnám többszörös classic győztes klánnak ilyesmire van szüksége... De mindig tévedhet az ember. :)
 

DeletedUser18649

Vendég
Mint a rossz politikusok. Az egyik fél
bőg, hazudozik, kiabál mert gyenge és kikapott. A sok kívülálló meg nyeli minden szavát, fel sem tűnik senkinek, annyira alpári és lealacsonyodott ez az egész, hogy a “gyanúsítottak” válaszra sem méltatják őket. Aztán ugyanezek az emberek csapkodnak meg politizálnak, mikor 2 fórum hozzászólással sikerült megnyernie valakinek a hitét.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Mint a rossz politikusok. Az egyik fél
bőg, hazudozik, kiabál mert gyenge és kikapott. A sok kívülálló meg nyeli minden szavát, fel sem tűnik senkinek, annyira alpári és lealacsonyodott ez az egész, hogy a “gyanúsítottak” válaszra sem méltatják őket. Aztán ugyanezek az emberek csapkodnak meg politizálnak, mikor 2 fórum hozzászólással sikerült megnyernie valakinek a hitét.


Mint már mondtam mindenkinek meglehet a saját véleménye :D én az igazat mondtam aki szeretné elhiszi aki nem az nem :) Tudnék 1-2 beszélgetést mutatni skyperól reddel hidd el meglepődnél ;) Nem hiába nem bírják sokan :D
 
Fent