Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Mint a rossz politikusok. Az egyik fél
bőg, hazudozik, kiabál mert gyenge és kikapott. A sok kívülálló meg nyeli minden szavát, fel sem tűnik senkinek, annyira alpári és lealacsonyodott ez az egész, hogy a “gyanúsítottak” válaszra sem méltatják őket. Aztán ugyanezek az emberek csapkodnak meg politizálnak, mikor 2 fórum hozzászólással sikerült megnyernie valakinek a hitét.

Én a többszörös classic győztesek helyébe csendben lennék, ha 2x megcsinálom ezt... :) Csakmert egy kis harc kell a falukért rögtön jön más módszer egy alapjáratban is gyors szerveren, gondolom a gyorsabb zárásért. :) Hát ez inkább felettébb vicces, mint dicsérendő.

Persze, mint külső tag felesegesen szólok bele, mindenki úgy intézi ügyeit ahogy tudja...
 

DeletedUser18649

Vendég
Hol az ellenfél? Nem bírták, kapott egy játékos 12 órás bant, emiatt feladta az egész brigád. Nálunk volt egy 24 órás ban, és egy örök. Mikor sírtunk és adtuk fel? Inkább összekaptuk magunkat és megnyerjük ezt is. Elhiszem, mennyire morál romboló volt számukra mikor mindennap 300nukeot kaptak a nyakukba.
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Az a 12 óra egy ilyen szerveren pont elég volt ahhoz hogy az adott játékost megtörjétek. Agymosottak vagytok és eszitek Red hülyeségeit.. legbelül tudjátok hogy tiszta játékban nem vettétek volna fel velünk a versenyt :)
 

DeletedUser

Vendég
Sika csalódtam benned. A szerver elején amikor azt írtad, hogy lehet átlépsz a Zetorhoz, azt hittem viccelsz. De mindegy is, élvezetes olvasgatni, hogy milyen nagy az elkeseredettség :D
 

DeletedUser18649

Vendég
Bírom, hogy úgy állítjátok be, hogy tőletek kibannolnak valakit az akkora csalás meg mittudomén. Ha nem szeg szabályokat, nem lesz bannolva. Ennyi
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Fiókák. Úgy érzem kezd a beszélgetés elmenni egy olyan irányba a bannokról, ami kezd egészségtelenné válni.

Aki szabályt szeg az szankciót kap. PONT
Aki nem szeg szabályt, nem kap. PONT

A témát és a tiltásokat itt lezártnak tekintem.
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Csak így nem dőlt el ki is volt a jobb
Raddasul nem mindegy a szabályszegés súlya szerintem :) na de itt befejeztem
 

DeletedUser18783

Vendég
Csak így nem dőlt el ki is volt a jobb
Raddasul nem mindegy a szabályszegés súlya szerintem :) na de itt befejeztem

nem csak hogy a szabály szegés súlya nem egyenlő de amég shika bant kapott üzenetben való trágár beszédért addig rebi semmit nem kapott férgezésért :)
Hol az ellenfél? Nem bírták, kapott egy játékos 12 órás bant, emiatt feladta az egész brigád. Nálunk volt egy 24 órás ban, és egy örök. Mikor sírtunk és adtuk fel? Inkább összekaptuk magunkat és megnyerjük ezt is. Elhiszem, mennyire morál romboló volt számukra mikor mindennap 300nukeot kaptak a nyakukba.
na mert neked aztán a 25faluddal amiből szerintem jó pár kitiltott játékosoktól szerzett falú sok szereped van itt bármibe is :D
jártatod a szádat a színfalak mögül aztán ennyi :)

a harcnak meg még nincs vége ne aggódjatok :)
 

DeletedUser18556

Vendég
nem csak hogy a szabály szegés súlya nem egyenlő de amég shika bant kapott üzenetben való trágár beszédért addig rebi semmit nem kapott férgezésért :)

na mert neked aztán a 25faluddal amiből szerintem jó pár kitiltott játékosoktól szerzett falú sok szereped van itt bármibe is :D
jártatod a szádat a színfalak mögül aztán ennyi :)

a harcnak meg még nincs vége ne aggódjatok :)
Ott a pont, semminek sincs meg vege :)

Amúgy meg tw stats a barátod nyugodtan elemezzetek csak a teljesitményeteket.... :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7641

Vendég
Én is elégedett lennék, ha top1-re csalnám magam majd mosnám kezeimet, hogy másik 40-60 embernek rontottam el a játékát.
Azt elárulnád, hogy míg HS leölt 1 nap alatt 1.000.000 egységet a te szupport maximumod miért 80.000?
Az, hogy giga fiókkal nem érsz el semmit a fronton és most is engem támadsz (utóbbinak én örülök, bár a mai napom igen sloppy).
Kb. heted annyi faluval triplája a LEV-em?
Neked miért eredmény az, hogy szét farmoltad az agyadat, a kékből kilőtted a nuke-okat? Gondolom a TOP1 jól csillog.
Tudod mi lenne eredmény?
Az, ha nem én lennék fikázva, hogy nem tudok játszani és taktikai érzékem sincs hanem szépen te a giga fiókoddal és a hatalmas tudásoddal megtanítanád a társaidat játszani és még netalántán segítenél is nekik védőkkel, nem pedig pajzsnak használnál mindenkit, hogy meglegyen a top1.

Egyébként azoknak akik nem játszottak. Itt az egyik kutya a másik eb. Két klánról beszélünk ahol csalók és féreg emberek vannak pocsék vezetéssel. Nyer a Kings mert rákészültek erre a szerverre és full premadeként 2 klánnal bejöttek. A zetor jó ha eggyel kb. funból és igen sok toborzással éltek ennek ellenére nyerhettek volna. A classic győzelmeknek továbbra sincs értéke hisz senki nem veszi komolyan és bár 1-2 jobb játékos megjelenik a legjobbak távol maradnak és egy erősebb vezér sem járt erre. Viszont a beállítás nagyon fun. Nem túl gyors, mint a speed ahol semmire nincs időm és nem túl lassú, mint a normál világok ahol megalszik a tej a számban. Bár coplayer nélkül közel lehetetlen itt bármit is elérni (kivéve ugye ha be vagy védve vagy backlineba vagy, de odáig el kell jutni).

Egyébként ha a tűz kitart a zetorosokban a kövi classicig (amire semmi esély szerintem) akkor azt már nem redék nyerik. A classic győzelem csak azon múlik ki veszi komolyabban, ki készül rá jobban.

Az meg, hogy itt milyen cenzúra megy arról inkább nem is szólnék. Így is törlés lesz a vége...
 

DeletedUser18783

Vendég
Én is elégedett lennék, ha top1-re csalnám magam majd mosnám kezeimet, hogy másik 40-60 embernek rontottam el a játékát.
Azt elárulnád, hogy míg HS leölt 1 nap alatt 1.000.000 egységet a te szupport maximumod miért 80.000?
Az, hogy giga fiókkal nem érsz el semmit a fronton és most is engem támadsz (utóbbinak én örülök, bár a mai napom igen sloppy).
Kb. heted annyi faluval triplája a LEV-em?
Neked miért eredmény az, hogy szét farmoltad az agyadat, a kékből kilőtted a nuke-okat? Gondolom a TOP1 jól csillog.
Tudod mi lenne eredmény?
Az, ha nem én lennék fikázva, hogy nem tudok játszani és taktikai érzékem sincs hanem szépen te a giga fiókoddal és a hatalmas tudásoddal megtanítanád a társaidat játszani és még netalántán segítenél is nekik védőkkel, nem pedig pajzsnak használnál mindenkit, hogy meglegyen a top1.

Egyébként azoknak akik nem játszottak. Itt az egyik kutya a másik eb. Két klánról beszélünk ahol csalók és féreg emberek vannak pocsék vezetéssel. Nyer a Kings mert rákészültek erre a szerverre és full premadeként 2 klánnal bejöttek. A zetor jó ha eggyel kb. funból és igen sok toborzással éltek ennek ellenére nyerhettek volna. A classic győzelmeknek továbbra sincs értéke hisz senki nem veszi komolyan és bár 1-2 jobb játékos megjelenik a legjobbak távol maradnak és egy erősebb vezér sem járt erre. Viszont a beállítás nagyon fun. Nem túl gyors, mint a speed ahol semmire nincs időm és nem túl lassú, mint a normál világok ahol megalszik a tej a számban. Bár coplayer nélkül közel lehetetlen itt bármit is elérni (kivéve ugye ha be vagy védve vagy backlineba vagy, de odáig el kell jutni).

Egyébként ha a tűz kitart a zetorosokban a kövi classicig (amire semmi esély szerintem) akkor azt már nem redék nyerik. A classic győzelem csak azon múlik ki veszi komolyabban, ki készül rá jobban.

Az meg, hogy itt milyen cenzúra megy arról inkább nem is szólnék. Így is törlés lesz a vége...
akkor tisztázzuk az elejéről nem csaltunk egy percig sem ha elhiszed elhiszed ha nem nem a kings folyamatossan jelentett minket így ha csaltunk volna már nem lennénk itt mert sokkal kevesebbért is bannolták az embereket :)
a másik head a túlsó konti oldalán volt és nekem a fiokom fele front így igen nem tudtam betonozni nála a falukat csak a vonatokat vágni mert a saját faluimat sem hagyhattam üressen a fronton plusz vannak még a mellettem lévő társaimnál is védőim :)
úgy érzem nem az én feladatom volt csak a világ másik feléről bevédeni head-et de amit lehett azt vágtam neki ennél többet nem tudtam tenni érte mert mint mondtam elég nagy frontom van nekem is :)
az meg hogy pajzsként használok mást azt kifejtenéd?
mert se védőt nem kértem soha és fronton is legelől vagyok ezért ez kicsit érdekes kijelentés tőled :)
az meg hogy miért megyek rád hát nem tetszel ott mögöttünk ennyi semmi más oka nincs :)
és szerintem én a klánomért végig kiálltam és segítettem őket ahogy lehetett szóval én biztos nem rontottam el 40-60tagnak a játékát mert bármikor kértek a fioktól segítséget a tagok segítettünk nekik :)
 
Fent