Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223

DeletedUser8560

Vendég
Nemár,úgy tűnik nagyon egyforma az érdeklődési körünk! Azt történetesen én is olvastam. Emlékszem még a címére is: A Biblia. :D

Persze igazad van.
De szerintem akkor se hasonlitható össze az ilyen poénkodás azzal amit Sanya ellen vétettek.
Persze ne értsd félre,egyiket se tartom helyesnek. De van különbség rossz és rossz között is.

Az a baj, hogy ha moderátor vagy, akkor nincs.
Van egy léc. Ha remeg, elrohansz fagyiért. Ha dől, eszed, és nem azt nézed, miért dől vagy mennyire, hanem hogy ennyi volt. Ha másképp csinálod, pártoskodsz, és annak még rosszabb vége lesz. Nemcsak rád nézve, hanem a közösség egészére is, mert egy bíró eldöntheti, hogy van-e enyhítő körülmény egy egyszeri esetnél, amit már múlt időben tárgyalnak, de itt minden jelenidő, ahol nem látod a többi oldalt, csak hogy dől a léc.
 

DeletedUser18773

Vendég
Értem, tehát akkor összegezni próbálom, amit most megtudtam:
- senkit sem érdekel mi van vele, mert magánélet (kivéve sanya magánélete, az mindenkit érdekel)
- kijött ide és ez már büntetést érdemel SŐT meg kell kövezni. (Pedig mondtuk neki, hogy ne jöjjön ki ide...)
- ad2: Senkit sem érdekel, de úgy tűnik mégis. A világ előtt írtam ide utoljára azt hiszem de lehet csak egy likeot küldtem be a közösbe, öreg vagyok, nem tudok mindent fejben tartani.:D azóta csak időnként benéztem ide, mit látok?
- halott vagy?
- vagy amit te írtál neki pm, hogy "ver még?" (Ciki...)
- megint meg fogsz halni?
Stbstb.
Nem gondolja úgy a Tisztelt Nagyérdemű, hogy Ha Mi beláttuk a tévedést, hibát, akkor esetleg nektek is be kéne?

Apropó, Zsemle, na, hagyjuk is, nem vagyok vele jóba.:D

Tovább:
Ha ennyire szeretnél velem beszélni, szívesen adok telefonszámot, vagy esetleg skype elérhetőséget. (Mert én nem titkolózok) ha kell ki írom ide is., aztán lehet beszélgetni, aki akar persze. (Csak ne akkor nincs Angel itt van, mert így is néha kioszt, hogy; B+ túl sokat játszol megint...:mad:@@, ja, az a napi 15 perc...)

Valamit akartam, ha eszembe jut majd írom.

Köszönöm figyelmet
Papa
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Jelentkezhetnél a tesztre is! :D

Ha csak ezen múlik, akkor "barátilag" el kell küldjelek a retkes f*szba! XDDD
Remélem nincs harag, de ennyit megér a "Badsector-gomb" copyright-ja! :)
Franchise-t fogok építeni erre gyerekek! XD
Na bye, majd jelentkezem ha a bannom lejárt! XDDD
 

DeletedUser18773

Vendég
Általában a munkában is azt mondják, hogy büdös lusta disznó vagyok, ami igaz is. Mondj egy határidőt, aztán igyekszem betalálni.:D ha valami oknál fogva ez mégsem sikerül, - lásd az első mondatot- előre is elnézést kérek érte.:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Értem, tehát akkor összegezni próbálom, amit most megtudtam:
- senkit sem érdekel mi van vele, mert magánélet (kivéve sanya magánélete, az mindenkit érdekel)
- kijött ide és ez már büntetést érdemel SŐT meg kell kövezni. (Pedig mondtuk neki, hogy ne jöjjön ki ide...)
- ad2: Senkit sem érdekel, de úgy tűnik mégis. A világ előtt írtam ide utoljára azt hiszem de lehet csak egy likeot küldtem be a közösbe, öreg vagyok, nem tudok mindent fejben tartani.:D azóta csak időnként benéztem ide, mit látok?
- halott vagy?
- vagy amit te írtál neki pm, hogy "ver még?" (Ciki...)
- megint meg fogsz halni?
Stbstb.
Nem gondolja úgy a Tisztelt Nagyérdemű, hogy Ha Mi beláttuk a tévedést, hibát, akkor esetleg nektek is be kéne?

Apropó, Zsemle, na, hagyjuk is, nem vagyok vele jóba.:D

Tovább:
Ha ennyire szeretnél velem beszélni, szívesen adok telefonszámot, vagy esetleg skype elérhetőséget. (Mert én nem titkolózok) ha kell ki írom ide is., aztán lehet beszélgetni, aki akar persze. (Csak ne akkor nincs Angel itt van, mert így is néha kioszt, hogy; B+ túl sokat játszol megint...:mad:@@, ja, az a napi 15 perc...)

Valamit akartam, ha eszembe jut majd írom.

Köszönöm figyelmet
Papa


Nem, nem, rosszul értelmezted a leírtakat, de mindegy is :) Én nem akarok veled beszélni, nincsen mondandód nekem ellenben Te valamit "csak nekem" írtál, gondoltam szeretnél beszélgetni valamiről.. Hmm? :)

Térjünk ki a levelemre. 3 szóból és egy vesszőből áll. Érdekelne, milyen hosszútávú következtetést sikerült levonni belőle, pláne, mivel két napig kb meg se volt nyitva?
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
rsxkof.jpg
 

DeletedUser18773

Vendég
Dj dj, nem értelek, számon kértem valamit rajtad és te tovább erősíted azt a sztereotípiát, hogy itt a külsőn nem igazán használ a tiszta beszéd, mert valaki úgyis félre beszél. Jelen esetben ez nem én vagyok.

Milyen következtetést vontunk le? (Faszbuk csoport)
- valaki súg, valaki aki nem a csoport tagja
- oké, akkor számon kérés: "te idióta, kivel mit beszélsz?"
- Leírta 2 nappal később, igen, kettő nappal később.

Mint tudod, a Miléna fiók, egy fikció, nem létező személy, viszont akik benne vannak azok mind létező személyek, hölgyek. (Hogy Kedves Paraszttársam, Waylant szavaival éljek, :Micsoda Virgácsok!)
A levelet amit valaki küld a fiók 1 számú tulajdonosa nyit meg, nálunk legalábbis ez a módi, ha mégsem neki érkezett, akkor ír egy levelet saját magának, vagy falu jegyzetet, hogy te barom, levél érkezett. (Igen, mi is idióta társaság vagyunk)
Ezután MAJD ha az illető online, akkor látni fogja, hogy mi a helyzet.
Ilyen jegyzeteket szoktam én is hagyni helyettesített fiókban (pl: elküldtem a ratyi lovasokat farmolni stbstb)

Hogy mit akartam ebből kihozni? Azt, hogy megint vicces lehetett valami, ami másnak, másoknak talán kevésbé.
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Tovább:
Ha ennyire szeretnél velem beszélni, szívesen adok telefonszámot, vagy esetleg skype elérhetőséget. (Mert én nem titkolózok) ha kell ki írom ide is., aztán lehet beszélgetni, aki akar persze. (Csak ne akkor nincs Angel itt van, mert így is néha kioszt, hogy; B+ túl sokat játszol megint...:mad:@@, ja, az a napi 15 perc...)

Papa
Teáskanna szívesen beszélgetne veled, sőt meghívott a nyugatiba is egy elbeszélgetésre :D
Mi tart vissza ? :)

Szégyen amit csináltok sorozatba a szervereken.
N.
 
Fent