Csevegő

0NoMercy0

Active Member
A reakció pontszáma
232
Ki az a menő arc 0:27-nél a 2. helyen? :rolleyes:

Sok sikert és jó játékot nektek! Ha képesek lesztek 100%-ot nyújtani ott lesz a 2. szervergyőzelem. :)

Csak sejtéseim vannak ki lehet, de azt mondják szépen tartotta a frontot v42ön.:oops::oops:

Megpróbáljuk kihozni a legjobbat/legtöbbet magunkból illetve a klánból és reméljük ,hogy elég lesz hozzá :);)
 

DeletedUser18324

Vendég
1, te ki vagy, ja tudom, valami ÁLOMVILÁG vezér nem? X'D
2, ez már lejárt, valami újat tessék kitalálni, mert unalmas. -.-
3, ezt vele beszéld meg, engem hagyjatok ki az idióta fiús nagyoskodásból, mert szánalmas.... magic -----☆

Remélem ránk regelsz, szívesen veszem ha felépítesz nekem egy falut. >.<

Utóirat:
A nagyképű embereket szívesen állcsúcson pattintom! Ez NEM a szerencséd! De egyenlőre van jelentkező, tehát én is elígérkeztem!:) húzz sorszámot!^^

Miléna
Sociopath&Freakshow

Üdv.
Megnézném hogy a nőies kacsóiddal állon pattintasz..:D
Asszem utoljára Firka volt ennyire harcias itt külsőn,de ő legalább értett a játékhoz,s volt mire arcoskodnia..
Az hogy beleöltél már most több 10.000pp-t hogy legyen esélyed,nem jelenti hogy lenne esélyed ellenem..:)

1. Witcher vagyok,voltam,s leszek is.
Sőt,ezen a néven fogok indulni is,úgyhogy megfogsz találni..;)
(Bár akármelyik nevemmel mehetnék,elismertebb játékos vagyok nálad,arról nem beszélve,hogy stat is igazol,akármelyik nevemmel nagyobbat alkottam mint te...)
Minden esetre jót nevettem hogy 1 azon mondatban kérdezed s válaszolod meg a kilétem..:D


2. Lejárt vagy nem,nekem csak most tűnt fel,mert nem igazán járok már külsőre,de számomra vicces,a Col bukás után megint meghalsz? :D

3. Nem is neked írtam amit,van 1 kis elrendezni valóm vele,s a sors is úgy akarta hogy itt induljatok,így tudok törleszteni a kavarógépnek..:)

Szóval lényegében 1 lelkileg roncs,többszörösen elhunyt nő fogja vezetni a Col-t ezúttal? :D
Aki ráadásul állcsúcson fog pattintani..:(
Gyerekek ez már a vég lehet a magyar KH-ban..:D :D

Jah,s milyen fogalmazás amúgy az hogy : Ez NEM a szerencséd? :O
Esküszöm nem értem..:p
Szóval mint írtam ott találkozunk,s aztán költsd azt a pp-t rendesen,nem akarok kis falukat foglalni majd tőletek..;)

Puszi Witcher voltam..:)
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Először a Magyar helyesírási szótárat pattintsd meg. Legalábbis egyeNNNNNNNNNNNNNNNlőre, aztán lehet mást is.

Hűha, ha nem tud valaki mibe belekötni, elővesznek egy hibát, jaj ne, most mi lesz velem?:(

Ezt nagyon megkaptam, most mi lesz velem? Sírhatok?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Üdv.
Megnézném hogy a nőies kacsóiddal állon pattintasz..:D
Asszem utoljára Firka volt ennyire harcias itt külsőn,de ő legalább értett a játékhoz,s volt mire arcoskodnia..
Az hogy beleöltél már most több 10.000pp-t hogy legyen esélyed,nem jelenti hogy lenne esélyed ellenem..:)

1. Witcher vagyok,voltam,s leszek is.
Sőt,ezen a néven fogok indulni is,úgyhogy megfogsz találni..;)
(Bár akármelyik nevemmel mehetnék,elismertebb játékos vagyok nálad,arról nem beszélve,hogy stat is igazol,akármelyik nevemmel nagyobbat alkottam mint te...)
Minden esetre jót nevettem hogy 1 azon mondatban kérdezed s válaszolod meg a kilétem..:D


2. Lejárt vagy nem,nekem csak most tűnt fel,mert nem igazán járok már külsőre,de számomra vicces,a Col bukás után megint meghalsz? :D

3. Nem is neked írtam amit,van 1 kis elrendezni valóm vele,s a sors is úgy akarta hogy itt induljatok,így tudok törleszteni a kavarógépnek..:)

Szóval lényegében 1 lelkileg roncs,többszörösen elhunyt nő fogja vezetni a Col-t ezúttal? :D
Aki ráadásul állcsúcson fog pattintani..:(
Gyerekek ez már a vég lehet a magyar KH-ban..:D :D

Jah,s milyen fogalmazás amúgy az hogy : Ez NEM a szerencséd? :O
Esküszöm nem értem..:p
Szóval mint írtam ott találkozunk,s aztán költsd azt a pp-t rendesen,nem akarok kis falukat foglalni majd tőletek..;)

Puszi Witcher voltam..:)

Ejgen, tudom hogy ki vagy, láttam az Ez Van bukást, vicces volt! >.<
Hogy mi volt velem az is publikus, ahogy az is nyilvánvaló, hogy ki terjesztette ezt a hülyeséget, de mint látod, itt vagyok és igen, tényleg képes vagyok állcsúcson verni olyanokat, akik a játékba magánéleti dolgokat visznek! Én is tehetnék fel kérdést, ami talán neked sem lenne kellemes, hiszen én is tudok pár olyan dolgot rólad, amit mások talán nem, vagy nem szeretnéd, de lásd, én normális vagyok veled, nem fogom megtenni, itt nem.:)

Most mond, hogy nem vagyok jófej!^.^
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Amiről már beszéltünk! A szelektív memória nem kifizetődő ha egyetemre jársz.:D (Bár vannak helyek, ahová mindenki bekerül...)
 

DeletedUser18324

Vendég
Ejgen, tudom hogy ki vagy, láttam az Ez Van bukást, vicces volt! >.<
Hogy mi volt velem az is publikus, ahogy az is nyilvánvaló, hogy ki terjesztette ezt a hülyeséget, de mint látod, itt vagyok és igen, tényleg képes vagyok állcsúcson verni olyanokat, akik a játékba magánéleti dolgokat visznek! Én is tehetnék fel kérdést, ami talán neked sem lenne kellemes, hiszen én is tudok pár olyan dolgot rólad, amit mások talán nem, vagy nem szeretnéd, de lásd, én normális vagyok veled, nem fogom megtenni, itt nem.:)

Most mond, hogy nem vagyok jófej!^.^

Én ezt az egészet külsőn olvastam,majd a volt Col játékosok profilján,s a te profilodon is volt..
Szóval hogy terjesztés vagy sem,nem tudhatom,de ha a játékba hozod,ne várd hogy előhozza valaki,s ezt full ismeretlenül írom,hisz nem is ismerlek..:D
Szimplán csak aki a Col klánt képviseli az hogy is mondjam,inkább bújjon el,még 1 ASG is becsületre méltóbb nálatok..:)
Nem akarok belemenni,hisz gondolom tudod miről beszélek..:)
Amúgy nyugodtan mond ha van valami amit megosztanál,max nevetek azon is 1 jót..:D

Láttad az Ez van bukását,akkor azt is tudod,hogy hogy bukott el,s hogy a Hydra pl pont az Ez-van-ból s az utóklánjából alapult meg..
Szóval a bukás csak nézőpont kérdése,hisz több mint a fele csapat meg is nyerte a világot ugye..;)
ELLENETEK?.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Én ezt az egészet külsőn olvastam,majd a volt Col játékosok profilján,s a te profilodon is volt..
Szóval hogy terjesztés vagy sem,nem tudhatom,de ha a játékba hozod,ne várd hogy előhozza valaki,s ezt full ismeretlenül írom,hisz nem is ismerlek..:D
Szimplán csak aki a Col klánt képviseli az hogy is mondjam,inkább bújjon el,még 1 ASG is becsületre méltóbb nálatok..:)
Nem akarok belemenni,hisz gondolom tudod miről beszélek..:)
Amúgy nyugodtan mond ha van valami amit megosztanál,max nevetek azon is 1 jót..:D

Láttad az Ez van bukását,akkor azt is tudod,hogy hogy bukott el,s hogy a Hydra pl pont az Ez-van-ból s az utóklánjából alapult meg..
Szóval a bukás csak nézőpont kérdése,hisz több mint a fele csapat meg is nyerte a világot ugye..;)
ELLENETEK?.


Tehát, összegezve a Te mondanivalód:
A Hydra klán egy része azért becsületes, mert a tagjai kiváltak tőled, majd velünk játszottak, onnan mentek át a 42 re, ahol a TEMP et verték. Eddig oké.

Tehát 39 en egy részük velünk egy másik részük ellenünk volt. Akik ellenünk voltak becsületesek, akik velünk, azok is, mert a világ 42t nyerték. Izé, én arra emlékszem, hogy pl Lokit nagyon szidtad és Mercyt is, most utóbbinak próbálsz éppen tetszeni! Azt sem szabad feledni, hogy ezek a játékosok nem véletlen jöttek el tőled és már a jó előre tudhattad, hiszen közölve lett veled mi fog történni HA... (ennyit tudok többet nem, a HA részről)

Továbbá, ha most éppen ellenük lennél, mondjuk megint Álomvilágban, akkor mindennek elmondanád őket, így nem!

Kérdezem tehát:
Nem érzed ezt kicsit unfairnek?:)
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
nem szívesen adok igazat Witchernek de igaza van v46-on mindenki úgy tudja a col vezére egyszer csak meghalt:)

Nem halt meg, műtétem volt ezt most utoljára írom le! Hogy miért került ki a szöveg több helyre, arra világos magyarázatot nem kaptam senkitől, hiszen senki sem mondta azt, hogy már nem vagyok életben. Szerencsére vagyok és jól vagyok, ez a fontos! (Nekem..)

Ez a téma lezárva!:)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Nem halt meg, műtétem volt ezt most utoljára írom le! Hogy miért került ki a szöveg több helyre, arra világos magyarázatot nem kaptam senkitől, hiszen senki sem mondta azt, hogy már nem vagyok életben. Szerencsére vagyok és jól vagyok, ez a fontos! (Nekem..)

Ez a téma lezárva!:)
Jól van na bár azt is rebesgették hogy profilod szerint már nem egyszer haltál meg :D
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Erről nem tudok, de
1, tavaly év végén kerültem kórházba, akkor hagytam ott a világ 43 mat (ekkor nem volt műtét még, csak sok vizsgálat, illetve egyeztetés, nem maradt időm)
2, világ 46 ra vissza szerettem volna jönni, jöttem is. Csakhogy ekkor elkerülhetetlen volt a műtét.

Na, remélem minden idióta világos választ kapott!^^
 

DeletedUser18324

Vendég
Tehát, összegezve a Te mondanivalód:
A Hydra klán egy része azért becsületes, mert a tagjai kiváltak tőled, majd velünk játszottak, onnan mentek át a 42 re, ahol a TEMP et verték. Eddig oké.

Tehát 39 en egy részük velünk egy másik részük ellenünk volt. Akik ellenünk voltak becsületesek, akik velünk, azok is, mert a világ 42t nyerték. Izé, én arra emlékszem, hogy pl Lokit nagyon szidtad és Mercyt is, most utóbbinak próbálsz éppen tetszeni! Azt sem szabad feledni, hogy ezek a játékosok nem véletlen jöttek el tőled és már a jó előre tudhattad, hiszen közölve lett veled mi fog történni HA... (ennyit tudok többet nem, a HA részről)

Továbbá, ha most éppen ellenük lennél, mondjuk megint Álomvilágban, akkor mindennek elmondanád őket, így nem!

Kérdezem tehát:
Nem érzed ezt kicsit unfairnek?:)


Bocs de te tényleg ennyire buta vagy?
Kezdetnek,én hol szidtam Mercy-t?
1 ember az akit mai napig megvetek,s az Loki,ennek oka,hogy a hátam mögött olyan alkukat kötött veletek,amiről sem én,sem az Ez van vezetése nem tudott,ugye elsőre Killer kiadása nektek,majd hogy hozzátok mennek..
Mercy-re csak kicsit megharagudtam,hogy inkább követte Lokit,mint maradt velem,pedig évek óta jóban voltunk..
De erre talán ő is válaszolhatna..

De szépen sorban,hol írtam hogy a Hydra becsületes?
Én ezt nem mondtam,miként ellenkezőjét sem,ezt már te kombinálod,ne akarj olyan szavakat a számba adni,amiket te kombinálsz a kis agyacskádban..:)
Az meg hogy azért becsületes mert 1 részük nálatok játszott,(az a része is utólag kb bocsánatot kért hogy így átverték őket,s bedőltek nektek..:D ) ezt meg végképp nem mondtam.
A Hydra becsülettel harcolta végig ellenünk a v42-t,ezért tisztelem őket,rengeteg barátom is van köztük ,de ez nem feltétlen a Hydra klánnal köthető össze..

Szóval az írásod első fele úgy maszlag ahogy van,kérlek állj le a cuccal...

Az meg hogy én itt tetszeni akarok valakinek régen rossz duma,én kikapcsolódni járok fel ide,amíg van időm játszok,s ennyi,nem én élem itt az életem drágám..:)

S talán megkérem Mercy-t erre a szövegedre ő maga is reagáljon miért is jöttek el tőlem,ugyanis kb 15 játékos ment el,Loki hazugságainak bedőlve,a többit én küldtem el FS-be,mert nem volt már úgy esély a győzelemre hogy FS ellenünk nyugaton,ti meg egész délen,s Lokiék is kiváltak középen...
Így meghoztam 1 döntést aminek hála FS elég erős lett,s igen csak elvert titeket..
Én nem bántam meg a döntésem,mert bár Light-ot nem kedvelem,s ez kölcsönös részéről,de 100x inkább többre becsülöm az FS-t mint 1 Col-t..

Valamint,mivel te magad is említetted az Ez van-t s régi unalmas szövegeket,ezt az Álomvilág dolgot nem tartod annak?
Utoljára V34-en volt DREAM,azóta voltam TEMP vezető,Ez van vezető..stb...
DREAM nem lesz több,ott is megmondtam,de ezek szerint a hírünk még mindig nem megy ki az emberek fejéből ennyi év után se..:D
Szóval a halálod híre,s azzal szembesíteni unfair,lejárt dolog (V46) de a DREAM (V16,v29,v31,v34) emlegetése,meg az Ez van-é (v39) nem..:D

Idéznélek drágám:
Nem érzed ezt kicsit unfairnek? :D
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Hm, az hogy tőled elfordulnak az emberek, az mutatja, hogy a beszéd menne (ha menne), de a tettek sajnos már nem.

Ha jól tudom te kötöttél belém, nem én beléd.:) Tehát, innentől azt hiszem már csak magad alatt vágod a fát! Te mondtál valamit, én is mondtam valamit. Amíg te a magánéletemmel foglalkozol, ami bunkó dolog (Bár ki tudja miért is teszed ezt, hiszen ez mint mondtam nem a játékhoz tartozik...) én a játékbeli dolgokat hoztam fel!:)
 

DeletedUser18324

Vendég
Hm, az hogy tőled elfordulnak az emberek, az mutatja, hogy a beszéd menne (ha menne), de a tettek sajnos már nem.

Ha jól tudom te kötöttél belém, nem én beléd.:) Tehát, innentől azt hiszem már csak magad alatt vágod a fát! Te mondtál valamit, én is mondtam valamit. Amíg te a magánéletemmel foglalkozol, ami bunkó dolog (Bár ki tudja miért is teszed ezt, hiszen ez mint mondtam nem a játékhoz tartozik...) én a játékbeli dolgokat hoztam fel!:)


Tévedés,én csak megemlítettem hogy igazából 46-n mindenki arról beszélt meghaltál...
S az hogy elfordulnak tőlem megint rossz irány,mivel évek óta (pontosabban v1 óta játszom) evidens lesznek vitáim még régi barátokkal is,hisz szerintem te is szoktál összeveszni olyan emberekkel akikkel napi kapcsolatban vagy..
S csak hogy tudd,szó szerint mindig csak is kizárólag azért esett szét a DREAM,s minden más klánom is,mert már nem szántam rá annyi időt hogy egyedül elvezessem,s ezt kihasználva mindig volt 1 hataloméhes játékos,aki ilyenkor átvette gyors a helyem,legyen az bármely világ,csak az én időhiányom okozta a bukást,ezért nem is okolok senkit..:)
Tudod,én szembenéztem a valósággal,s 1 játékban nem fogok annyi időt itt tölteni ami már nem fér bele pl a munkám mellett..
Lehet neked belefér a több 10.000 pp töltés is,én inkább a tudással érvényesülök továbbra is..:)
De minden esetre magáért beszél hogy már tényleg nem tudsz mit felhozni,csak ismételgeted magad,szóval zárjuk le,majd ha elkezdődik a szeró,néha felnézek,élsz e még..:D :p

Jó játékot!
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Végre rájöttél arra, hogy igazam van és nem mondod tovább a hülyeséget! Ha már nem tudsz a magánéletembe belekötni, akkor futsz? Gondolom te is ilyen ecsetfejű vagy, mint manapság elég sokan!X"""D

Tudod kazako tanított valamit:
"Hagyd a hülyét hibázni, és magát köti fel"

Tökéletes zárszó, részemről, részedre!
 

DeletedUser18324

Vendég
Végre rájöttél arra, hogy igazam van és nem mondod tovább a hülyeséget! Ha már nem tudsz a magánéletembe belekötni, akkor futsz? Gondolom te is ilyen ecsetfejű vagy, mint manapság elég sokan!X"""D

Tudod kazako tanított valamit:
"Hagyd a hülyét hibázni, és magát köti fel"

Tökéletes zárszó, részemről, részedre!

Te tényleg beteg vagy..:D
Komolyan hol írtam ilyent hogy igazad van?
NEM tévedsz,csupán tudod okos enged...
Nem vagyunk 1 szinten társalgásilag,hisz te 1 kérdésre sem adtál választ,csak próbálod a magad igazát bizonygatni,amíg én minden hsz-el válaszolok neked elég hosszasan,hogy te is megértsd..

Kazako arra is megtaníthatna,hogy ha valamibe belevágsz ne hülyeségeket beszélj,hanem járj utána rendesen a dolgoknak,így nem leszel nevetség tárgya..:)

Az idézetedre pedig annyit,remélem nem kötöd fel magad,nem kívánom a halálod,bár azt is túlélnéd szerintem..:D :p
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Úgy látom tényleg nem vagyunk egy szinten, ha nem érted amit írtam... Szóval ezért csak volt Álomvilág? A társaid is semmibe nézed, így már minden világos, köszönöm a magam részéről a kimerítő válaszokat, amit tudni akartam, már tudom!^^

A viszlát világ49 en.
 
Fent