Csevegő

DeletedUser19053

Vendég
ahol lezso van ott a "nyenyenye barbizas nyenyenye nem barbizas" megy 0-24-be.

Change my mind.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Pedig ahol lezso van, az a klán aranyat ér. Én még emlékszem az időre, mikor egész dél nem tudta ezt az egy embert lenyomni, még akkor sem amikor az asg védők nem voltak ott :)))

Azért ne keverd azzal hogy az AC nem tudta lenyomni. De ami késik nem múlik. :)
 

DeletedUser13406

Vendég
Ki gondolta volna hogy lezso és csapata az ac-ben sem fogja magát jól érezni és onnan is távoznak :)
Ezzel sikerült nekik az össze nagy klánt megjárniuk a szerveren :D
Na na,azt hiszem néző pont kérdése a "nagy" klán),hidd el abaaba csak belsőből nőni,és előletek szaladni,..hát ha ez a nagyság ám legyen.vagy 20 éve nem írtam külsőre..(minek mi?:D)
 

DeletedUser13406

Vendég
látod milyen pálcám van,?ne akard hogy csak egy királylány változtasson vissza):eek:
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Na na,azt hiszem néző pont kérdése a "nagy" klán),hidd el abaaba csak belsőből nőni,és előletek szaladni,..hát ha ez a nagyság ám legyen.vagy 20 éve nem írtam külsőre..(minek mi?:D)

Nagy klán alatt a vezető klánokat értettem.
ASG, KDJ, COTL, AC, lehet ASben is voltak nem tudom. De a lényeg minden klánt megjártak és mindenhonnan távoztak :D
 

DeletedUser13406

Vendég
aha értem már spéci én nem tudok róla hogy AC vezető klán lenne,de!lehet neked van igazad,nem szereted őket igaz már mint lezsoékat?Vezető klánok,mert top helyen voltak,azt mikor kezdett égni a talaj,ez oszlatott,másik törölt.stb stb ezért vezető klánok? de értem az álláspontod) viszont az éremnek mindig két oldala van,ez míg világ a világ,soha nem fog változni!):p
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Jó akkor hogy mondjam hogy ne forgasd ki :)
Azon klánokra gondoltam akik az aktuális ranglista top3-jában voltak. :)
 
Fent