Csevegő

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Egyikből kincsemet, másikból ilut, harmadikból mogyit. Ez sajnos szabályos. De őt minősíti.
 

DeletedUser19040

Vendég
Colonir azt se tudom ki vagy, de az látszik hogy a belsőzés az megy.Meg olyan tagokat foglalni akik nem is játszottak ha ez a tudás akkor ásd magad nagyon mélyre el :D
Amúgy meg nem a cotl győzelmét firtattam, mert kb nyilvánvaló, hogy ac klán nem fogja tudni megállítani.Viszont a mögöttes tartalom az ami nevetséges.
Aztán tarthatjátok magatokat jó játékosoknak.1 rossz hírem van...Tisztességesen sose fogtok bármit érni.
Javítom tisztességes, becsületes játékosok szemében nem fogtok semmit érni.A sok kis statra menő talpnyaló fel fog nézni rátok, de aki érti mi miért van az max nevet rajtatok :)
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Colonir azt se tudom ki vagy, de az látszik hogy a belsőzés az megy.Meg olyan tagokat foglalni akik nem is játszottak ha ez a tudás akkor ásd magad nagyon mélyre el :D
Amúgy meg nem a cotl győzelmét firtattam, mert kb nyilvánvaló, hogy ac klán nem fogja tudni megállítani.Viszont a mögöttes tartalom az ami nevetséges.
Aztán tarthatjátok magatokat jó játékosoknak.1 rossz hírem van...Tisztességesen sose fogtok bármit érni.
Javítom tisztességes, becsületes játékosok szemében nem fogtok semmit érni.A sok kis statra menő talpnyaló fel fog nézni rátok, de aki érti mi miért van az max nevet rajtatok :)

Egyrészt, a tagjaink ócsárlását most befejezheted.
Másrészt, úgy hogy semmit nem tudsz, mi is történt valójában inkább befognám a szám.
Azt értjük, hogy nálad senki sem becsületesebb a magyar KHban, de szerintem Don pont ugyanezt csinálja v50-n, mint mi 46-n csináltunk, ezek szerint valakinek mégis példamutatással szolgáltunk. :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Colonir azt se tudom ki vagy, de az látszik hogy a belsőzés az megy.Meg olyan tagokat foglalni akik nem is játszottak ha ez a tudás akkor ásd magad nagyon mélyre el :D
Amúgy meg nem a cotl győzelmét firtattam, mert kb nyilvánvaló, hogy ac klán nem fogja tudni megállítani.Viszont a mögöttes tartalom az ami nevetséges.
Aztán tarthatjátok magatokat jó játékosoknak.1 rossz hírem van...Tisztességesen sose fogtok bármit érni.
Javítom tisztességes, becsületes játékosok szemében nem fogtok semmit érni.A sok kis statra menő talpnyaló fel fog nézni rátok, de aki érti mi miért van az max nevet rajtatok :)

Az én kérdésemre nem válaszoltál óóó nagy maistro! :(
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Colonir azt se tudom ki vagy, de az látszik hogy a belsőzés az megy.Meg olyan tagokat foglalni akik nem is játszottak ha ez a tudás akkor ásd magad nagyon mélyre el :D
Amúgy meg nem a cotl győzelmét firtattam, mert kb nyilvánvaló, hogy ac klán nem fogja tudni megállítani.Viszont a mögöttes tartalom az ami nevetséges.
Aztán tarthatjátok magatokat jó játékosoknak.1 rossz hírem van...Tisztességesen sose fogtok bármit érni.
Javítom tisztességes, becsületes játékosok szemében nem fogtok semmit érni.A sok kis statra menő talpnyaló fel fog nézni rátok, de aki érti mi miért van az max nevet rajtatok :)


Miért zsömi Te még is mit értél el???
Te szerencsétlen semmit, soha sehol nem játszottál végig mert ha kicsit szorult a hurok neked elfogyott az időd.
De tudjuk nyilván te vagy a hatalmas isten csak még nem sikerült megmutatni :)

mindig csak ezt halljuk hogy zsemlegenda nagy dirrel durral bevonul h majd ő megmutatja ő egymaga végigveri a szervert majd egy idő után gyorsan el is pucol, majd mint a félős kutyák távolról ugat h noobok...
 

DeletedUser19053

Vendég
nem igaz, zsemle nagyonis sokat elert. Nagyobb a hirneve mint az egesz ASG-nek. :D
 

Deleted User - 1504609

Vendég
Colonir azt se tudom ki vagy, de az látszik hogy a belsőzés az megy.Meg olyan tagokat foglalni akik nem is játszottak ha ez a tudás akkor ásd magad nagyon mélyre el :D
Amúgy meg nem a cotl győzelmét firtattam, mert kb nyilvánvaló, hogy ac klán nem fogja tudni megállítani.Viszont a mögöttes tartalom az ami nevetséges.
Aztán tarthatjátok magatokat jó játékosoknak.1 rossz hírem van...Tisztességesen sose fogtok bármit érni.
Javítom tisztességes, becsületes játékosok szemében nem fogtok semmit érni.A sok kis statra menő talpnyaló fel fog nézni rátok, de aki érti mi miért van az max nevet rajtatok :)

Ey!
Denkoval olyan jól összemelegedtünk a fiókban, hogy ő is ugyanazt a szót használta amit én akartam :/
Szóval, "te szerencsecsomag" képzeld el, nem ironia/szarkazmus/vicc volt az, hogy tudás 0. Azt hiszem a ellenállhatatlan személyiségünk az ok, amiért még itt vagyunk a szerveren :D. De egyébként meg volt a lehetőség, illetve még mindig meg van, hogy teszteljetek minket, csak valamiért nem jönnek a kardok :/.

Ha magam mélyre ásnám, akkor valószínűleg a fiókot se tudnám nézni, az meg azt indukálná, hogy márkóéknak belsőznie kell engem. Belső királyt belsőzni meg ugyanannyira bűn, mint pizzára ananászt tenni. :)
 

DeletedUser19279

Vendég
Ey!
Denkoval olyan jól összemelegedtünk a fiókban, hogy ő is ugyanazt a szót használta amit én akartam :/
Szóval, "te szerencsecsomag" képzeld el, nem ironia/szarkazmus/vicc volt az, hogy tudás 0. Azt hiszem a ellenállhatatlan személyiségünk az ok, amiért még itt vagyunk a szerveren :D. De egyébként meg volt a lehetőség, illetve még mindig meg van, hogy teszteljetek minket, csak valamiért nem jönnek a kardok :/.

Ha magam mélyre ásnám, akkor valószínűleg a fiókot se tudnám nézni, az meg azt indukálná, hogy márkóéknak belsőznie kell engem. Belső királyt belsőzni meg ugyanannyira bűn, mint pizzára ananászt tenni. :)

Had ragadjam ki a lényeget!

Én szeretem az ananászt a pizzán!!!
:D
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Én meg kizárólag ananásszal eszem meg a pizzát... az édes ízt nem belevinni szintén bűn.
 

DeletedUser13406

Vendég
ananász pizza,,hát ..) olyan mint a só meg lekvár..de kinek ez kinek az! Egy dolgot szerettem volna hogy vannak vagyunk páran akik nem "na kinek nagyobb a farka"játékot játszünk.Tudja mindenki mire képes,azt is tudja mindenki hogy egymaga semmit nem ér!És azt is tudjuk hogy mi az igazi kh amiért újra és újra neki ugrunk világoknak.. vagy tévedek?
 
Fent