Csevegő

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Gratula a győzteseknek!

Bár rég nem játszok, valamiért mindig megnézem az induló világokat, hogy kik vannak ott. V43-on az RPG-n egyből megakadt a szemem, pedig jó ha top20-ban voltak. De Tomi, Vacux, PR, zsuzsu az alapítók között, na gondoltam ebből lesz még top1 helyezés. :D Lett is, sajnálom nagyon, hogy nem jött össze a győzelem, havi egyszer-kétszer mindig rápillantottam a fórumra vagy a twstats-ra, hogy megnézzem hogyan álltok. Kár, hogy sose jöttetek ki arcoskodni a külsőre, de ez nem is a ti stílusotok és örülök, hogy elnyertétek az ellenfelek tiszteletét a kitartó küzdelem miatt. Egyszer összejön a győzelem is! :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Gratula a győzteseknek!

Bár rég nem játszok, valamiért mindig megnézem az induló világokat, hogy kik vannak ott. V43-on az RPG-n egyből megakadt a szemem, pedig jó ha top20-ban voltak. De Tomi, Vacux, PR, zsuzsu az alapítók között, na gondoltam ebből lesz még top1 helyezés. :D Lett is, sajnálom nagyon, hogy nem jött össze a győzelem, havi egyszer-kétszer mindig rápillantottam a fórumra vagy a twstats-ra, hogy megnézzem hogyan álltok. Kár, hogy sose jöttetek ki arcoskodni a külsőre, de ez nem is a ti stílusotok és örülök, hogy elnyertétek az ellenfelek tiszteletét a kitartó küzdelem miatt. Egyszer összejön a győzelem is! :)

Csak ne úgy lett volna vége, ahogy :(
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
A győztesek összeolvadására gondolsz? Engem az lepett meg, hogy csak 60% dominancia kell. :O
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nem csak arra, hanem ami miatt létrejött. Én voltam a legnagyobb ellenzője a technikai klánnak, és mégis ez lett belőle :) Ez így kissé kellemetlen.
 

DeletedUser19219

Vendég
Nagyon hosszú világ volt ez és mar dőltek ki a spielerek...Sztem erre a győzelemre senki nem fog annyira büszkén visszanézni....
 

DeletedUser19433

Vendég
Gratula a két klánnak!
Sikerült összehozni a dominanciára valót az eggyesüléssel, habár csigalassan a túlerõhöz képest, de eljött a vég.
Köszönöm a tapasztalatot is!
 

DeletedUser19040

Vendég
30 napig egybefuggoen meg is kell azt tartani lehetne meg meglepetest tenni ott.
 
Fent