Csevegő

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Szerintük a szabályok azért vannak hogy legyen mit megszegni (tisztelet a kivétel).
Az egyik tag alapbol belső alatt van,masik meg alapból fogyatékos :(

Majd jöttek a Visza tamadasok,es így egy lanc reakcio lett,de ezen nincs is amit magyarazni,hisz tőlünk szegték meg,amit szegyenlunk is :(
De a tag meg kapja a büntetését.....

De ettől függetlenül, jó látni hogy ki joszztok ide, amikor lunanak írt a helyetesem...
 

DeletedUser19433

Vendég
Az egyik tag alapbol belső alatt van,masik meg alapból fogyatékos :(

Majd jöttek a Visza tamadasok,es így egy lanc reakcio lett,de ezen nincs is amit magyarazni,hisz tőlünk szegték meg,amit szegyenlunk is :(
De a tag meg kapja a büntetését.....

De ettől függetlenül, jó látni hogy ki joszztok ide, amikor lunanak írt a helyetesem...
Próbáltam lebeszélni a visszatámadásról Milénát de nem sikerült.
Csak egy megjegyzés volt, semmi több.
Nem is szólok többet ezügyben, elvégre nem is érint annyira a dolog.
 

DeletedUser19433

Vendég
Eddig az arany 10.000-est kivéve, ami fsocietyé volt, minden másik LE díj BH/NF tagé lett. Szóval remélem, Norbi és Bence behúzza azt morenom meg előtted, és teljessé válik a sor :)

Akkor kövi arman nem én leszek a cp ha kell nektek az a díjj is:);)
 

DeletedUser

Vendég


Alapból egy nyugis, húsvét utáni lazázós hetet tolt mindhárom klán. A WINTER-ben kékhaláltól vittek pár falut Milénáék, amúgy csendben volt a front mindkét oldalon, az NF-ben szinte egész héten hullaszag volt, egészen két nappal ezelőttig, amikor a vampirovics fiókból egy kis éjjeli one man show-val rukkoltunk elő, 14-0-s gyorsugrást produkálva.

Mindhárom klán jelenleg kiváráson van, amiből a közeljövőben egy hatalmas tüzijáték alakulhat ki. Érdemes megjegyezni, hogy előző éjjel Hűbele kilépése okozott kis aggodalmat az NF-nél, de mint kiderült, csak több volt az alkohol a szükségesnél, azóta ismét mindenki a helyén van :) Mivel az RPG az előző arma alatt a jó védekezésének, illetve a támadóoldal "ügyességének" köszönhetően stabilizálta magát, jó egy hónapja be van állva a szerver. Ideje lenne elmozdulni valamilyen irányba.



 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083


Eltelt egy újabb, igencsak eseménydús hét. Az már látszik, hogy az RPG "szépen öregszik meg", tőlük nem látni olyan összeomlást, mint amilyen V45-ön a Sparta csinált így a végén. Továbbra is küzdenek becsülettel, ezt mindenképp le kell írni, és ezért minden tiszteletet megérdemelnek.

Az RPG gondolt egyet, és míg Israelék a frontot ütötték nagyon agresszívan, addig a Csocso rész úgy döntött, hogy a nyilvánvalóan atombunkerre védett csiley ékfalukra mennek rá, 7 falun 2,2 milliós egyéni rekordot, és a bronz 100 milliós plecsnit hozva csiley asztalára. Elgondolkodtató, hogy ha az a két nap alatti majd' 300 nuke a fronton hűbelére csapódik például, akkor ingyen hoztak volna 60 falut...

Szombaton csapódott a WINTER-NF páros, a WINTER-nek átütő, az NF-nek mérsékelt sikert hozva. Míg a déli RPG kezd teljesen összeomlani (Milénának elvileg elment a net, de most HB-t helyei - a szerk.), és egyre kisebb ellenállást kifejteni a WINTER ellen, addig északon a belsőből feltápolt fiókok életre keltek. Támogatás szempontjából Csocso személyében lett egy kéktengeres DJ fiókjuk, ami brutális támogató csúcsot döntött, és még fog is párszor vélhetően. 150 nukeja lehet, plusz/minusz 20, az elkészült védőkapacitása az NF-et várja. Az RPG másik kettő nagy fiókja, Israel és Vadleső is északon van, egyenként is másfélszer akkorák, mint az ottani legnagyobb NF-es, míg délen a Csiley+DJ fiók nő méretben messze a többiek fölé, így tarthatja magát a megszokott felállás, az egyensúly nem borul fel.

Véleményem szerint a WINTER egyre nagyobbakat fog ütni, és relatíve gyorsan ki fogja pucolni az RPG-t K54-ről, míg az NF elé bekerült egy fal, amit le kell küzdeni. A WINTER 105 foglalása a héten kiváló, míg az NF 51 faluja az északi védőtömb kialakulásának fényében nem túl jó, de nem is rossz.

Míg délen miléna és vader bukta a legnagyobbat, addig középen baby, attila, dodo és mentamaki kapta az áldást, ki-ki több kevesebb sikerrel.

Elérünk lassan egy olyan szintre a szerveren, hogy mindhárom klán befér a 80 fős limit adta keret alá közösen, míg az RPG is be fog esni 50 fő alá, a WINTER úgy néz ki stabilizálta a 45 főt, az NF meg lassan 30 alá esik.

Említésre méltó HűbeleBalázs esete, ki tagja volt azoknak, akiket az Israel vezette északi szekció lerohant. HB és a Barcsa fiók között történt egy affér, amit részletesen a szerver végén fogok leírni. Itt csak annyit szeretnék, hogy mindkét fél véleményét hallottam, mindkét álláspontot megismertem, és mindkettővel részben egyetértettem, viszont volt, amivel nem, ezért maradtam ki a dologból, mint "fő döntéshozó". Ami történt, nem először történt, viszont nem is véletlen történt. Erről ennyit.

A következő hetek NF támadásszervezőként arról fognak szólni nálam, hogy felvetessem a kesztyűt a klánnal, és találjunk ellenszert az RPG mamutfiókjaira. RPG vezérként továbbra is a védelem egyben tartása, és a tagokba a lélek injektálása lehet Moomba legfőbb feladata (akit egyébként egyre jobban tisztelek ezért meg azért, amit a játékban csinál, nagy meghajlás részemről!), WINTER vezérként tibaxnak pedig a mostani jó útra lépés állandósítása, növelése lehet a feladat.



 

DeletedUser12844

Vendég
Na meghoztam a popcornt és az almdudlert, várom, hogy elkezdődjön a cirkusz! :D Addig is helyet foglalok :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Én a mai napra egyelőre nem reagálnék még, ami ma történt délelőttöl kezdve, az a hullámvasút szerintem nem csak nekem, hanem bárki másnak is sok lenne.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Téma WINTER-NF megszerezte a dominanciához szükséges területet!
Elküldve ápr 17, 2018 07:58:22
A klán: WINTER-NF uralja a világ játékosai által birtokolt falvak ekkora részét: 60%. Meg kell tartania a dominanciája százalékos arányát 30%egybefüggő napig, hogy övé legyen a végső dicsőség.

Amikor egy klán eléri a győzelmi feltételt, a 1 napos végjáték elkezdődik.

A következő változások vannak most érvényben:
  • A teljes befoglalás után nem kezdheted újra a játékot.



Ehhez egyelőre szintén nem fűznék semmit, csak a klánprofilt:


V43 győztes klánja, minek tagjait a WINTER és az -NF- klánok játékosai delegálják.

Akik nélkül nem lehetnénk itt: A -HL- és a ~BH~ klánok. Ez a győzelem egy kicsit a Tiétek is!



Legnagyobb cél pedig, itt, e földi létben,
Ember lenni mindég, minden körülményben.

Trust the Process





Mind a WINTER, mind az -NF- nevében köszönjük mindazoknak, akik végig kitartottak, akik végig hittek bennünk, a társaikban, önmagukban. Köszönjük mindazoknak, akik a kilátástalanságban nem adták fel. Köszönjük a tagoknak, akik a két klánból külön-külön klánt kovácsoltak, a két klánból pedig szövetségest, miközben sok akadályt küzdöttünk le.

Harc, küzdelem, csalás, ámítás, háború bent, háború kint, háború a fejekben, stratégia, diplomácia, pokolból a mennybe, minden volt itt. V43 a KH teljes színpalettáját megmutatta, minden, amit szeretünk ebben a játékban, és minden, amit utálunk, előjött. Köszönjük szépen ezt a majdnem egy évet, amit itt tölthettünk.

WINTER
-NF-
 

DeletedUser12127

Vendég
Gratulálok Nektek!
Egy dolog zavar csak: Mire elkezdtem igazán figyelni erre a világra, már vége is lett. :D
 

DeletedUser12157

Vendég
Gratulálok a győzelemhez, illetve az ellenfélnek a kitartó küzdéséhez! :)
 
Fent