Csevegő

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ami északot illeti: Lehet, hogy ki van bérelve, de nagyon nem egyértelmű, hogy ki fogja uralni. Legalábbis számomra. Ha azt nézzük, akkor a top3 klán északon van és ne feledkezzünk el Messaláékról sem! Ahogy ő is említette nagy csaták vannak ott, nagy csatékat pedig csak méltó ellenféllel lehet vívni. Az Army pedig erre tökéletes. Együtt erősebbek lennénk, de mások a céljaink, mint az kiderült már. Ezzel szemben ott van délen sok "kisebb" klán, de a dolog még mindig vigyoriról szól akárki akármit mond. Szerintem az Army lassan sokkal inkább EW, mint az EW maga. Vigyori össze rakott egy klánt, ami a V28-as szervergyőztes neve mögé bújt. Elindult nagy mellénnyel, kihívott mindenkit és ma már ott tartunk, hogy EW-sek jelentkeznek más klánokba, vigyori pedig sehol.

Ennek már rég nem róluk kellene szólnia, minden esetre sok sikert kívánok mindenkinek! Mi jól szórakozunk, élvezetes! :) Nagyon erős szerver lett ebből.

?
Északkeleten vagytok ti,északnyugaton a jf,messaláék és a kings pedig köztetek sínylődnek.
Szóval de,a keleti részt kibéreltétek ti,a nyugatit pedig a JF. Senki nem zavar titeket a fejlődésben,miközben mi pedig egy kontin vagyunk az EW-vel.
Szóval nem összehasonlitható a kettő.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Swak, yugi: ti sohasem fogjátok azt átélni, amit mi pl. Ádival a V28-on. A szerver elejétől a végéig 0-24-ben aktívnak lenni és egymásra és a klántagokra is figyelni, összedolgozni, időzíteni, stb. Borzasztós sok időt, energiát fektettünk be és nem adtuk fel az első perctől az utolsóig, akármilyen vert helyzetben is álltunk. Mi ezt végigvittük, megcsináltuk, elértük a dicsőséget. Ezt már sneki nem vehti el tőlünk, még ha trükköztünk, taktikáztunk is néha, de a siker az közös :)

Persze,mert ők nem tudnak folyton aktivak lenni.
Én sem tudok napi 24 órát lenni,sőt még 8at is csak nyögve. Akkor én se fogom soha "átélni" azt amit ti,grat.
Vert helyzetben? Végig létszámfölényben voltatok,soha nem álltatok vert helyzetben,max elméletileg,de gyakorlatilag tuti nem.

Senki nem tudja elvenni tőletek azt amit ott elértetek ez igaz,de szerintem nemis akarja. És gratula hozzá tényleg.
De a kh megy tovább,nem fogsz tudni mindig a v28ból megélni,mert ha nem alkotsz bárhol maradandót akkor mondhatják rád,hogy v28on csupán sok időd volt és sok szerencséd. Mert mint tudjuk ritka az mikor a végeredmény valóban a tudást tükrözi.
Egy jó játékos világról világra bizonyít,ha 2 hónapig játszik akkor 2 hónapig,ha 1 évig akkor 1 évig.
De a lényeg,hogy amig játszik bárhol is van,bármilyen körülmények között,kitűnik a tömegből.
Szóval tényleg elismerem a v28as eredményeid mint neked mint a többi EW-snek.
De v28 már többé nem lesz,mutasd meg itt és az elkövetkezendő világokon,hogy valóban nem csak 1 világon klappolt minden,hanem Te vagy az aki tud játszani és bárhol eléri amit akar.
Ne pedig mindig a múltat hozd fel,senkit nem érdekel a v28 :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Részben egyetértek archal, és igen ott vagytok keleten, én is ott vagyok... szval én kiteszek egy egyszemélyes hadsereget és klánt, néha megbeszélem magammal a dolgokat, hogy mikor támadjak és védekezzek... :D:D:D:D:D:D aldaron in the house :D:D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Swak, yugi: ti sohasem fogjátok azt átélni, amit mi pl. Ádival a V28-on. A szerver elejétől a végéig 0-24-ben aktívnak lenni és egymásra és a klántagokra is figyelni, összedolgozni, időzíteni, stb. Borzasztós sok időt, energiát fektettünk be és nem adtuk fel az első perctől az utolsóig, akármilyen vert helyzetben is álltunk. Mi ezt végigvittük, megcsináltuk, elértük a dicsőséget. Ezt már sneki nem vehti el tőlünk, még ha trükköztünk, taktikáztunk is néha, de a siker az közös :)

Először is honnét tudod, hogy nem fogják átélni azt, amit ti? Ez merész, de inkább meggondolatlan kijelentés. sose tudhatod mit hoz a jövő. Másrészről nem mindenki engedheti meg magának, hogy 0-24 tolja a KH-t, személy szerint én leszarom mert ez csak egy játék, ettől függetlenül 110%-on odateszem magam és harcolok a társaimért. Ha elbukom ez van, attól még nem fogok eret vágni, ha meg győztesként kerülök ki nem fogom verni a mellem, hogy hú mekkora pró vagyok nyertem egy szerót.
Végezetül nem hiszem, hogy dicsőségnek lehetne nevezni azt, ahogyan nyertek, de ha te így gondolod rendben. A történelem során már megtanultuk, hogy a győztes félnek nem kell magyarázkodnia és a szőnyeg alá söpörheti a mocskos dolgait.
 

DeletedUser

Vendég
Először is honnét tudod, hogy nem fogják átélni azt, amit ti? Ez merész, de inkább meggondolatlan kijelentés. sose tudhatod mit hoz a jövő. Másrészről nem mindenki engedheti meg magának, hogy 0-24 tolja a KH-t, személy szerint én leszarom mert ez csak egy játék, ettől függetlenül 110%-on odateszem magam és harcolok a társaimért. Ha elbukom ez van, attól még nem fogok eret vágni, ha meg győztesként kerülök ki nem fogom verni a mellem, hogy hú mekkora pró vagyok nyertem egy szerót.
Végezetül nem hiszem, hogy dicsőségnek lehetne nevezni azt, ahogyan nyertek, de ha te így gondolod rendben. A történelem során már megtanultuk, hogy a győztes félnek nem kell magyarázkodnia és a szőnyeg alá söpörheti a mocskos dolgait.
Szeri van :* :p :D
 

DeletedUser

Vendég
Swak, yugi: ti sohasem fogjátok azt átélni, amit mi pl. Ádival a V28-on. A szerver elejétől a végéig 0-24-ben aktívnak lenni és egymásra és a klántagokra is figyelni, összedolgozni, időzíteni, stb. Borzasztós sok időt, energiát fektettünk be és nem adtuk fel az első perctől az utolsóig, akármilyen vert helyzetben is álltunk. Mi ezt végigvittük, megcsináltuk, elértük a dicsőséget. Ezt már sneki nem vehti el tőlünk, még ha trükköztünk, taktikáztunk is néha, de a siker az közös :)
Azt nem is akarom tudni :D nem szokott érdekelni az ellenfelem története , max akkor ha tapasztaltam belőle valamit :D

Addig csak mese habbal :D itt az idő , lehet bizonyítani , betük helyett kardok , szavak helyett katák , ócska leszólások helyett meg nemesvonatok beszéljenek :) ( persze csak akkor ha nem vágom meg ;) )
 

DeletedUser

Vendég
Swak, yugi: ti sohasem fogjátok azt átélni, amit mi pl. Ádival a V28-on. A szerver elejétől a végéig 0-24-ben aktívnak lenni és egymásra és a klántagokra is figyelni, összedolgozni, időzíteni, stb. Borzasztós sok időt, energiát fektettünk be és nem adtuk fel az első perctől az utolsóig, akármilyen vert helyzetben is álltunk. Mi ezt végigvittük, megcsináltuk, elértük a dicsőséget. Ezt már sneki nem vehti el tőlünk, még ha trükköztünk, taktikáztunk is néha, de a siker az közös :)
Amúgy nem tudunk időzíteni ? :D azta a mindenit :D hány kardot szeretnél kapni egy mp-n belül ? :D
Remélem csak sokat ittál :D
 

DeletedUser17666

Vendég
Amúgy nem tudunk időzíteni ? :D azta a mindenit :D hány kardot szeretnél kapni egy mp-n belül ? :D
Remélem csak sokat ittál :D
En nem latom hogy mondta volna ezt anti:):) te hol olvastad ezt?:D ..... ha meg tudsz jatszAni es epp talalkozunk annak meg kimmondottan örülni fogok :) szeretem a jó harcokat :)
 

DeletedUser

Vendég
En nem latom hogy mondta volna ezt anti:):) te hol olvastad ezt?:D ..... ha meg tudsz jatszAni es epp talalkozunk annak meg kimmondottan örülni fogok :) szeretem a jó harcokat :)


" Swak, yugi: ti sohasem fogjátok azt átélni, amit mi pl. Ádival a V28-on. A szerver elejétől a végéig 0-24-ben aktívnak lenni és egymásra és a klántagokra is figyelni, összedolgozni, időzíteni, stb. "


Lehet együtt ittatok tegnap azért nem tudtad értelmezni amit írt :D

Amúgy meg igen , jo lenne egy méltót csatázni :)
 

DeletedUser17666

Vendég
" Swak, yugi: ti sohasem fogjátok azt átélni, amit mi pl. Ádival a V28-on. A szerver elejétől a végéig 0-24-ben aktívnak lenni és egymásra és a klántagokra is figyelni, összedolgozni, időzíteni, stb. "


Lehet együtt ittatok tegnap azért nem tudtad értelmezni amit írt :D

Amúgy meg igen , jo lenne egy méltót csatázni :)


De nem írta hogy ti nem tudtok idozíteni :D ...én csacsi kis szamaram :D Fules Swak :D
 
Fent