Csevegő

DeletedUser18465

Vendég
Ami északot illeti: Lehet, hogy ki van bérelve, de nagyon nem egyértelmű, hogy ki fogja uralni. Legalábbis számomra. Ha azt nézzük, akkor a top3 klán északon van és ne feledkezzünk el Messaláékról sem! Ahogy ő is említette nagy csaták vannak ott, nagy csatékat pedig csak méltó ellenféllel lehet vívni. Az Army pedig erre tökéletes. Együtt erősebbek lennénk, de mások a céljaink, mint az kiderült már. Ezzel szemben ott van délen sok "kisebb" klán, de a dolog még mindig vigyoriról szól akárki akármit mond. Szerintem az Army lassan sokkal inkább EW, mint az EW maga. Vigyori össze rakott egy klánt, ami a V28-as szervergyőztes neve mögé bújt. Elindult nagy mellénnyel, kihívott mindenkit és ma már ott tartunk, hogy EW-sek jelentkeznek más klánokba, vigyori pedig sehol.

Ennek már rég nem róluk kellene szólnia, minden esetre sok sikert kívánok mindenkinek! Mi jól szórakozunk, élvezetes! :) Nagyon erős szerver lett ebből.

Az nem azt jelenti, hogy 2 EW-s nálunk van az már EW :) szerintem :) ennyi erővel ti lehettek SBT, =KL= és még had ne soroljam :) 2 EW-s játékos nem a világ vége, úgy érzem, és igen komoly feltételek mellett vették be őket hozzánk Messáék :) És ha Ádi és smeki is így akarta, hogy vigyó után megpróbálnák nálunk, akkor felőlem jöhetnek én mindkettőjüket utálom xddd :D De főleg Ádit :( :D :D
 

DeletedUser17666

Vendég
Random , jóféle , army ... Teljesen mindegy top 1 vagy top 50 ...

Ha má véhuszonyóócról is szóvan akkor majd vonjàk le a tanúlságot ....

A CNN és az NH indult a legerősebb játékosmezőnnyel , és mégsem ők voltak végjátekban


Tanúlság , ne jó játékosaid legyenek , ha nem jó csaparod és jó vezetőd ...
Mikor mindenki zárja majd a területeit akkor fog csak igazán elkezdődni az igazi harc ....

Ki a jobb stratégosz hol nagyobb az öszhang ....

De ez csak én véleményem :)

A Csapat a lényeg...ha csapatról beszélunk szinte vezeto sem kel...
A csapat automatikusan teszi amit kell...
 

DeletedUser

Vendég
A Csapat a lényeg...ha csapatról beszélunk szinte vezeto sem kel...
A csapat automatikusan teszi amit kell...
Ez nagyon nem így van , max az elején :) később kell egy vagy több személy akik a klán érdekeit összefogva döntést hoznak és irányt mitatnak klán szinten
 

DeletedUser18465

Vendég
Ez nagyon nem így van , max az elején :) később kell egy vagy több személy akik a klán érdekeit összefogva döntést hoznak és irányt mitatnak klán szinten

majd én mutatom az irányt mindenhol, ti maradtok délen, mi északon és majd ha odaérünk, akkor lesz himi humi :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ez nagyon nem így van , max az elején :) később kell egy vagy több személy akik a klán érdekeit összefogva döntést hoznak és irányt mitatnak klán szinten

Swak, basszus, mi történt veled? Az idézetten kívül tök igazad van (véleményem és tapasztalatom szerint) mindenben. Még a végén kiderül, hogy nem is egy yugiféle megmondóember vagy, hanem jóval több :)
 

DeletedUser

Vendég
Swak, basszus, mi történt veled? Az idézetten kívül tök igazad van (véleményem és tapasztalatom szerint) mindenben. Még a végén kiderül, hogy nem is egy yugiféle megmondóember vagy, hanem jóval több :)
A swak acc egy troll acc ként indult számtalan más accom van :D van aki már tuddja , hogy erőszrtettel bukkanok fel egyik másik szerveren meglepetés ként , mondjuk védenezni :)

A játéktapasztalatom megvan igaz nem szeretek startolni mert az rengeteg energiát szed el én meg kényelmes vagyok de a többi része megy a játéknak akármiől is legyen szó ....

Viszont rájöttem , hogy rettenetes vezér vagyok viszont jó oktató dgy tucat ember van akiknek mufatok ezt-azt , közben pl én is tanulok

Archtol és billytöl tanulok a legtöbbet mert ők kiegészítik egymást :)

Egyszer majd beindítok egy hengert a haverokkal :)
 

DeletedUser

Vendég
:D :D :D ittenem... ez nem a carton network :D hadd a meséket :D Messa hol a swakos video?? :D
elég ciki lesz ha egy carton networkos figura befoglal :) bár nem tudom Ádi néha pindurpandurnak érzem magam :D

bár nem tudom volt egy megérzésem , hogy megtalálsz :) :D
 

DeletedUser

Vendég
egy kis ízelítőt csináltam 33-on a loki fiokban :D átvettem szeptember 25.-én este 11 körül pár bejövő híján 1000 támadás jött be a védők szanaszét na mindegy :D a lényeg hogy 8:25-ig voltam a fiokba és az eredmény -2 falu :( elsiklott az indítás felett a szemem :D de ennyi hibám legyen mindig :D
 

DeletedUser18729

Vendég
keresztkerdes warlord: ha majd netalantan az EW top1 fele fog kacsintani biztos terulettel es diplomaciaval vissza fogsz e menni hozzajuk?(persze ha ez megtortenik akkor mar megint vigyo is elofog bujni).? v28on is hasonlo utat jartatok be a vezereddel :D
 

DeletedUser

Vendég
keresztkerdes warlord: ha majd netalantan az EW top1 fele fog kacsintani biztos terulettel es diplomaciaval vissza fogsz e menni hozzajuk?(persze ha ez megtortenik akkor mar megint vigyo is elofog bujni).? v28on is hasonlo utat jartatok be a vezereddel :D
ez hatalmas :D
 

DeletedUser17666

Vendég
keresztkerdes warlord: ha majd netalantan az EW top1 fele fog kacsintani biztos terulettel es diplomaciaval vissza fogsz e menni hozzajuk?(persze ha ez megtortenik akkor mar megint vigyo is elofog bujni).? v28on is hasonlo utat jartatok be a vezereddel :D


:D hagyom magam befoglaltatni ahogy Swak is tette 5kém+nemes kisérettel....vagy bedobom az accom mint te :D

Swak/Yugi Rulez :)
 

DeletedUser

Vendég
:D hagyom magam befoglaltatni ahogy Swak is tette 5kém+nemes kisérettel....vagy bedobom az accom mint te :D

Swak/Yugi Rulez :)
Amigy az ilyen nagy emberek mint te , yesode meg többiek , ezeken a szervereken hol vannak ? Mert velünk tuti nem , de ellenünk sem sokáig :D annyira szeretem azt amikor valaki kételkedik a másik tudásában csak azért mert az illetőnek nem volt kedve mondjuk védekezni , többször is csináltam ilyet , és ? Nem bántam meg soha :D normális csapatnál nem szarok bele a dolgokba :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Amigy az ilyen nagy emberek mint te , yesode meg többiek , ezeken a szervereken hol vannak ? Mert velünk tuti nem , de ellenünk sem sokáig :D annyira szeretem azt amikor valaki kételkedik a másik tudásában csak azért mert az illetőnek nem volt kedve mondjuk védekezni , többször is csináltam ilyet , és ? Nem bántam meg soha :D normális csapatnál nem szarok bele a dolgokba :D

Óóó, nyugodj meg, mind ott van azon a szerveren :))
 

DeletedUser18729

Vendég
legyenek is,legyen egy harcal teli szep vilag ragalmazasok es egymasra kopkodesek nelkul :) ha vigyori veglegesen lelpett latok ra nemi eselyt, hogykavarasok nelkuli vilag legyen...
 

DeletedUser18465

Vendég
legyenek is,legyen egy harcal teli szep vilag ragalmazasok es egymasra kopkodesek nelkul :) ha vigyori veglegesen lelpett latok ra nemi eselyt, hogykavarasok nelkuli vilag legyen...

de ahogy te megjelensz már nem lesz az... És pont te beszélsz kavarásról,
ne mutass szar példát :)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
keresztkerdes warlord: ha majd netalantan az EW top1 fele fog kacsintani biztos terulettel es diplomaciaval vissza fogsz e menni hozzajuk?(persze ha ez megtortenik akkor mar megint vigyo is elofog bujni).? v28on is hasonlo utat jartatok be a vezereddel :D

Warlord jó helyen van!:) Profi játékos tudja mit akar!
Ellenfeleként is aktív volt tudtam! De amit látok naponta,az elképesztő!
 
A reakció pontszáma
1.189
Swak, yugi: ti sohasem fogjátok azt átélni, amit mi pl. Ádival a V28-on. A szerver elejétől a végéig 0-24-ben aktívnak lenni és egymásra és a klántagokra is figyelni, összedolgozni, időzíteni, stb. Borzasztós sok időt, energiát fektettünk be és nem adtuk fel az első perctől az utolsóig, akármilyen vert helyzetben is álltunk. Mi ezt végigvittük, megcsináltuk, elértük a dicsőséget. Ezt már sneki nem vehti el tőlünk, még ha trükköztünk, taktikáztunk is néha, de a siker az közös :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Swak, yugi: ti sohasem fogjátok azt átélni, amit mi pl. Ádival a V28-on. A szerver elejétől a végéig 0-24-ben aktívnak lenni és egymásra és a klántagokra is figyelni, összedolgozni, időzíteni, stb. Borzasztós sok időt, energiát fektettünk be és nem adtuk fel az első perctől az utolsóig, akármilyen vert helyzetben is álltunk. Mi ezt végigvittük, megcsináltuk, elértük a dicsőséget. Ezt már sneki nem vehti el tőlünk, még ha trükköztünk, taktikáztunk is néha, de a siker az közös :)

Plusz ne feledjük el, volt valaki, aki beállította a fiókkezelődet :D
 
Fent