Csevegő

DeletedUser

Vendég
Hagy csatlakozzak akkor én is a "parasztokhoz! :)
2 dolgot kellene csinálni Évike drága: Meg kellene tanulni végre játszani és TISZTESSÉGESEN kellene viselkedni!

A faludat irtózatosan amatőr módon húztad, sereg nélkül! Alapvető, kezdő szintű hiba! Tanulni kellene belőle és nem a fórumon vádaskodni olyan hülyeségekkel mint amiket oviban találnak ki a gyerekek!

Vagy van még egy harmadik opció is!
Végre abba kellene hagynod a KHt! :p Bízunk benne, hogy ezt fogod választani! :)
Te meg ki a fene vagy ? :D tényleg rossz szektorban vagy ;)
 

DeletedUser

Vendég
Most már tuti h vigyori vagy!!!! :D
Ugyan, az előbb még azt írtad h örülsz h Veled foglalkoznak! :p Kéne is hogy foglalkozzanak veled úgy látom! :D
Adok neked egy ásót és egy vödröt pls hord el magad nevesincs létedre elég nagy arccal esel neki olyna játékosnak akiről halvány lila fingod nincs hogy ki


Lehet itt szidni Evit meg lehet nem kedvelni de ez csak egy játék , ha ott ilyeneket mondtok állandóan egymásra akkor kiváncsi lennek , hogy ez a sok agyoniskolázott ember milyen a valóságban.

Évi így szokott pp-ni beletezs minimális pp-t hogy többet tudjon visszaforgatni semmi szokatlan nincs ebbe , Szala is csináltj ilyet és ?

Az hogy hogy védekezett aze gy másik kérdés , azért Éviről is köztudott , hogy tud játszani , tud vékezni .

Most nem így jött össze neki ez van :) tuddja ő is :)
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Adok neked egy ásót és egy vödröt pls hord el magad nevesincs létedre elég nagy arccal esel neki olyna játékosnak akiről halvány lila fingod nincs hogy ki


Lehet itt szidni Evit meg lehet nem kedvelni de ez csak egy játék , ha ott ilyeneket mondtok állandóan egymásra akkor kiváncsi lennek , hogy ez a sok agyoniskolázott ember milyen a valóságban.

Évi így szokott pp-ni beletezs minimális pp-t hogy többet tudjon visszaforgatni semmi szokatlan nincs ebbe , Szala is csináltj ilyet és ?

Az hogy hogy védekezett aze gy másik kérdés , azért Éviről is köztudott , hogy tud játszani , tud vékezni .

Most nem így jött össze neki ez van :) tuddja ő is :)

Egy dolog elveszíteni egy falut! Egy teljesen másik dolog a fórumon májerkodni utána, hogy "a szemetek biztos csaltak"! :p
Aki nyakig van a szarban az inkább ne üvöltsön! :p

Ha Te pedig reggel úgy ébrednéd hogy eltűnt a nyelved akkor szólj, mert van egy jó tippem, hogy hol hagyhattad! :D
 

DeletedUser

Vendég
Egy dolog elveszíteni egy falut! Egy teljesen másik dolog a fórumon májerkodni utána, hogy "a szemetek biztos csaltak"! :p
Aki nyakig van a szarban az inkább ne üvöltsön! :p

Ha Te pedig reggel úgy ébrednéd hogy eltűnt a nyelved akkor szólj, mert van egy jó tippem, hogy hol hagyhattad! :D

Ha egyszer eltűnik egy faludd szólj nem kell tippelned nálam lesz ;)
 

DeletedUser

Vendég
Na de jóéjt mindenkinek :)

Badsector ne aggódj a falvad miatt a lakói még nem tudják de az a falu az enyém már most ;)
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Uhhhhh! Felséges úr, én kérek elnézést! :D Nagyon meg tetszett ütnie a fejét a Méltóságos Úrnak amikor a fejére esett? :D
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Bocsi porszemekkel nme foglalkozok :) de ne aggódj lesz idő mikor a port is kikell söpörni :)

Íme az összefoglaló, minden esti imám és zsolozsmám Őfelségéről:

Amúgy LazerChicken vagyok! ;)
Söprögettem én már össze a teljes Rock(ant!) ulibuli bandátokat eleget - v33 dereng? :D
 
Fent