Csevegő

DeletedUser18465

Vendég
ez háborus játék!
tegyél ki erővel, hozd a klánod és az összes szövisedet, ugy lesz némi esélyed:)

Hozok én neked mást ami erősebb mint a szövetséges és a klán
Csak a puffin ad neked erőt és minden lebíró akaratot...
- Évike áruld el a kedves khsoknak, Te is szereted a puffin lekvárt ?

NA ? :)
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
látom örömünnep van, mert sikerült befoglalni a pp falum, mások szervergyőzelemből nem csinálnak ekkora hajcihőt...végülis mindenki kicsiben kezdi, s páran maradnak is ezen a szinten

a falum azért volt "amatőr" mert minden a pp-re volt kihegyezve, de az nagyon profin!
neked nem magyarázom, ugysem értenéd meg...

de kapsz te is esélyt, igérem ezt a szervert abbahagyom, mihelyst nem lesz érdemes pp-zni

de azért örülök hogy velem foglalkoztok, ez biztosan nagy dicsőség párótoknak, hogy csordában elfoglaltátok a teljesen más célra szánt falum!
grat! egyszer talán még élesben játszót is sikerül foglalnotok:)

Én köszönöm a műsort és persze neked is adott a
látom örömünnep van, mert sikerült befoglalni a pp falum, mások szervergyőzelemből nem csinálnak ekkora hajcihőt...végülis mindenki kicsiben kezdi, s páran maradnak is ezen a szinten

a falum azért volt "amatőr" mert minden a pp-re volt kihegyezve, de az nagyon profin!
neked nem magyarázom, ugysem értenéd meg...

de kapsz te is esélyt, igérem ezt a szervert abbahagyom, mihelyst nem lesz érdemes pp-zni

de azért örülök hogy velem foglalkoztok, ez biztosan nagy dicsőség párótoknak, hogy csordában elfoglaltátok a teljesen más célra szánt falum!
grat! egyszer talán még élesben játszót is sikerül foglalnotok:)

Nyugdíj!!!! :p
 

DeletedUser16088

Vendég
látod ezért nem részleteztem neked a tőzsdét, alapból agyhalott vagy...
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Ha te mondod akkor fix! :p A különbség az, hogy nekem még van falum! :)
Nameg engem még hívnak játszani! :p Biztos hogy addig akarod húzni a dolgot amég az a maradék 2-3 őrült is el nem pártol tőled? Értem én, nem veled van a baj, MI vagyunk mind agyhalottak! :p De ha amúgy sem érünk fel Őnagyságod királynői szellemi színvonalához akkor adott, hogy ne is foglalkozz ezzel a KHval tovább! Itt már lassan csak "agyhalottak" vannak körülötted! :p :D
 

DeletedUser

Vendég
Remélem mindenki tud az október 2.i szavazásról..Mindenhol kivan plakátozva,tvbe is az megy folyamatosan..nos arról megy a szavazás,hogy vigyori visszatér-e.
Kötelessége mindenkinek szavaznia!!!
 

DeletedUser15525

Vendég
Pfffuuu hát nem is tudom, mi ez az új fórum :)
Úgy érzem magam mint egy romos szekrény egy vadi új házban :)

Vigyori olyan mint a Terminator :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Ez a világ érdekes lenne,ha Arch-k abbahagynák(elérték amit akartak) Vigyori visszajönne(bár amint látom,már ott van aranybanya a helyére,ha kell)...na akkor lenne érdekes,kíváncsi lennék a nagy ászokra akik eddig megbújva Arch-k mögött(vagy jó távolra költözve) hogy mit is tudnak,mert eddig semmit nem csináltak...ha Arch-k nem jöttek volna valószínűnek látom az EW-lenne a Top1 és R+JF már szövetkezne ellene,egyikben sem látom azt a merészséget hogy egyedül kimerne állni...bizonyítsa ezt hogy a R még csak EW-mellé sem mert költözni,pedig tudta Arch-k ott lesznek..ez van..most itt kint mindenki nagy játékos,de mind Arch-hátán akar felkapaszkodni,remélve hogy Arch-k visszamennek 34-re...
 

DeletedUser16088

Vendég
Ha te mondod akkor fix! :p A különbség az, hogy nekem még van falum! :)
Nameg engem még hívnak játszani! :p Biztos hogy addig akarod húzni a dolgot amég az a maradék 2-3 őrült is el nem pártol tőled? Értem én, nem veled van a baj, MI vagyunk mind agyhalottak! :p De ha amúgy sem érünk fel Őnagyságod királynői szellemi színvonalához akkor adott, hogy ne is foglalkozz ezzel a KHval tovább! Itt már lassan csak "agyhalottak" vannak körülötted! :p :D

tudod a falu nem gond, van-lesz másik, és ott pp-zek tovább...
de hogy a te fejed helyett lesz-e másik, az kétséges

ne aggódj miattam, a te "szellemi" körödből ugyis kilógnék és nem kivánkozom agyleszivásra menni:)
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
evike, nem vigyori vagy te véletlenül "álruhában"??? :DDD Ő szokott hasonló okosakat mondani! Írj rá, egymásnak vagytok teremtve! :p
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Ez a világ érdekes lenne,ha Arch-k abbahagynák(elérték amit akartak) Vigyori visszajönne(bár amint látom,már ott van aranybanya a helyére,ha kell)...na akkor lenne érdekes,kíváncsi lennék a nagy ászokra akik eddig megbújva Arch-k mögött(vagy jó távolra költözve) hogy mit is tudnak,mert eddig semmit nem csináltak...ha Arch-k nem jöttek volna valószínűnek látom az EW-lenne a Top1 és R+JF már szövetkezne ellene,egyikben sem látom azt a merészséget hogy egyedül kimerne állni...bizonyítsa ezt hogy a R még csak EW-mellé sem mert költözni,pedig tudta Arch-k ott lesznek..ez van..most itt kint mindenki nagy játékos,de mind Arch-hátán akar felkapaszkodni,remélve hogy Arch-k visszamennek 34-re...

Ez így van. DSA és az EW egymást üti, ezért vannak lemaradva, aminek a végterméke nagyon valószínű, hogy egy brutál erős klán lesz, csak még nem most azok. De nem is most kell még legénynek lenni.
Igen, bennünk nincs erő. Mi nem vagyunk az a fajta profi klán, mint a korábbi szervergyőztesek. Nem azért játszunk, hogy nyerjünk és ez szerintem látszik is. Sorra kezdik újra a Randomosok a térkép szélén, mert ott biztonságosabb és úgy tovább együtt tudunk maradni. Nyilván a nagyon erős klánok/játékosok ellen nincs esélyünk, mi inkább egy kitartó családias klán vagyunk, mint sem győztes esélyes nagy klán. Nem véletlenül utasítottuk el sok profi jelentkezését. Igyekszünk távol maradni attól, hogy mi is profik legyünk. Megmaradnánk a 100%-ig hűséges, családias, jó légkörnél. Aztán, hogy emellett mit hoz a jövő, hát ki tudja. Biztosan találnánk a klánnak jobb vezért és biztosan találnánk profibb játékosokat, de az nem mi lennénk. Mi így vagyunk Random.
 
Utoljára szerkesztve:

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Most már tuti h vigyori vagy!!!! :D
Ugyan, az előbb még azt írtad h örülsz h Veled foglalkoznak! :p Kéne is hogy foglalkozzanak veled úgy látom! :D
 

DeletedUser11248

Vendég
Ne feledjétek:

1. Tilos más felhasználó zaklatása, sértegetése.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Nem megyünk mi sehová,v34en 6% kell még, készülünk az utolsó nagy bummra,örömjáték.
Itt az EW végre észbekapott megindultak ránk elég szépen. Szintén örömjáték.
Nagy betűkkel fogom irni ezt az 1-2 hetet az Arch története cimű könyvben :D
A Random és a JF északon nyugodtan farmolhat,fejlődhet ahogy akarták. Mi egy izgalmas startot nyomunk,ahogy akartuk. Ráadásul az inno is nagyon jól jár,szép jutalékok vannak ám ott a tőzsdén keresztül,hisz még a nempépézünk ew-sek is rakatszámra veszik a nyersit.
Mindenki jól jár,ez a szép. Kivéve persze Évikét akinek elrontották a bizniszét,és az EW-seket akik valószinüleg nem erre szerződtek. De szerintem ők is élvezik,hiába tagadják :p
 

DeletedUser18465

Vendég
Ez így van. DSA és az EW egymást üti, ezért vannak lemaradva, aminek a végterméke nagyon valószínű, hogy egy brutál erős klán lesz, csak még nem most azok. De nem is most kell még legénynek lenni.
Igen, bennünk nincs erő. Mi nem vagyunk az a fajta profi klán, mint a korábbi szervergyőztesek. Nem azért játszunk, hogy nyerjünk és ez szerintem látszik is. Sorra kezdik újra a Randomosok a térkép szélén, mert ott biztonságosabb és úgy tovább együtt tudunk maradni. Nyilván a nagyon erős klánok/játékosok ellen nincs esélyünk, mi inkább egy kitartó családias klán vagyunk, mint sem győztes esélyes nagy klán. Nem véletlenül utasítottuk el sok profi jelentkezését. Igyekszünk távol maradni attól, hogy mi is profik legyünk. Megmaradnánk a 100%-ig hűséges, családias, jó légkörnél. Aztán, hogy emellett mit hoz a jövő, hát ki tudja. Biztosan találnánk a klánnak jobb vezért és biztosan találnánk profibb játékosokat, de az nem mi lennénk. Mi így vagyunk Random.

És még én nem is jelentkeztem hozzátok :D :D de nem fogok felesleges sorokat írni, azt privien is megtudjuk, illetve a szerver elején elmondtam neked amit akartam :)
 
Fent