Csevegő

DeletedUser17666

Vendég
sok sok pp vel meg lehet oldani a pontokat ha lett volna a tözsdén nyersi ,de hogy kezdő faluról neki másnapra 300 KL legyen azt nekem senki nem fogja be adni,lehet számolni,hogy amikor erről beszéltünk 750 pontos falu volt.de az a 3 nap volt már,tehát egy nappal hamarbb kevsebb volt,
300 KL hez tanya kell.és még is mennyi idő szerintetek mire 300 KL meg van?
mert nem pár óra az tuti még13 istáljónál is több mint 8 perc 1 ki képezése.
azt meg csak nem lehet felezni.:D

simán meglehet...az meg hogy nem lehetett elsonap venni nyersit hulyeség.. mivel ismeroseim is voltak akik adtak el nyersit már az elso nap..Szóval aki akart az tudott venni :)
Nos a tanyahely 570 pont korul volt 14-es tanyám 1891tanyahelynek felel meg amibe min. 360 kl elfér hát még aki a kl-ekre gyur rá rogton az elején és nem épít felesleges épuleteket és egységeket még tobb...
6-os istálónál 9p:24mp 1drb KL ha használ toborzós zászlót+a lovag adta bónusz ami osszesdva ,max35% lehet akkor 6-os istálónál kb 5p:30mp 1 kl :) hasamra csapva gyors fejszámolással kb 24-25óra a 300 kl így :)
Magasabb szintu istálóval bla bla bla......

Szóval 100 szónak is 1 a vége VadVirág lehet kicsit neheztelni fogsz ezért de nem sok vizet zavarsz :) Egyszeruen hajtod a saját magad által gondolt igazságot, ahelyett h. itt égeted magad már szinte szenesre :Dinkább számoljal utána a dolgoknak rendesen !!!
 

DeletedUser18465

Vendég
simán meglehet...az meg hogy nem lehetett elsonap venni nyersit hulyeség.. mivel ismeroseim is voltak akik adtak el nyersit már az elso nap..Szóval aki akart az tudott venni :)
Nos a tanyahely 570 pont korul volt 14-es tanyám 1891tanyahelynek felel meg amibe min. 360 kl elfér hát még aki a kl-ekre gyur rá rogton az elején és nem épít felesleges épuleteket és egységeket még tobb...
6-os istálónál 9p:24mp 1drb KL ha használ toborzós zászlót+a lovag adta bónusz ami osszesdva ,max35% lehet akkor 6-os istálónál kb 5p:30mp 1 kl :) hasamra csapva gyors fejszámolással kb 24-25óra a 300 kl így :)
Magasabb szintu istálóval bla bla bla......

Szóval 100 szónak is 1 a vége VadVirág lehet kicsit neheztelni fogsz ezért de nem sok vizet zavarsz :) Egyszeruen hajtod a saját magad által gondolt igazságot, ahelyett h. itt égeted magad már szinte szenesre :Dinkább számoljal utána a dolgoknak rendesen !!!

Ádi Ő nem tud számolni, fizikai képtelenség még így is ez, tuti kamuzol te is meg mindenki nem látjátok hogy neki van igaza ?
Ti nagyon kezdők vagytok Ő a profi... :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
300 KL hez tanya kell.és még is mennyi idő szerintetek mire 300 KL meg van?
mert nem pár óra az tuti még13 istáljónál is több mint 8 perc 1 ki képezése.
azt meg csak nem lehet felezni.:D

A gond az,hogy ez már nem a tudatlanság keretein belül van. Az ilyen emberre mondják azt,hogy h*lye.
Édes Istenem. Szóval azt mondod Vadi hazudott?
Igen,hazudott. Igazából még most sincs 300 lova.Remélem mostmár nyugodtan alszol. Jóéjt,szia.
 

DeletedUser18477

Vendég
Kedves Játékosok!

Megkérnék mindenkit, hogy a beszélgetés stílusa maradjon a szabályosság határain belül!

Köszönöm.
 

DeletedUser18465

Vendég
Gyerekek annyi bann lesz itt halljátok, mindenkit kizárat Ildikó kedves.
 

DeletedUser4544

Vendég
Ha jól tudom játék keretein belül lehet Noobnak nevezni 1 játékost, mégha ő profinak is hiszi magát, attól egy noob, valószinű 20unknak van igaza, nempedig annak aki profinak hiszi magát...
Vagy nem noobozhatjuk le aki noob?
 

DeletedUser18465

Vendég
Ha jól tudom játék keretein belül lehet Noobnak nevezni 1 játékost, mégha ő profinak is hiszi magát, attól egy noob, valószinű 20unknak van igaza, nempedig annak aki profinak hiszi magát...
Vagy nem noobozhatjuk le aki noob?

Ez rágalom vigyó, neked is bann ! nem noobozhatod le csak úgy írd körül
 

DeletedUser4544

Vendég
Miért lenne rágalom?
Többször említette XY hogy ez fizikailag képtelenség. Mégis fizikailag megtörtént. Majd leírtak többféle egyszerű verziót, amibe még sok pp-t belese kell tolni, nem úgy mint a 3000res Lina faluba, szóval visszakanyarodva ez sztem nem rágalom. Vadi is, és warlord is leírta hogy smint lehet elérni, kicsit több aktivitással. Az hogy az ő határai messze vannak ettől, pont ez mutatja hogy noob, mert ő nem tudja felfogni ez miként lehetséges, épp ettől noob, mert ami sik egyszerű arra írja hogy fizikailag képtelenség.
 

DeletedUser17131

Vendég
Sziasztok!
Akik nem ismernének, azoknak annyit írnék, hogy aldaron duáltársa vagyok v36-on. Nem gyakran járok külsőre, akkor is csak olvasgatok. :)

Most egy két dolog feltűnt itt nekem. Ez a vadvirág csak bomlasztani/vitatkozni jár ide? (Arról nem is beszélve, hogy a helyesírása nem éppen tökéletes :) )

Amúgy én se teljesen értem a modit, kirívó szabálytalanság nem történt, maximum figyelmeztetni akart :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Sziasztok!
Akik nem ismernének, azoknak annyit írnék, hogy aldaron duáltársa vagyok v36-on. Nem gyakran járok külsőre, akkor is csak olvasgatok. :)

Most egy két dolog feltűnt itt nekem. Ez a vadvirág csak bomlasztani/vitatkozni jár ide? (Arról nem is beszélve, hogy a helyesírása nem éppen tökéletes :) )

Amúgy én se teljesen értem a modit, kirívó szabálytalanság nem történt, maximum figyelmeztetni akart :D

Neked is érni fog a bann ezek után, már csak rabneo hiányzik ide xddd teljes lenne a csapat :p
 

DeletedUser17131

Vendég
Igen ezt is láttam, nem is értem... Nem is nagyon játszik 38-on, a pontjaiból ítélve vagy nagyon nem megy a játék, vagy csak ppzik...
 
Fent